Ahoj holky,
potřebovala bych poradit, mám červené kratší vlasy a chtěla bych barvu změnit na měděnou (zrzavou). Mám to promelírovat nebo použít barvu?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jak dlouho tu barvu máš na vlasech? Já chtěla měděnou a mě se vždy barva vymyla po 2 týdnech a měla jsem z toho na chvilku zrzavou (asi tak na další 2 týdny). Ale hned po obarvení sem to měla vždy ty dva týdny červený nebo hnědý nebo oranžový. Začala jsem používat Hennu, protože ty klasické barvy mě přestaly bavit a žádná se mi ze začátku vubec nelíbila a nebo na některý jsem měla alergické reakce. Použila jsem jí 2 krát (používám po měsíci) a barva je po celou dobu stejná.

Reaguji na Rezakoky: Barvím se na červeno už aspoň 8 let (ani jsem netušila,že je to tak dlouho ).
Barvu máš moc pěknou, něco takovýho bych si představovala .
Nikdy jsem Hennu nepoužila, myslíš,že mi to stáhne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jadviga: Zkus si o henně něco načíst na netu, taky s ní teprve začínám, ale je to lepší než ty chemický barvy. Hlavně je důležitý jí použít nejdřív 6 týdnů po použití chemické barvi jinak ti to může udělat na hlavě paseku. Já používám hennu z DM a je to kombinace tizianu a měděne červený 1:1.

arrow
profile_image
llacky
od 18. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Co se henny týče, mám s ní poměrně dost zkušeností, a tak bych Tě dopředu varovala, že s ní vlasy nezesvětlíš. Henna je vlastně, zjednodušeně, nastrouhaný keř, je to přírodní barvivo které vlas obalí a tím neponičí, ale posílí a nabarví. Bohužel, tím, že je přírodní neobsahuje peroxid - nezesvětlí.
Změní odstín, pokud použiješ kvalitní (zapomeň na tu z DM, bleh, já ji použila jednou a vlasy totálně vysušené, nemluvě o tom, že skoro nebarvila) a to tak, že bude sytější a na slunci házet rezavější odlesky. Každopádně Tě ke světle zrzavým vlasům nedopraví, ale určitě pomůže s kvalitou pokožky a vlasu samotného

arrow
Neprodává v Bazaru

Jakou máte původní barvu vlasů?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jakou máte původní barvu vlasů?

Moje vlastní barva je tmavší blond

Chtělo by to odbarvit a pak dotonovat barvou. Obavám se, že čistě barvou té požadované nedocílíš.

Na hennu pozor, nedá se odstranit, chemická barva na ni pak už nepůjde. Takže si to dobře promyslíš, ptž pak to bude tak na odrost a až poté změna.

arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Henna sice odstranit nejde ale velmi dobře se smyje dolů na barvené vlasy ale hůř chytá..Dřív jsem henovala na tmavě hnědou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené