Cituji dadabus: Ty by sis měla uvědomit, že vychovávatelky se "sprostým" přístupem ani zdaleka nedovedou tak rozsáhle pokazit rozvíjející se osobnost dítěte, než hysterická a afektovaná matka, vyvolávající konflikty

Hezky napsáno

Cituji Rafaelka: Holt asi plati nenávisť k bohatším.

Mě to připadá, že si myslíš, že když jsi bohatá, takže že tvoje dítě je něco víc.
A to že někdo nemá rád děti z bohatých rodin se nediv, taková zlatá rozmazlená mládež někdy dá učitelkám pěkně zabrat. Navíc jsou to děti, kterým se rodiče nemůžou tolik věnovat a často si dost vynucují pozornost.

Cituji Rafaelka: Moje dieťa nemá problém s nikým, pretože je vzorný žiak. Tohle ostre chovanie vidím hlavne u vychovávateliek z družiny.

Neumíš si představit, jak rychle se ze vzorného žiaka a dieťata stává bez přítomnosti rodičů nezvladatelný fracek... Tím nechci říct, že je to zrovna případ tvého dítěte, ale je opravdu velmi malé množství učitelek/vychovatelek, které by se chovaly nevhodně vůči chování dětí.

arrow
profile_image
lanšmít
od 24. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To se dá těžko říct. Záleží na každým učiteli zvlášť a je to individuální. V Praze jsem chodila na Vojtěšskou a Mikulandskou a bylo to ok. Někteří učitelé byli super a někteří zas až tak ne
Nepamatuju si, že by někdo takhle s námi mluvil. Občas nás napomenuli nebo okřikli, ale to bylo popravdě oprávněné. Někteří z nás, když si na to vzpomenu zpětně, byli fakt malý parchoši
Já jsem pak odešla na gympl ze 7 třídy a to mi přišlo jako nejlepší rozhodnutí. Přijde mi, že tam už to chodí jinak a i přístup učitelů je jiný.
Nevím v jaký třídě tvoje dítě je a jak na tom je s učením, ale jestli můžeš a chceš, tak bych ho asi poslala na gympl.

Ale vybrat školu je strašně těžký a těžko se to soudí. Každýmu vyhovuje něco jiného a školy se prezentují trochu jinak než jak to ve skutečnosti je

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale vybrat školu je strašně těžký a těžko se to soudí. Každému vyhovuje něco jiného a školy se prezentují trochu jinak, než jak to ve skutečnosti je.

Pod to bych se podepsala.

Neumíš si představit, jak rychle se ze vzorného žiaka a dieťata stává bez přítomnosti rodičů nezvladatelný fracek. Tím nechci říct, že je to zrovna případ tvého dítěte, ale je opravdu velmi malé množství učitelek/vychovatelek, které by se chovaly nevhodně vůči chování dětí.

Pod to taky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené