Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg

plastická chirurgie, lékař

Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg 1

MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. je jedním z vyhledávaných odborníků na plastickou chirurgii u nás i v zahraničí. V roce 1988 začal jako první používat techniku liposukce u nás a v rámci rekonstrukční chirurgie implantaci tkáňových expandérů.

  • Video Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg
  • Fotogalerie Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg

MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. je absolventem Lékařské fakulty hygienické Univerzity Karlovy v Praze. Zúčastnil se mnohých studijních pobytů a stáží v zahraničí (Petrohrad, Londýn, Rotterdam, New York, San Franvisco). Pravidelně se věnuje publikační činnosti v oboru plastické a estetické chirurgie a je uváděn na seznamu autorů nejlepších vědeckých publikací Českého literárního fondu.

Pracoviště

MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. pracoval jako odborný asistent na klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze, dále jako primář na chirurgickém oddělení polikliniky Praha-Podolí, byl konzultantem pro plastickou chirurgii na třech pražských poliklinikách a zastával post primaře na oddělení plastické chirurgie Lékařského domu Praha 7, a.s..Dnes je primářem na soukromé klinice Medicom VIP v Praze.

Diskuze na téma Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg na Omlazení.cz

Video víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg

Medicom VIP - autoaugmentace

Medicom VIP - augmentace

Fotogalerie víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg

Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg 1Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg 2Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg 3

Upravte heslo Víšek Vlastimil, MUDr., plastický chirurg

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference