arrow
profile_image
Luci10
od 23. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všichni, máte někdo zkušenosti s řasenkou Younique Moodstruck 3D Fiber Lashes? Viděla jsem spoustu fotek od lidí a připadá mi skvělá. Na ebayi je spousta recenzí a slečny si jí moc vychvalují, tak mě zajímá, jestli je fakt tak dobrá a nebo to tam jen píšou, aby si jí dívky kupovaly a efekt žádný. Děkuji za jakoukoliv zkušenost.

arrow
profile_image
Ivča834
od 6. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, už to asi není aktuální, ale možná pro někoho kdo se rozhoduje jestli si řasenku koupit, tak to bude přínosem
Dneska jsme si jí koupila od jedné paní co jí dováží a je super. Chvíli mi trvalo než jsme našla správný postup, ale pak je super. Když to srovnám s prodloužením řas technikou řasa na řasu, kterou jsme měla, tak todle je mnohem lepší. Vypadá to super a každý večer to odlíčím řasy se nenamáhají a nepřijdu o vše jak u prodloužení. To už bych nikdy nepodstoupila. Opravdu doporučuji!!

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S touto řasenkou zkušenosti nemám. Pořídíla jsem si Talika Lash Extender, což jsou také taková mirkovlákýnka ve flaštičce. Používá se na libovolnou vrstvu řasenku a fixuje se druhou vrstvou řasenky. Pokud máte kvalitní řasenku, která řasy neslepuje, nedrolí se a nedělá takové ty shluky na řasách, tak je výsledek perfektní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené