arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky obracím se na Vás sprosbou o radu. Přítel má už nějakou dobu žaludeční problémy. A to takové, že cokoliv sní, tak do půl hodiny letí na záchod a vše je venku. Jakoby to jídlo jenom prolítlo žaludkem a střevama a v tekuté formě šlo ven. Posílám ho k doktorovi ať se na to zeptá, zda nemá nějakou infekci, parazita nebo nevím co. Na to nějak nemá čas, tak bych aspon potřebovala poradit co mu na to mám koupit v lékárně.

arrow
Neprodává v Bazaru

nemá žloutenku?to se chodí pořád na záchod

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

kačulík
To nemusí být jen žloutenka, stačí obyčejný zánět trávicího ústrojí, nějaká bakterie nebo obyčejný stres. Ať neblbne, a k tomu doktorovi nakluše, výtěr z krku nebo odběry krve trvají tak zhruba 5 minut a dneska už se může objednat, takže tam nemusí čekat jak jojo několik hodin. Fakt...ať si ale nezahrává.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mu to taky říkám ať neblbne, že se o něj bojím a chci aby byl zdravý. Vždyť už snad ani nemůžeme jít ven bez toho aby pak někde nehledal záchod. Posledně se mu dva krát stalo, že musel vystoupit z metra a běžet ven a bylo mu jendo, že ho někdo uvidí, proste vlítnul za křoví a bylo.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ještě jsem zapomněla...zkus mu v lékárně koupit LACTOVITU (cca 80 Kč) jsou to šumáky rozpustné ve vodě, chutnají dobře, není to žádný hnus, je to na zažívací problémy. Já to užívám a pomáhá to. Jsou to vlastně lactobacily.
Jinak taky obyč. žaludeční kapky, jinak nevím. Všecko ostatní, co bych ti poradila je už na předpis.
Ale fakt ho k tomu doktorovi dokopej, klidně ho sprostě objednej a on tam bude muset jít. Přece si nebude takhle znepříjemňovat život. Doktor už mu pomůže, my mu fakt říct nemůžeme co mu je, ta škála možností je obrovská. Držím palečky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji holky, tak ho tam naženu a bude klid

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené