arrow
Neprodává v Bazaru

Děvčata, už se Vám některé stalo, že Vám byl zablokován účet na PayPalu po provedení platby na jahodě? Přítel platil naši objednávku, která mimochodem musela být provedena z Čech, v Německu jsou stránky jahody zakázané (opravdu netuším proč, nikde jsem tuto informaci nenašla), z účtu na PayPalu, který je však registrován v Německu a i když platba prošla, účet mu byl zablokován. Rozčílil se a chtěl ho zrušit za, dle něj, neoprávněné zablokování a ani to není možné, takže PayPal vyžaduje doložení německé adresy např. účtem za elektriku apod. Pravidelně dělá platby za obchody na eBay a jiné objednávky z jiných států a nikdy se mu to nestalo .. Tak trošku očekáváme další nepříjemnosti s tím spojené .. Máte některá podobnou zkušenost? Je pravdou, že pokud objedná např. modelářské potřeby z Hong Kongu, které jsou výrazně levnější, a nechá si to poslat do Německa, okamžitě je zván na celnici, kde si balíček musí sám rozbalit a doložit fakturou o co se jedná a případně je balíček doclen .. nemusím podotýkat, že celníci jsou poměrně dost nekompromisní.

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Německo má nějaký extra pravidla pro dovoz kosmetiky? Teď jsem kupovala tvářenku na eBay a prodejce tam měl upozornění, že do Německa nic neposílá. Jinak celníci řáděj i u nás, dřív to ale bylo horší (byly nižší limity pro proclení).

arrow
Neprodává v Bazaru

No asi nejen pro dovoz kosmetiky, podle všeho mají pifku na zboží z Hong Kongu (Číny apod.), zřejmě proto, že je extrémně levné a že docházelo např. k celním podvodům. Nic jiného mne nenapadá. Na jahodě je také upozornění, že do Německa zboží nezasílají .. ať pátrám jak pátrám, nikde nejsem schopná najít žádnou přesnou informaci, proč jsou zde takové restrikce .. poslala jsem dotaz na jahodu, proč do Německa nezasílají a ačkoliv jindy komunikují velmi dobře, neodpověděli .. Přitom originální věci prodávají, nejsou to falzifikáty ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené