arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, zda tu je někdo, u koho propukl zánět nebo infekce pár týdnů nebo měsíců po augmentaci? Za jak dlouho Vám zabraly antibiotika, jaký byl průběh?

Jsem měsíc po operaci, mám mentory pod svalem a jednoho "krásného" dne mě v práci (kancl) odpoledne začalo lehce bolet mezi prsy. Přišla jsem domu a vzhledem k tomu, že mi byla do pár hodin hrozná zima, začaly mě bolet svaly a klouby, jsem si šla lehnout. Skolily mě klasický příznaky nějakého zánětu. V noci 38,7° teplota. Hned druhý den jsem jela na kliniku, dostala jsem antibiotika.
Prsa mám oteklá, na jednom prsu z boku tvrdší a lehce zčervenalé místo. Jsem v polovině balení Amoksiklavu, bolesti jsou menší, otok lehce ustupuje.
Mám strašný strach z reoperace.. snad zaberou atb pořádně. Jsem z toho špatná, ale stalo se, bohužel.. musím vydržet, co bude dál.

Máte s tím někdo zkušenosti? Nebo někoho z okolí, kdo to prodělal a jak to dopadlo ve většině případech? Asi potřebuji jen uklidnit.. měla jsem z prs takovou radost..

Děkuji.

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkušenost naštěstí nemám, ale doporučuji hodně odpočívat a hlavně se nestresovat, stres je největší nepřítel a hodně ovlivňuje hojení, pij bylinkové čaje,snaž se být v klidu, hodně ovoce a zeleniny a moc na to nemyslet. Držím palce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené