• zobrazeno 3446
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 20.11.2011   Naposled upraveno: 23.1.2012 

World of Warcraft - desková hra

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
800

Akce 

  Začínající ověřený prodejce
  Eviss  | 
  Zatím jen 5 hodnocení.

  World of Warcraft: desková hra je hra založená na světě populární online hry World of Warcraft. V roli jednoho z celkem šestnácti charakterů, který může pocházet z rasy lidí, trpaslíků, gnómů, orků a dalších se budete snažit porazit závěrečného Temného pána. Samozřejmě až poté, co neohroženě projdete zemí Lordaeron, pobijete spousty monster a splníte zajímavé úkoly. World of Warcraft je velmi dobrá hra na hrdiny, která vyniká precizním nádherným zpracováním se stovkami pěkně zpracovaných komponentů.

  World of Warcraft - board game je fantasy desková hra na motivy oblíbené PC hry. V deskové verzi World of Warcraft se stejně jako v původní počítačové hře ujmete role mocného hrdiny, hráči se totiž rozdělí do dvou skupin a pokusí se získat převahu buď pro Hordu nebo pro Alianci.

  Hráči se v této hře musí naučit spolupracovat a především správně kombinovat své schopnosti – ty má totiž každá postava zcela odlišné. World of Warcraft je více než povedenou kombinací deskové hry a hry na hrdiny, u níž se zaručeně dobře pobavíte.

  Jste připraveni zúčastnit se odvěkého boje mezi udatnou Aliancí a zuřivou Hordou? Jste dostatečně odvážní postavit se samotnému Deathwingovi? Chcete prozkoumat mlžným oparem prostoupené lesy Silverpinu nebo smrtí nasáklou Morovou zemi? Pokud budete mít štěstí můžete nalézt opravdu mocné artefakty a kouzla. Když k tomu získáte ty správné schopnosti, stane se z vás hrozivý protivník budící respekt na všech bojištích, na která vstoupí.

  Desková hra World of Warcraft je založena na nejúspěšnějším MMORPG dneška. Svět Azerothu je převeden tak, jak ho znají hráči z PC verze a proto se můžete zhostit role ušlechtilého paladina, moudrého šamana, zručného zloděje a dalších 13 postav.

  Na začátku hry jsou hráči rozděleni dle svých rolí do dvou týmů (Aliance a Horda) a vítězem se stávají ti, kteří jako první porazí tzv. Overlorda. Mezi ty patří již zmíněný drak Nefarian, kostěj Kel'Thuzad a démon Kazzak. Druhou cestou k vítězství je porážka všech zástupců znepřátelené strany.

  PC: 2 200,- Dnes je k dostání za cca 1 900,-
  Hra je v anglickém jazyce, ale česká pravidla jsou na internetu ke stažení.

  Počet hráčů: 2 - 6
  Doporučený věk: od 12 let
  Herní doba: 180 min
  Herní svět: Fantasy
  Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
  Čeština: ke stažení
  Vydavatelé: Fantasy Flight Games
  Heidelberger Spieleverlag
  ADC Blackfire Entertainment
  PS-Games
  Autoři: Eric M.Lang
  Christian T. Petersen
  Rok vydání: 2005

  Podobné nabídky