Ahoj,

studovala jsem právní školu. Která se vyloženě zaměřovala na práci na soudech, státních zastupitelstvích, probaci a mediaci, veřejný sektor. Ráda bych se ucházela proto na těchto místech. Ale nevím kam, resp. na jaký e-mail zasílat životopis. Našla jsem pouze kontakt na podatelnu, kde se podávají pouze návrhy ale žádné personální odd. Nebo něco podobného. Nevím, kam se tedy obracet. A životopisy rozeslat. Poraďte. Děkuju ..

A na jakou pracovní pozici konkrétně?

Reaguji na msm: Mám získaný titul DiS, praxi jen v rámci školy. Takže na nižší pozice. Zapisovatelka, úřednice, sekretářka. Administrativni práce. Jak na soudech, policii, stát. zastup. Nevím kam se obracet právě.

No já bych to směřovala na podatelnu. (Byla jsem na soudu na praxi a vše tam jde přes podatelnu.) Oni to potom přepošlou konkrétní osobě. Pravděpodobně řediteli. A to i v případě, že budeš volat, tak tě přepojí.

Reaguji na msm: Taky jsem tam právě byla na praxi. Je fakt, že podatelna je taková, že to pak vše rozesílá, taková pro všechno, ale nějak se mi to právě nezdá. No uvidíme. Při nejhorším to pošlu tam. Snad si to tam rozešlou. Každopádně diky.

Reaguji na crazyiik: a jak sis podávala žádost o praxi?

pracovala jsem na OS Břeclav, KS Brno a ObS pro Prahu 2 a vždycky jsem žádost přinesla osobně na podatelnu, tam mi to orazili a čekala jsem, až se ozve někdo z osobního. dělala jsem zapisovatelku a posléze vedou Ro (platební rozkazy), což už teď v BV není, je to na civilu. takže si myslím, že když to pošleš emailem na podatelnu, je to v podatatě to isté.

arrow
profile_image
Aileenka
od 19. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já pracovala na podatelně, sice jinde než na soudě, ale bylo to podobné. Žádostí o místo nám chodilo hafo, vždy se to vytisklo jako každá jiná pošta a dalo se to pověřenému pracovníkovi, který tzv. dělal poštu - u nás to byli vedoucí odboru. Ten tu poštu rozdělil na pověřená oddělení, ještě jim k tomu něco dopsal, pak se to dalo zase zpátky na podatelnu, kde se dopisům přidělilo číslo jednací a pak se to předalo na oddělení, kde si vedli zase svoji evidenci. Takže určitě na podatelnu. Když to pošleš na personální, tak oni by to pak stejně měli dát přes podatelnu, aby to bylo zaevidováno, i když to může mít zas každý jinak.

arrow
profile_image
mandarinka90
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj já takto posílala žádost i s životopisem POŠTOU přímo na adresu soudu..takže to automaticky přišlo na podatelnu..na zapisovatelku se mě už potom ozvali sami

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, chtěla jsem se zeptat vás, které s prací na soudě již máte zkušenosti. Mám nějakou šanci se ucházet o místo na soudě (myslím jako např. praxe, výpomoc, brigáda..), když mám teprve úspěšně ukončený 1.ročník? (studuji práva na MU) Já jen, jestli má smysl životopis zasílat nebo by šel rovnou do skartovačky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené