Ahoj holky, zatím jsem tu vždycky našla dobrou radu. Teď mám problém s přítelem a nevím, jestli neřeším malichernosti, tak bych chtěla slyšet váš názor. S přítelem jsme cca rok a půl, z toho necelý rok spolu bydlíme. Bohužel ale má přítel najednou pocit, že spolu jsme moc a pokud chceme spolu zůstat, musí nastat změny. A to : spolu budeme jen 3 dny v týdnu, zbytek chce pro sebe, NIKDY mi nebude říkat, že mě miluje (neřekl to za celý vztah ani jednou, pokud nepočítám, že já jsem to jednou nevydržela a řekla, že já jeho miluji a on "i já"), nikdy mi nebude chválit oblečení a říkat, že mi to sluší (to on prostě nedělá a hotovo). Taky jsem si tu četla diskuzi Laky radí, jak být za ženu. Jsme každý u svých rodičů a já měla jet za ním. Auto nemám a tak jsem byla rozhodnuta jet vlakem. A pak jsem si řekla, co kdybych mu naznačila, že pro mě zajede autem (peněz má víc než dost - pro úplnost)? No odpověď byla, že je zbytečné, aby pro mě jezdil 150 km, když můžu jet vlakem. Podotýkám, že mám s sebou dvě velká zavazadla, plus kabelku plus tašku s noťasem... no žůžo. Takže jsme se pohádali, dostali se k tomu, že se mnou nechce ani jezdit na žádné výlety, protože celou dobu stejně jen myslí na to, kolik ho to stálo... Hrozně mě to mrzí. Já jsem jinak ve vztahu spokojená, jen jsem myslela, že je normální občas říct, že mě miluje nebo že mu chybím... Co myslíte? Rozhodně nechci být litována, spíš naopak.

Jinak - žádné z výletů neplatil on celé sám. Uznávám, třeba platil benzín na cestu +- 200 km(ale má ho vlastně zadarmo, platí se kartou rodinné firmy), ale vstupné kamkoliv, občerstvení a tak napůl... Navíc studuju, tak jsem si našla práci na 1/2 úvazek, abych se zabavila, když nebudu s ním...

arrow
profile_image
dulcecandy
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Karolinaa: A to : spolu budeme jen 3 dny v týdnu, zbytek chce pro sebe,

To mi připomíná film Sex ve městě 2
Jinak fajn, bych řekla ale košile si bude prát a žehlit sám, nevaříš (protože to prostě neděláš ráda) atd.

Šla bych na něj stejně jako jde on na tebe. A teda nechápu jak si chlapi představujou vztahy, někdy mi příjde, že by se jim asi nejvíc líbilo mít ženskou na zvonku a když by něco potřebovali zavolali by si jí ( sex, uvařit, namasírovat...)

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No.. to asi není úplně chlap na vztah ne? Když ti ani jednou sám od sebe, za celý rok a půl neřekla že tě miluje a klade ti takový podmínky, že se budete vídat jen tři dny v týdnu, že ti nebude lichotit apod. Když je pro něj zbytečný za tebe utrácet. Co je to za charakter? Takhle vztah nefunguje.

Cituji dulcecandy: To mi připomíná film Sex ve městě 2

škoda, že jsem to neviděla, třeba koukal pro inspiraci... Ale asi máš pravda, jak on na mě, tak já na něj. Třeba se zase uklidní... A třeba mu dojde, že jsem tak úžasná a vyjímečná, že se sem tam vyjádří... No jestli já nejsem dítě štěstěny. Vždycky, když si myslím, že je vše ok, přijde nějaká pecka...

arrow
profile_image
MiaNori
od 17. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A stojí ti on za to, když ty mu nestojíš ani za pěkný slovo? Diktovat si takovéhle podmínky? To není nastavení počítače, to je vztah dvou lidí, kteří spolu jsou z určitých důvodů. Předpoládám, že kvůli tomu, že se milují, váží si jeden druhého a je jim spolu dobře.
To časové vymezení. To bych chápala, kdybyste byli oba mladí a kluk se najednou lekl, že je "ještě" tak mladej a je ve vážném vztahu. Ale to se dá řešit jinak, než: hele, sme spolu nějak moc, stačí 3 dny týdně.

Jak dovolíš, tak to budeš mít a on si pak dovolí ještě víc, když mu všechno odkejveš s otevřenou pusou nebo si potajmu pobrečíš. Vymez si hranice, jak chceš, aby s tebou bylo jednáno.

Cituji MiaNori: A stojí ti on za to, když ty mu nestojíš ani za pěkný slovo?

Ono to není tak, že by to nijak nevyjádřil... dá mi třeba pusu a já poznám, že se mu líbím v novém prádle nebo šatech... Jen jsem se zmínila o tom, že to vlastně nikdy neříká (což jsem nemyslela jako výčitku, ale on to tak vzal) a tak se zasekl a nechce říkat nic. Každopádně dořešené to nemám, proto jsem napsala i sem o nezaujaté názory... Doteď to bylo tak pěkné, že to nechci zahodit po jednom nedorozumění... Ale právě nevím, zda to tak může fungovat

Tak nevím jestli za to stojí, popravdě kdyby si někdo takhle diktoval nesmyslné požadavky a ani se pořádně nevyjádřil co k tobě cítí...ještě mi k tomu přijde,že s tebou nerad tráví čas.... Tak bych potom, co bych mu oplatila stejnou mincí nesrovnal, nemá asi smysl dál v tom pokračovat ne? ..

Cituji Karolinaa: spolu budeme jen 3 dny v týdnu

Cituji Karolinaa: NIKDY mi nebude říkat, že mě miluje

Vztahy jsou různé, ale abych pravdu řekla - TOHLE? Po necelém roce společného bydlení, kdy byste měli zažívat hezké chvíle a těšit se z toho, že spolu trávíte víc času, ti dá ultimátum, že spolu budete 3 dny v týdnu? A nikdy ti nebude říkat, že tě miluje? To mi hlava nebere, obzvlášť když píšeš, že jinak jsi ve vztahu spokojená..
Holky, takové perly snad ani nemůžou plodit normální chlapi (i když mají špatný den), někteří už nám nějak zmutovali, ne?

Jak by se asi zachoval on na tvém místě, když bys mu ty přednesla tahle ultimáta?

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Karolinaa: Doteď to bylo tak pěkné

Jaké pěkné věci dělá? Podle toho co jsi popisovala mi přijde jako příšernej chlap. Kdyby mi ten můj řekl že se vídáme moc často a že se budem vídat jen 3 ze 7 dnů, tak ho prostě asi zabiju a najdu si někoho, kdo bude šťastnej za každou chvíli se mnou. Samozřejmě musí mít prostor pro sebe a pro kamarády, ale to stačí jen jednou za čas... Nevím, přijde mi to fakt zvláštní..

Tak nevím jestli za to stojí, popravdě kdyby si někdo takhle diktoval nesmyslné požadavky a ani se pořádně nevyjádřil co k tobě cítí...ještě mi k tomu přijde,že s tebou nerad tráví čas.... Tak bych potom, co bych mu oplatila stejnou mincí nesrovnal, nemá asi smysl dál v tom pokračovat ne? ..

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Karolinaa: "Čáááu! Takových jako ty a lepších tu na mě stojí fronty!" Tohle by ti řekla moje máma jako reakci na váš problém. Já nevím, ale partnerský vztah si představuji jako opravdové partnerství a ne, že jeden je komandér a druhý bude poslouchat jak pejsek. Já bych se buď zařídila jako on, aby viděl, jaké to je, když mě má někdo za hadru na podlahu. Nebo bych mu rovnou zamávala.

S přítelem jsme téměř 6 let a bydlíme spolu 5 let. Jsme spolu skoro non stop a jemu bych se fakt nedivila, kdyby řekl, že mu to leze na mozek. Ale toto?!

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Milovat by tě měl i bez podmínek ne?...to jako kdybyste se viděli 4. den v týdnu, tak ho to dohoní k rozchodu..mě by tohle hodně zasáhlo....to už se nedá považovat za vztah...a kdybyste měli děti a tatínek by byl akorát 3 dny v týdnu?..to je mazec...utíkej od něj..ale fakt...jestli ti tohle udal jako podmínku vztahu, tak je blb

Cituji Karolinaa: Já jsem jinak ve vztahu spokojená,

Vcelku nechápu, jak můžeš být v takovém vztahu spokojená, když podle toho, co jsi tady popsala, přítel stanovil jasné hranice, co ano a co ne.
Já bych si připadala jako ve vězení a okamžitě bych s takovým sobcem ukončila vztah.
Teď jsem nakoukla o příspěvek výš, co napsala Janissinka a naprosto souhlasím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené