arrow
profile_image
Liti
od 12. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tuxee: aha.. No já chci studovat hlavně kvuli sobě.. spousta lidí pracuje v jiný oblasti než vystudoval se mi zdá takže pak je to o štěstí, kde bych se s tou školou chytla..třeba nakonec v cestovním ruchu vůbec ne.

arrow
profile_image
kelly.5
od 27. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pozdě není ani omylem. Takže pokud chceš, jdi do toho!! Jen se docela divím, že stále nevíš, co bys chtěla studovat.

arrow
profile_image
bacterie
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na studium a vzdělávání se není nikdy pozdě, ale je potřeba to pořádně promyslet. Mám za sebou rok na denním, nebavilo mě to, tak jsem se ze dne na den rozhodla, že studium odložím a odcestuji, dva roky jsem se toulala po světě a najednou jsem dálkař. Musím přiznat, že jsem si to všechno představovala úplně jinak. V práci jsem se podpory nedočkala, ačkoliv jsem byla ubezpečována o opaku. Nakonec to byl tak obrovský problém, že jsem dala výpověď. Nemám volný čas, jen práce + nadělávání směn, škola a příprava do školy. Není čas ani nálada si vyrazit, protože najednou máš tolik povinností a to nemluvím o domácnosti - samo se to prostě neudělá. Někdy mám chuť se na to vykašlat, ale na druhou stranu, dělám to jen a jen pro sebe. Je to hodně časově náročný, ale nelituju. Určitě se to dá zvládnout, ale potřebuješ opravdu pevný nervy!
Já se jdu směle připravovat na zkouškové a rozesílat životopisy, držím palce u výběru!

Viděla jsem 85-letého pána, který v tomto věku dodělal práva Pozdě určitě není někteří lidé studují klidně do 35-ti. Mám takhle jednoho kamaráda z Německa, který takto studoval a pak teprve nastoupil do zaměstnání a úplně v pohodě..Jsou lidé, kteří studují VŠ třeba v 19-ti pak dostudují a dělají v sámošce..vzdělávat se můžeš pořád.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pozdě není ani náhodou.. Já teda stejně jako ty nemám jasný cíl co bych chtěla dělat a to je mi 21.. Byla jsem necelý rok na ČZU, nebavilo mě to, teď jsem na VOŠce a taky me to nebaví, ale je pravda že už se mi nechce znovu začínat od prváku takže obor sociální práce si asi dodělam ale to upltnění nevidim moc růžově
Ale co se týče třeba té zemědělky tak tam na dálkové studium (Kynologie) chodili lidi většinou přes 40 let..bylo hrozně hezký když jsem tam viděla i seniory jak vychází s hůlkou z posluchárny a rozebírají o čem ta přednáška vlastně byla
Na VOŠce na denním studiu je se mnou i holčina (27), která má individuál
na věku opravdu nezáleží, pokud chceš studovat tak studuj!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené