Reaguji na lenji:
Kdyby byla na prodejně "na objednání", tak by se o tom zmínili, ne? Nepíšou tam "zajděte si ji objednat na prodejnu". I výše píše uživatelka, že si pro ni prostě na prodejnu zašla. Mimo to Vodafone má infolinku, takže není nic jednoduššího než tam zavolat a zeptat se, pokud po tom všem ještě váháš.

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: Kdyby byla na prodejně "na objednání", tak by se o tom zmínili, ne? Nepíšou tam "zajděte si ji objednat na prodejnu".

to je pravda, děkuji za odpověď.. já jsem si zprvu myslela, že mi ji dají ihned, ale pak jsem našla na jedné diskusi několik příspěvků (ale už cca 2 roky staré), že lidé dostali od Vodafonu microsim a ta normální simkarta jim přestala ten den fungovat.. tak jsem si říkala, jestli náhodou se nemusí čekat, než tu microsim Vodafone vyrobí

Cituji lenji: že lidé dostali od Vodafonu microsim a ta normální simkarta jim přestala ten den fungovat..

To ale nemá nic společného s tím, zda se microsim musí objednat nebo ne.

Tak já když jsem si pořídila iPhone 4, byla sem na tom podobně. Ale prej to nejde mít 2 SIMky (i když brácha říkal, že jde). Nakonec sem to vyřašila tak, že jsem si na www.pda-prislusenstvi.cz koupila "microSIM adapter" (za necelých sedum pětek), co je taková nástavba na microSIMku a když by byla nouze, vrazím to do něj a dám do nějaký starý šumky, co mám doma na dně košíku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené