arrow
profile_image
renca73
od 22. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

chtěla bych v létě přes prázdniny na Work and travel do USA.

Měli byste někdo nějaké doporučení na agenturu,která tyto programy zprostředkovává? Nějakou ozkoušenou a opravdu solidní, která nás nenechá ve štychu.

Koukala jsem na Student Agency.... ale sorry poplatky ve výši přepočteno za 24 tisíc + letenka + 4 tisíce poplatek ambasádě. To se mi zdá za to, trochu opravdu moc...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na renca73: mě se to zdá docela běžné..pouze vízum stojí min. 160 dolarů http://chcidoameriky.cz/aktualni-poplatky-za-nepri stehovalecka-viza-do-usa

arrow
Neprodává v Bazaru

http://czech-us.cz/ byla jsem spokojená a všichni mí kamarádi taky. Ty poplatky jsou u ameriky normál. Jedině do campů je to levnější ale nevyděláš tolik.

arrow
profile_image
Zmrzlytucnak
od 23. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

http://chcidousa.com/jak-vybrat-agenturu-pro-work- travel-usa/

Nabídky agentur jsou často matoucí a pak aby se v tom prase vyznalo V tomto článku najdeš srovnání srovnání sedmi agentur na work and travel USA. Samozřejmě záleží na tom co tam budeš dělat a kolik za to dostaneš.

arrow
profile_image
JanaSch
od 28. 11. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Právě. Pokud si chceš něco vydělat tak bohužel do toho musíš na začátku něco investovat. Moje zkušenost je, že jsem byla v USA dvakrát. Pokaždě teda s Czech-us ale první léto jsem si chtěla spíše užívat a neřešila jsem peníze. Tak jsem přijela na nule (pokrylo se mi léto, cestování, nakupování i počáteční náklady). A rok na to jsem si přivezla asi 30 tisíc.

Co jsem slyšela, tak se dá přivézt i mnohem více. Podle mě ta práce plavčíka je snad největší pohoda. Teta byla před pár lety na campu (myslím, že od Student Agency ale nejsem si jistá) a nebyla vůbec spokojená (spousta pravidel a zákazů) a taky si moc nepřivezla.

Na plavčíkovi jsme měli každou chvíli párty a dokonce i za to léto pár plavčíků se šlo podívat jak vypadají americké věznice na noc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené