Ahoj holky. Mam problém který mě trápi dlouho. Nic jiného kromě Bioderma věci nepoužívam. Jenomže je tedy jak si problém - Odličuju se micelarkou hydrabio nebo mlíkem Sensibio. Už strašne dlouho trpím takovým začervenáním kolem oči, u kořinku řas. Nevim z čeho jiného to muže byt. Byla jsem i u oční a ta nejdřiv řekla že je to zápal..a po neuspešne léčbe ruznymi kapkami,mě poslala na alergologii. Léky beru ale ty oči mám stejné. Tam ale doktor reagoval vlastně tak že to je spíš očni problém. Už nevim co si počít. Jestli je to třeba Sensibiem nebo jiný problém. Nemá s tím žadna z Vás zkušenosti ?? Moc by mi to pomohlo. Protože, žit se začervenaním kolem oči, co nejde ani moc překrýt.. neni moc přijemný ..

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co jiná lékařka? Nebo na nějaký čas vysadit líčení a třeba by se to srovnalo..

Reaguji na Enelya:

Přesně to samé mě napadlo, když jsem byla u oční. Od te doby se nelíčim. Neličila jsem se asi 2,5 měsíce... Teď si davam jenom korektor. Ale nechci to překrývat, chci ty oči vyléčit

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

A co zkusit jinou micelárku,prostě nepoužívat tu od Biodermy, třeba si na ní pokožka vypěstovala alergii.

Reaguji na Myu: A svědí to? Protože jestli ne, může to být jen změna pigmentace. Někdo má kolem očí tmavší barvu, ty můžeš mít začervenání.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené