Ultrazvuková liposukce

liposukce , plastická chirurgie , ultrazvuk , tukové polštáře

Ultrazvuková liposukce 1

Ultrazvuková liposukce je moderní metoda odstranění přebytečného tuku lidského těla pomocí ultrazvukové energie. Její předností je schopnost pronikat tkáněmi s větším obsahem vaziva a dále menší krevní ztráta při zákroku.

Ultrazvuková liposukce se využívá u zvazivovatělých ploch jako jsou horní poloviny zad, mužské hýždě, mužská prsa, boky, břicho nebo okolí jizev. Je rovněž účinná v léčbě nadměrného pocení v podlaží a má dobrý pooperační efekt u uvolněné kůže. Jako jiné liposukce se často kombinuje s tumescentní technikou.

Průběh ultrazvukové liposukce

Zákrok se provádí v lokální nebo v celkové anestezii. Přebytečná tuková tkáň lidského těla se vystaví působení ultrazvukového paprsku. Ten má za následek zkapalnění tuku v buňkách. Na rozdíl od lipolýzy – kdy je tuková tkáň rozrušena a z těla odstraněna přirozeně metabolismem – využívá ultrazvuková liposukce k absorbaci tuku kanylu. Doba zákroku je závislá na rozsahu ošetřované plochy a na typu zvolené anestezie.V místě ošetření se mohou dočasně objevit modřiny a otok. Po zákroku se doporučuje nosit komresní prádlo.

Výsledek ultrazvukové liposukce

Výsledný efekt se projeví do šesti týdnů a při správné životosprávě a předepsaném cvičení je trvalý. Liposukce může pomoci v boji s obezitou a redukcí váhy, není však jejich léčbou.

Diskuze na téma Ultrazvuková liposukce na Omlazení.cz

Video ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce - mužská prsa

Ultrazvuková liposukce - hrudník a břicho

Fotogalerie ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce 1Ultrazvuková liposukce 2Ultrazvuková liposukce 3Ultrazvuková liposukce 4Ultrazvuková liposukce 5

Upravte heslo Ultrazvuková liposukce

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace