... prý nelze řešit problém lokálně v místě výskytu viditelné rozšířené žilky, ale celkově tak, že se najde a uzavře (laser ji spálí) žilka, která napájí onu rozšířenou žilku krví. Takže mě předem řekla, že bude řešit spíš jen větší ložiska více rozšířených žilek a nějaké drobné byť hodně viditelné jednocentimetrovky ne. Místa, která uzanla paní doktorka za vhodná si označila fixou.

Musím se přiznat, že tolik bolesti jsem nečekala ani v nejhorších představách a to nejsem žádná citlivka. Spíš jsem měla za to, že když v odkazu mluví ve spojitosti se stejným laserem jen využívaným pro epilaci o bezbolestnosti, že to nebude bolet vůbec. Občas bylo cítit, že laser po kůži jezdí, ale nic nebolelo a ve chvíli kdy to příšerně začalo bolet doktorka pobrblávala "ahá, hm, tady", tak jsem pochopila, že když to bolí, pálí mi to zřejmě tu žílu a když to nebolí nic se nepálí (laser se netrefil na žílu)

Zákrok mi provedla na obou nohou na předních stranách stehna či na bocích stehen, na jednu nohu, na které zasahovala víc jsem dostala elatické obynadlo (které vtipně nazývali kompresní punčochou..?) a dostala jsem instrukci, že ho mám nosit 2dny po zákroku a pokud to vydržím tak i přes noc. Podepsala jsem zapůjčení "punčochy"

Vyplázla jsem 2 tisíce za půl hodiny (z toho tak 15-20minut) ošetření laserem a odpajdala domů.

Noha, která nebyla obvázaná tím elastickým obynadlem mě štípala, cukala a po chvilce mě brala i dost křeč do plosky nohy (ale to nemuselo být tím, na křeče v nohou trpím i normálně)
Přišlo mi to divné a tak jsem si doma elastickým obynadlem ovázala i druhou nohu.

Lehla jsem si k práci a dala jsem si nohy na polštář, ať je mám na vyvýšeném místě....chvilkama se nějaké místo ozvalo cuknutím, štípnutím, brněním. Večer jsem si obynadla sundala, vlezda do sprchy a umyla se vlažnější vodou (horkou bych prý neměla), stehna jsem nemyla jen jemně opláchla. Zkoukla jsem to a jediná žilka, která zmizela byla půl centimetrová nafialovělá asi 1,5mm široká žilečka. Zbytek tam stále je i ty nejjemnější červené, které si paní doktorka značila a některé naopak vylezly víc-jemná červená naběhla krví (je teď nejenom širší a víc viditelná ale i plasticky vystouplá). Text na odkazu, ale mluví o tom, že výsledek bude u menších (červených) žilek hned a že jen u těch modrých je to potřeba zopakovat. Sem tam mám na kůži drobnou spáleninku cca 1-2mm v průměru.

Po sprše jsem si nohy opět obvázala, v noci to bylo dost nepříjemné, ale vydržela jsem to.

Dnes pocity stejné, občas mě někde zabrní, cukne štípne. Bohužel už musím být v práci a tak celý den sedím u počítače.

Nevím to, moc mě to o kvalitě a dobře investovaných penězích nepřesvědčilo. Mám jít dle slov paní doktory po cca 1měsíci znovu - v rámci již zaplacené ceny, tak tu bolest budu muset ještě jednou vydržet.

Zdá se Vám tento průběh takto v pořádku? Vnímali jste počátky po zákroku laserem na cévky stejně? Dostavily se výsledky po pár dnech nebo když ne hned tak pak už vůbec? Nebo se výsledky dostavily až skutečně po tom druhém ošetření? Prosím o rady. Mám z toho vážně hodně smíšené spíše negativní poctity, ale nechci se ukvapit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené