Ahoj, poslední dobou mám pocit, že mi zapáchá z úst. Sice mi to nikdo neřekl ale bez žvýkačky se necítím dobře. Myslím, že problém nebude v ústech, zuby si pravidelně čistím, ale v hlenech, které když vyplivnu, tak dost zapáchají a potom mám nepříjemný pocit v těch ústech. Občas mě pobolívají uzliny, myslíte, že se jedná o nějaký zánět?
Předem děkuji.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Řešila jsem stejný problém, byla jsem s tím i u své praktické lékařky a ta mi řekla, že to nemá cenu řešit, když bydlím, kde bydlím (na Ostravsku), že s tím zahleněním nic nenadělám, leda bych se přestěhovala na čistý horský vzduch. Každopádně stěry z krku si nechej udělat, můžeš tam mít stafylokoka nebo opravdu nějaký zánět mandlí, jak už psal někdo výše. Můžeš mít ale taky zkažený zub, ani o tom nemusíš vědět, resp. problém prostě nemusí být v krku, ale v ústech. Kdo ví.

arrow
profile_image
milaja
od 28. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem stejný problém a pomohly mi na to bylinky, v té době česnek medvědí a setý http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-bylin/20-Cesn ek-medvedi-sety.html, který navíc zničí veškeré stafylokoky a streptokoky Ale je to potřeba brát pravidelně a aspoň využívat 2-3 lahvičky. Nedám na něj dopustit.

Děkuju, nejspíš zajdu za doktorkou a nechám si udělat ty stěry, už mě to vážně otravuje.

Reaguji na milaja: Děkuji, už objednávám

arrow
profile_image
milaja
od 28. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na _ladyx_: Nemáš zač, hlavně aby Ti to pomohlo Já na bylinky nedám dopustit. Měla jsem právě i toho zlatého stafylokoka a streptokoky a doktoři mi v tomto nikdy nepomohli, pouze do mě rvali ATB, které na to stejně nepomohly a zničily mi akorát tak imunitu. Pak jsem natrefila tady na tuto bylinku, a už po jedné lahvičce bacily zmizly a hlavně i ten zápach. Zašla jsem si i na kontrolní výtěr a doktorka nechápala, jak jsem se toho mohla zbavit, říkala, že to budu mít do konce života, že prostě v někom se ty bacily drží a nepomůže nic a já to zachránila bylinkou A jinak se nemusíš bát, že by Ti byl cítit z úst česnek, taky jsem se toho obávala, protože se to bere 3x za den, ale jen tak asi minutku po užití, pak to už cítit nejde.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná budeš mít jen čepy na mandlích. Koukni se do krku, jestli tam nemáš takové bílé hrudky. Občas se mi to také udělá, zapáchá to příšerně. Takže to odstraňuju.

Reaguji na Helmut: Na mandlích právě nic nemám, je pravda, že jednou za čas mi jako kdyby z krku vyleze takový čep, který dost zapáchá ale když si kontroluju mandle, tak nic..

Holky tak našli mi streptokoka, doktor sice řekl, že na tento typ co mám já se antibiotika nedávají moc často, že je to normální, ale že mi je teda dá...takže beru týden, myslím že ty hleny ustoupily ale pořád mám jako kdyby pocit zápachu z úst, už jsem z toho zoufalá bojím se mluvit s lidmi, cítím se blbě, úplně mě to poslední půl rok změnilo, nikam se mi ani nechce chodit kvůli tomu, představa že s někým mluvím blízko mě děsí..přitom mi nikdo neřekl že by cítil zápach, ani rodiče,ale přímo jsem se jich neptala, je mi to trapné..po ránu ten zápach opravdu cítím, to jsem si jistá že mi páchne z úst, ale během dne necítím nic ale ten pocit tam je pořád...mám neustále sucho v puse a poslední dobou mě začala trochu pálet žáha a když jím, tak cítím jak se mi strava zadrhává jako kdyby v jícnu, je to nepříjemné, častěji teď taky říhám, možná to bude nějaká souvislost s tímto, nicméně na endoskopické vyšetření se bojím jít

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zrovna jsem chtěla napsat, že je to asi streptokok. Já to tak mám taky a nikdy e toho ai nezbavím. Furt se mi to vrací

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené