arrow
Neprodává v Bazaru

Dobrý den, mám takový problém, a tak doufám, že mi dokážete poradit. Dřív jsem se sama barvila na blond a potom jsem chodila na melírky. Jednou mi ale něco přelítlo přes nos a chtěla jsem jít na hnědo. Tak jsem si koupila už ani nevím jakou barvu a obarvila na takovou světlejší hnědou.Ted už mám hnědé vlasy asi rok a kousek a po blonďaté barvě se mi začalo stýskat. Tak jsem si v lednu zašla ke kadeřnici na melírky a očekávala skvělý výsledek,ale bohužel. Melír není skoro vidět, navíc mi to obarvila u hlavy i trochu flekatě, nejsem spokojená a to jsem za to zaplatila dost velkou částku, protože mám dost husté a delší vlasy.Nicméně touha po blonďaté hřívě,jakou jsem měla loni mě nepřešla. V barvě co mám ted si připadám hrozně obyčejně:/.. Jenomže ted nevím, jestli se mám obarvit sama ( dost se toho bojím, protože už mám ty "melíry" docela odrostlé, tak aby mi to nechytlo nějak špatně ) , nebo si mám zajít na další melíry k jiné,lepší kadeřnici. Jenomže jsem studentka, a tak nemám peníze na to abych každou chvíli chodila ke kadeřnici na dobarvování. Jo a zapomněla jsem napsat, že svojí barvu mám světle hnědou. Děkuji za jakékoli rady

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nemůžeš sem dát fotku jak to teď vypadá?

je tu sáhodlouhý téma o špatně odbarvené blond...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanilka29: Dobře, vyfotím

Reaguji na quessi: Ano je, ale nenašla jsem žádné kde by byla přímo moje situace..

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Allys: Já bych šla rozhodně ke kadeřnici. Bála bych se aby mi odrosty nechytli do rezata/žluta.. Sice tě to něco bude stát ale jestli máš typ na dobrou kadeřnici tam kde bydlíš a víš, že to bude ok, tak bych šla rozhodně ke kadeřnici. Pak když bys to barvila sama a chytlo to nějak šíleně, tak si budeš muset koupit další barvy, což stojí pak taky dost peněz pokud koupíš kvalitnější barvy a hlavně ty vlasy dostanou dost zápřah když nastane ten okamžikkdy budeš dávat jendu barvu za druhou jen aby to vypadalo ,,normálně".. Spousta holek už to tak muselo udělat, neboť se sobě nelíbily a hlavně jim to nechytlo jak mělo.

Takže za mě raději kadeřnice a doufat, že bude šikovná, což ale by měla každá zvládnout udělat hezký melír, který bude vidět...

arrow
Neprodává v Bazaru

Takhle to teď mám, prostě taková nevýrazná barva a po melíru ani stopy :/ jinak asi před hodinou jsem si vlasy myla, takže jsou takové rozlítanější
Reaguji na Anette001: Asi máš pravdu, zkusím se poptat u kamarádek, jestli neví o nějaké šikovné..

Cituji Allys: Ano je, ale nenašla jsem žádné kde by byla přímo moje situace..

řekla bych, že pokud to přečtěš celé určitě v tom dost rad uvidíš. Základ je dobrá kadeřnice - ale kvalitní neznamená nejdražší, je to o zkušenostech apod. Barvení na blond je vždy hroznej risk ...Každý máme jiný vlasy a potřebujeme jinou péči..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na quessi: To máš pravdu Zkusím teda tu kadeřnici, snad to dopadne dobře a bude to aspon trochu znát :-/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Allys:
Za chvilku dám do galerky k sobě fotky, tak se tam kouni, jsi na tom podobně jako já, když jsem to v lednu začala dávat po obarvení z blond na hnědou zpátky na blond. Já bych to nechala ještě 1-2krát promelírovat asi s měsíčním odstupem a pak bych si na to od kadeřnice nechala dát blond, dobarvovat si to můžeš sama. Je to běh na dlouhou trať, úplně přesně vím jaké to je, taky jsem se ještě k blond zpátky nedobelhala, ale na té hlavě ti alespoň něco zbyde. Když si teď ty odbarvené a nabarvené vlasy zase odbarvíš tak ti jich hrozně moc vypadá budou se ti lámat v půlce a nakonec to budeš muset hoodně zkrátit. Navíc by ti to pravděpodobně chytlo do žluta nebo do takové té pomerančové. Jestli ale vážně nutně chceš na tu blond hned teď, nech si to alespoň odbarvit od kadeřnice, sice budeš žluzá, ale alespoň ne flekatá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanilka29: Dobře, mrknu se Zkusím to teda pomalu a postupně, snad se nakonec dostanu k barvě, kterou chci. Ted si zpětně vyčítám, že jsem na tu hnědou šla.. zbytečnost Nechci mít vyloženě peroxidové vlasy, ale takovou tu hezky blonďatou a potom kdyžtak časem trošku zesvětlovat.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji quessi: je tu sáhodlouhý téma o špatně odbarvené blond.

On je ale rozdíl odbarvit přírodní vlasy s melírem a stahovat hnědou

Cituji Vanilka29: Já bych to nechala ještě 1-2krát promelírovat asi s měsíčním odstupem a pak bych si na to od kadeřnice nechala dát blond, dobarvovat si to můžeš sama. Je to běh na dlouhou trať, úplně přesně vím jaké to je, taky jsem se ještě k blond zpátky nedobelhala, ale na té hlavě ti alespoň něco zbyde. Když si teď ty odbarvené a nabarvené vlasy zase odbarvíš tak ti jich hrozně moc vypadá budou se ti lámat v půlce a nakonec to budeš muset hoodně zkrátit. Navíc by ti to pravděpodobně chytlo do žluta nebo do takové té pomerančové. Jestli ale vážně nutně chceš na tu blond hned teď, nech si to alespoň odbarvit od kadeřnice, sice budeš žluzá, ale alespoň ne flekatá.

Pod to se mohu jen a jen podepsat, se vším naprosto souhlasím!

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No jestli máš ty vlasy barvené, tak je jasný, že ti na to nechytne blond melír.. to by se musela stáhnout barva..

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mowiska: No jestli máš ty vlasy barvené, tak je jasný, že ti na to nechytne blond melír.. to by se musela stáhnout barva

Mě teda melír stáhnul i tmavší barvu do bílé blond Ale chce to trpělivost a vše postupně.

arrow
profile_image
rw32
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám dá se říct stejný problém...vlasy mám původně takové nijaké, blond-ale tmavé, taková ta sláma po... Dříve jsem měla melíry, teď mám skoro rok hnědou a chci zpět blond.
Melír mi kadeřnice zkoušela do ofiny a chytal mi do žluta spíš. Tak mám v plánu ty vlasy zesvětlit do mé původní barvy(vlasy mám nekvalitní takže si nemůžu dovolit je pořádně perožidovat na 1 zátah ) - měsíc to vydržím a pak šup na melírky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené