arrow
profile_image
Terezuliatko
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemá z vás někdo náhodou zkušenosti se založením firmy v Rakousku? Jak dlouho trvá, než se firma soudně založí, jaké dokumenty jsou k tomu potřeba? A jakmile bude firma soudně založená, tak které další instituce je následně potřeba obejít a které formuláře je zapotřebí vyplnit?

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zkušenosti nemám, ale obecně záleží na tom, jakou společnost chceš založit. Předpokládám, že s.r.o. K tomu jsem našla tohle (je to hned jako druhý odkaz na googlu a je to celkem přehledné). Pokud neumíš německy, tak doporučuju najít si nějakého právníka buď tady, nebo v Rakousku, který to zařídí.

Další možností je koupit si tzv. ready-made společnost. To je společnost již založená, která ale nevykonává podnikatelskou činnost. Je to jakoby prázdná schránka, kterou někdo založí pouze za účelem toho, aby ji pak někomu prodal. Bude to sice trochu držší, ale pro tebe bezbolestné.

arrow
profile_image
Terezuliatko
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na saprenza: Děkuji moc za ten odkaz pročtu si to, snad se dovím něco nového... My se o to právě snažíme, ale jsou s tím šílené problémy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené