arrow
profile_image
kb-andulka
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj dámy,
tenhle týden jsem si pořídila toaletní vodu od Yves Rocher a to malinovou (Framboise) je to vlastně bio toaletní voda koupila jsem si ji proto, že jsem předtím měla 20ml u časopisu a moc mi voněla, ale od té doby už změnila flakón. Tak se chci zeptat máte nějaké zkušenosti s těmito voňavkami a vydrží vám vonět dlouho?

Já myslím, že dřív byly tyto vůně mnohem lepší- takový, že fakt oněly třeba jak ty maliny, teď už mi ty vůně nepřijdou tak přirozené. Také jsem si chtěla koupit právě proto, že voněli jako doopravdové ovoce, ale teď mě trochu zklamaly. Jinak myslím, že moc dlouho nevydrží, ale dodají takový lehoučký nádech té vůně na celý den.

arrow
profile_image
Orina
od 9. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já v těhle jejich "přírodních vůních" strašně cítím alkohol. Cítím ho mnohem víc než to co bych měla cítit - maliny, kokos, jahody,...

arrow
profile_image
my_cosmetics mojeid
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemám zkušenost se všemi druhy, ale také se mi zdá, že to bývalo lepší. Kdysi jsem měla lékořici a to byla fakt lékořice, pak ostružinu, ta už byla taková zvláštní, sladká a měla takový nahořklý podtón, no ale šlo to ještě. No, teď jsem si v zápalu nadšení koupila 100 ml třešeň a 100 ml meruňku a to teda mě fakt zklamalo. Snad bych ani nepoznala, co to je za ovoce, je to tak strašně sladké...( a to že já docela jsem na sladké vůně, ale tohle je i na mě moc). No zase si řikám, že třeba v zimě až bude sníh a mráz to bude třeba příjemné, přinejhoším to bude na WC Jinak výdrž dost mizerná, řekla bych.

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám od YR pivoňku a ta mi vydrží opravdu celý den (ještě večer se mě chlapi ptají, čím tak hezky voním ), ale mám dojem, že to je jiná řada než ty, co máš ty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené