arrow
profile_image
Tressie
od 17. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím dámy,
mám problém. A to ne zrovna lehké. Jsem zamilovaná do jednoho muže.., a obávám se, že to je pouze jednostranné.
Přítele mám již přes dva roky... Už delší dobu to mezi námi neklape, takže o to je to horší.
S tím mužem jsem se seznámila měsíc zpět. Podotýkám, že se známe přes internet. Máme společné zájmy, jediné, co je velké mínus, je dálka. (Bydlí na druhém konci ČR) A nevím, co si mám myslet. V jednu chvíli mne nabaluje a flirtuje se mnou, ale třeba jsou i dny, kdy se mnou nepromluví.
Když jsem trochu zaběhla do konverzace na ono téma, řekl něco v tom smyslu, že to nemám brát vážně. Zas na druhou stranu říká, že by chtěl holku jako já, jen kdyby byla blíže.
Jsem z toho poněkud zoufalá. Zamilovala jsem se do něj a nevím, co dál...

V první řadě byste si měli ujasnit, jestli oba chcete to samé a zda máte opravdu chuť zkusit vážný vztah. Kdo nic neriskuje, nic nezíská. Vždycky mi připadá lepší mít hezký vztah, který možná nebude trvat desítky let, než to nezkusit a pak se po zbytek života užírat "co kdyby".

Pokud se shodnete na tom, že to spolu zkusíte, měli byste tomu vztahu opravdu věřit. Tedy ty by ses měla rozejít s přítelem a nenechávat si ho jako zadní kolečka. A on by zase měl uvěřit tomu, že i přes velkou vzdálenost se dá vztah po nějakou dobu udržovat. Hlavní je stanovit si pravidla, jak byste se vídali, víkendy, dovolené apod.Nebyli byste první pár, který měl víkendové začátky.

Pokud tam vztah dospěje, pak zřejmě časem budete nějak řešit sestěhování se (nepíšeš, kolik ti je, zda studuješ nebo už pracujete), ale nemá cenu předbíhat a řešit teď otázky bydlení, dětí a důchodu Vyřeště si spíše navzájem momentální problémy, které jsem naznačila výše

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tressie: Když jsem trochu zaběhla do konverzace na ono téma, řekl něco v tom smyslu, že to nemám brát vážně. Zas na druhou stranu říká, že by chtěl holku jako já, jen kdyby byla blíže.

Znáte se už měsíc a i když bydlíte daleko tak proč za tebou třeba nepřijede si tě okouknout? Já v tom prostě nák nevidím nic čim by ti řikal, že tě miluje jenom ti takhle lichotí a tochu s tebou flirtuje, ale to taky nemusíš bejt jediná. Znám hodně kluků co tohle dělají a píšou takhle holkám, ale často v tom nic neni. Bejt tebou si s nim domluvim schůzku at' nejdřív vidim jak si budete rozumět reálně a jak se mu budeš líbit nebo on tobě. A pak by se vidělo co dál. Zae jestli o tebe bude mít zájem tak si udělá o víkendu čas a přijede za tebou.

Reaguji na Tressie: Taky nemám pocit, že by to nějak extra hrotil A věř, že když chlap chce, tak by si to stoprocentně poznala A taky přes internet nemůžeš někoho poznat natolik, aby si věděla, že takový bude i v reálu, a to ani po měsíci.... Asi by sis měla nejdříve vyřešit vztah. Ono potom když to neklape to bývá tak, že se ženská chytá prvního mužskýho, který je k ní pozorný, tak neblbni, aby si nenarazila a nebylo to vlej vylej....

arrow
profile_image
teririnka mojeid
od 2. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s Lady Glamour, jsi si jistá, že ho opravdu miluješ (nebo spíš že jsi zamilovaná) a nehledáš jen útěchu z nefungujícího vztahu? Ono to tak bývá, že pokud něco neklape, člověk se rád zaměří na někoho, kdo je nablízku, s kým se nehádá a má ledasco společného... Možná, že kdyby bylo s přítelem všechno v pořádku, tohle bys vůbec neřešila...

Cituji Lady Glamour: přes internet nemůžeš někoho poznat natolik, aby si věděla, že takový bude i v reálu, a to ani po měsíci

A doma má manželku a dvě děti a jen se nudí, tak flirtuje přes net s holkama.

Cituji teririnka: že ho opravdu miluješ (nebo spíš že jsi zamilovaná) a nehledáš jen útěchu z nefungujícího vztahu

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sartre: A doma má manželku a dvě děti a jen se nudí, tak flirtuje přes net s holkama.

Přesně tak, s největší pravděpodobností to bude jeden z těch, co tím jen zabíjejí nudu a případně hledají příležitostný sex (a často přitom doma mají přítelkyně a manželky).
Můj kamarád spravuje jednu seznamku: říká, že je mu hrozně líto většiny žen, které se do seznamky přihlásí, protože mezi tím, co tam hledají muži a co ženy, je obrovský rozdíl.
Zatímco drtivá většina mužů tam hledá jen flirt, sex a možnost pro nevěru (a těch, co tam skutečně hledají dlouhodobý vážný vztah je naprosté minimum, a zpravidla jsou to ještě zoufalci), většina žen tam naopak jde s tím, že si skutečně chtějí najít stálého partnera a vůbec netuší, co tam na ně "číhá" za hnusáky.

Cituji Tressie: Přítele mám již přes dva roky..

V zásadě je mi jedno, jaký máš "problém" (je jasné, že ten kluk se chce jen bavit, vždyť ti to i napsal, aspoň to je od něj hezké), ale tvého přítele je mi líto (samozřejmě pokud se nechová stejně hnusně).

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tressie: V jednu chvíli mne nabaluje a flirtuje se mnou, ale třeba jsou i dny, kdy se mnou nepromluví.

Myslím, že tě má jen jako vyplnění svého volného času. Když prostě nemá do čeho píchnout, tak se ti ozve a z nudy tě nabaluje a když má co dělat, tak se neozve. Viděli jste se už někdy na živo? Protože kdyby o tebe zájem měl, měsíc je dlouhá doba a mohli jste se už vidět. Jenže z té věty

Cituji Tressie: Zas na druhou stranu říká, že by chtěl holku jako já, jen kdyby byla blíže.

mám pocit, že asi moc zájem dojíždět za tebou by neměl, byla by to pro něj asi překážka. A hlavně by sis to měla ujasnit doma a příteli říct jak na tom je a netahat ho za fusekli.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nemyslim že jsi zamilovaná,podle mě se nejde zamilovat do někoho koho ani neznáš,jsi jen asi bych řekla poblouzněná.pokud chceš vztah zachránit,vykašli se na svého internetového kamaráda a nepiš si s ním.bereš to moc vážně a on ne.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milá zakladatelko, snad ti trošku pomůžu. Stalo se mi před časem něco podobného.
Byla jsem s přítelem (L) 4 roky. Všechno bylo víceméně v pořádku, občas nějaká neshoda, ovšem měl hodně koníčků a já žádné. Kamarády jsme měli společné a když jsme je viděli tak jednou za měsíc, za dva? Většinu večerů jsem trávila doma sama, protože přítel sportoval, nebo byl u své babičky. Často jsem brečela, protože mě sebou nechtěl a já se nudila a neměla co dělat.
Brozdala jsem po internetu, po týdnu? Jsem si psala s bezvadným klukem (M), vtipnej, měl rád děti, chtěl semnou trávit čas. Tak jsme se sešli. Na kávu. Byl krásnej, pěkné auto, hlavu plnou snů.
Další den na to, jsem se s přítelem (L) rozešla. Vzal to naprosto v pohodě. To mě trošku šokovalo, ale jak říkám, mělo to chyby a vlastně se to dalo čekat. Bylo mi 19...
Začala jsem vztah s (M). Bylo to ze začátku fajn, prvních 14 dní? Poté se začala projevovat jeho žárlivost a chuť mě vlastnit. Nutil mě do sexu, i když jsem nechtěla. Asi za týden jsem se dozvěděla, že to krásné auto má na splátky, což poprvé popřel. To samé bylo s TV. Zakazoval mi kontakt s kamarádkou. Chtěl abych se nastěhovala k němu do bytu, kde bydlel s matkou, která mě jen využívala na práci. Nakonec to skončilo tím, že jsem nemohla ani k vlastní rodině.
Dál vesele chodil na seznamky, FB, badoo a psal si s holkama. Dokonce s jeho bývalkou chodil pravidelně ven a já jsem nesměla ani domů Nemluvím ani o financích, že jsem ho skoro živila. Protože doma měli prázdnou ledničku. Kdybych nechodila nakupovat, umřeli by jsme hlady a já jako studentka jsem si každodenní nákupy nemohla dlouho dovolit.
Vydržela jsem to 6 měsíců, poté jsem se zhroutila. Bydlela jsem zase doma. A rozešla jsem se s ním. Ta palba zpráv, nejdřív po dobrém, pak po zlém.... Definitivně to skončilo tím, že jsem mu do očí řekla, že je to ubožák a ať mi neotravuje život.
Poté asi během měsíce údajně vystřídal 4 holky. (Známá s ním pracuje v práci a on se tím chlubí).
Já jsem ráda, že jsem se ho zbavila. Teď mám nový vztah, který je pěkný a klidný. Jsem šťastná.
Nezlob se, za tak dlouhý příspěvek, jen tě chci varovat, není všechno zlato co se třpytí. A já jsem si během těch 6 měsíců poplakala snad tisíckrát jak mi bylo s (L) pěkně....

Být ve tvé kůži opravdu nejdřív řeším vztah. Když nejsem šťastná, zjistím, jestli se s tím dá něco dělat, když nedá, odejdu přece ne? Pak můžu s čistým srdcem a svědomím hledat jinde, aspoň budu mít jistotu, že nejsem ještě ovlivněná a zaslepená... Vážně si to nejdříve dvakrát pořádně rozmysli, opravdu jak tady holky říkaj, může mít doma partnerku, ne-li i děti, dokonce ani nemusí vypadat, tak jak se třeba prezentuje. Od mého známého otec vzal jeho fotku a dal ji na seznamku a díky té fotce si psal s o třicet let mladšími slečnami, protože ty byly v domnění, že si píšou s tím mým známým... a není to výjimka, že se holka zamiluje do někoho, který se prezentuje úplně jinak, než ten její buran, co doma sedí na gauči a popíjí pivo, ale největší sranda potom na tom je, když zjistěj, že ten dotyčný je to samé, jeho vlastní ženská s ním má problémy, ale po večerech zakukává přes net jiným, jaký je to romeo

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kostka: ty jo no máš pravdu není všechno zlato co se třpytí..asi bych ho zzabila,chorobná žárlivost je fakt hnus.

Reaguji na kostka: Hlavní je, že ses poučila. Chápu, že ti bylo jenom 19, ale i tak, zajímalo by mě, co vás některé holky žene k tomu, že to necháte zajít tak daleko s takovým šílencem. V čem byl jiný, že tě to nutilo mu ve všem vyhovět? Mě by už trklo jenom to, že mi zakazuje přátele... Přece vztah je o toleranci a důvěře... a ne o uzurpování a tyranii...

I kdyby byl chlap celý ze zlata, tak by mě přestaly zajímat jeho názory ve chvíli, kdyby mi bral vědomě svobodu a vydíral přes city....

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je vážně lepší zkusit zachránit současný vztah a věnovat energii někomu, o komu víš, že tě milovat dokáže. Neříkám, že to vyjít nemůže.... ALE . Pokud není zásadní problém, tak se nerozcházet a už vůbec ne, hledat jinde.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lady Glamour:
Měla jsem poblázněnou hlavu, bývalý přítel byl obyčejný kluk, co nechtěl rodinu, chtěl bydlet s maminou, nechtěl nikam spěchta a já bláznivka, potkala atraktivního kluka, co mě nasliboval pěkný dům, poklidný život i s dětma. Trvalo mi dlouho než jsem si plně uvědomila, že je to namyšlený frajírek, co má na krku splátky a nejspíš vždycky všechno utratí za oblečení a kraviny. A jako bonus se bude chovat hnusně.
A teď mám zase obyčejného ale moc hodného kluka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené