arrow
Neprodává v Bazaru

Před třemi dny jsem byla na týdenní návštěvě u kamarádky. Byt se zprvu zdál v pořádku ale. Elektřinu ani po 4 týdnech majitelka nebyla schopna zprovoznit a co nejhůř, můj čivavák našel chcíplého potkana a přinesl ho v tlamičce. Když jsme hledaly odkud by ho přinesl našli jsme spoustu potkaního trusu. Barny (čivavák) je chráněný Frontlinem ampulí, takže blechy na něm umřely jenže kamarádka má ještě svého otkana v přepravce který byl v přepravce i na zemi. Je možná nějaká prevence? Teď už je potkan z baráku a pes snad úplně bez blech, ale přesto se bojím, už proto že Barny se mnou spí v posteli.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky nechcete se na ten podnájem radši vykašlat a najít si něco jiného? Jinak bych promluvila s majitelkou, řešila to deratizací, dezinfekcí, dezinsekcí (teď nevím co je co). Pronajímatel musí zajistit plnohodnotné bydlení v prostorech k tomu vyhovujícím. Zablešený byt bez elektriky rozhodně vyhovující není. O pejska se neboj, frontline dáváme i našim kočičákům a je fakt dobrý, s potkanem kamošky bych zašla na veterinu ať mu taky něco dá.

arrow
profile_image
Lillo
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja na to taký roztok, zabudla som názov, zmieša sa to s vodou a strieka všade v dome, na podlahu, na pohovku všade proste a pomôže to mám to odskúšané. Kúpiš u veterinára

arrow
profile_image
leah
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

TeaTree olej s vodou v rozprašovači a rozprášit všude a na všechno. Přírodní, neškodné, blechy utečou. Konec.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já právě bydlím v rodinném domě, kamarádka se na podnájem po mém přemlouvání vykašlala a bydlí už jindě, jenže jde o to že jak jsem byla doma tak až po třech dnech jsem zjistila že hafík má blechy. Každopádně moc děkuju za rady, vyzkouším a poptám se u veta. Hafík má na blechy šampon a advantix, frontline jsme měli posledně a lékárnice poradila že tohle je novější a účinnější.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené