arrow
profile_image
Stefinka
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
mám záludnou otázku. Má některá z vás zkušenosti s balíčky zvanými Zajíci v krabici? Přemýšlela jsem o tom. Navíc jsem slyšela, že existují i jiné obdoby. Chodí tak prý i kosmetické testry a vzorky výživy pro čtyřnohé miláčky. Ráda bych zjistila více informací o té kosmetice, ale nevím, pod čím to hledat.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kosmetický box máme už jen jeden, Ladybox. Sama jich mám několik za sebou a už jsem se z toho vyléčila, zaplatíš prostě tři stovkyy (nebo možná už i víc) a čekáš, co ti přijde. Já jsem asi dost náročná a poslední dobou jsem s krabicema už vůbec nebyla spokojená a spíš litovala těch vyhozených peněz. Taky mi vadily neustále se opakující značky, to byl pořád Dermacol, Yves Rocher a zubní pasta nebo taky špatný odstín čehokoliv, ať už make-upu nebo rtěnky. Takže za mě ne-e.
Zkusila jsem i Box4pet, pro kočku, a to bylo super, se vším si vyhrála a všechno snědla ale určitě jí to nebudu kupovat každý měsíc, spíš třeba jen na narozky nebo k Vánocům )
Co se boxů s jídlem týče, tak máme stále tuším 2 - Brandnooz box a Zajíce. Brandnooz mě odradil už tím, když jsem viděla, co v nich pořád je - samá chemie a jídlo pro děti. Zato Zajíci mě lákaly, vždycky to vydání vypadalo super, tak jsem si je objednala a byla jsem dost zklamaná - skoro všechny produkty od jednoho výrobce a tři věci se základem ze stejné suroviny.
A tak proběhlo moje vyléčení z kosmetických a potravinových boxů

arrow
profile_image
Dlouhonožka
od 1. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já odebírám krabičku od Zajíců od samého začátku a jsem s nimi moc spokojená Některé zdravé potraviny jsem sice znala už předtím, ale i tak mě třeba inspirovali na nové použití, vyzkoušení nového receptu apod. Navíc mám vždycky radost, když krabici rozbaluju a za těch 350 Kč měsíčně mi to fakt stojí. Spoustu věcí (např. černou rýži, řasy atd.) bych neměla jinak odvahu vyzkoušet

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené