arrow
profile_image
Dandulinka
od 3. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jistě je mezi vámi spousta kadeřnic a tak se na vás obracím ohledně rad při vytvoření vlastního e-shopu s vlasovou kosmetikou. Dlouhou dobu se o vlasovou kosmetiku zajímám a ráda bych si založila e-shop a tak by mne zajímalo, co vše to obnáší, jestli je potřeba udělat si nějaký kurz nebo si stačí zažádat pouze o IČO (nejsem totiž z oboru) atd.
Všem moc děkuji za radu

Ahoj, musíš si vyřídit živnosťák (to rozhodně nebude problém pro internetový prodej), promyslet, jak to bude se skladovými zásobami, sehnat vhodného dodavatele, který ti dá dobré ceny, aby sis na tom vydělala, mít hezké funkční stránky, získat fanoušky na Facebooku, pořádat soutěže, mít zaplacenou nějakou tu reklamu, dávat blogerkám produkty, aby je testovali a dávali na svůj blog odkaz na tvůj shop... je to spousta věcí. Není to jednoduché. Aby ti eshop vydělával, budeš do toho muset dát hodně. V dnešní době je velká konkurence. Radím, aby sis něco k tomu i načetla. Klíčové pro tebe bude získat návštěvnost (nutné mít google analytics). Mám hodně zkušeností co se týče e-shopu a jeho propagace, reklamy apod. Klidně piš třeba do SZ. I kdybys potřebovala naprogramovat ty webovky, můžu ti cokoli domluvit. V tomto oboru se pohybuju už hodně dlouho. Přeju, ať se ti daří. Vlasová kosmetika je rohzhodně dobrý nápad. Chce to jen chytit za správný konec.

arrow
profile_image
mirissa
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky pracuji v oblasti eshopů a musím říct, že bych v dnešní době do shopu s vlasovou kosmetikou asi nešla. Konkurence je tam obrovská, ceny sráží dolů, a pro tebe jako začátečníka asi nebude jednoduché získat tak dobré ceny od dodavatelů, aby prodejní ceny pokryly náklady a ještě něco zbylo....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené