Nailery
to je hodně rychlé, možná by bylo lepší pozvolněji, abys to vydržela.

janula30
Děkuji, jsi milá. Budu vám všem tady držet palce!

arrow
Neprodává v Bazaru

Hobitka

Delfínek
Kdy odjíždíš?Ať to nepropásnu,to by mě moc mrzelo.

axa
Ve čtvrtek ráno. A vracím se 8.9.
A co ty, jak ti to jde? už dobré?

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holčinky,
teď jsem vás teprve dočetla. Taky si myslím, že budu na váhu zítra zahlížet... Tak ať aspoň vy se máte z čeho radovat .

Milu, díky za info na pobočce.

Dobrou noc, hezky se vyspinkejte .

arrow
Neprodává v Bazaru

Hobitka
Máš sz

džína
Dobrou, pa.

arrow
profile_image
Bundinka
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, dámy (pána jsem tu žádného neviděla).

Právě jsem si pročetla prvních 30 stran a docela jste mě nadchly. Něco takového jsem potřebovala. Je mi 31 a mám při výšce 169 cm 115 kg. No hrůza, jenže před 2 lety jsem měla 135. Změnila jsem jídelníček, začala jsem dávat pozor na glykemický index, zvýšila jsem podíl zeleniny a přestala jíst tolik pečiva. Za půl roku jsem bez velké snahy přišla o 20 kg. Pak jsem se zastavila (změna životního stylu). Za poslední rok jsem nepřibrala, ale ani neubrala. Z mých stravovacích návyků by dietologa asi neporazilo (tj. malé porce, relativně často, nepříliš otřesné složení), ale mám velkou spotřebu čokolády...

No a teď bych se ráda pustila do druhé fáze hubnutí. Chtěla bych se dostat někam k 80-85 kg. Větší cíle si nedávám, protože to s mou tělesnou stavbou asi není realistické. A navíc vím, že při takové váze budu vypadat přijatelně (ne pro módní časopisy, ale pro sebe).

Takže je třeba doladit drobnosti v jídelníčku, přestat mlsat a hlavně se začít hýbat. Jak jsem již napsala, těch prvních 20 kg šlo dolů takřka bez námahy. Trochu jsem cvičila na rotopedu, to jo, ale žádný zázrak. Od té roční pauzy si slibuji, že tělo si dietu již nepamatuje a že to znovu půjde celkem rychle. Jen nesmím být líná a musím trochu pohnout kostrou. A právě na to Vás potřebuju. Budu sem pravidelně psát čistou pravdu. Pokud zhřeším ve stravě či v pohybu, pěkně to sem napíšu a budu se stydět, což mne snad motivuje k lepší disciplíně.

Bundinka
Ahoj, tak to všechno zní odhodlaně - vítej! Pokud se chceš zapojit i se společným měřením a vážením, vyplňováním toho, co jsi za den snědla, tak mi prosím pošli e-mail a já ti pošlu instrukce.

Bundinka:

Vítej mezi námi děvčaty

arrow
Neprodává v Bazaru

Hobitka
úspěšně detoxikací - tj. tak půl roku nejíst nic jiného než více méně syrovou stravu
no tak já bych to nevydržela ani týden, natož půl roku... ale díky za tip, jestli jednou nabydu na silné vůli, zkusím to!

eWunka
nevydržela ani týden
ono to kupodivu bylo docela v pohodě - sice jsem nesměla všechno, ale zato víceméně neomezeně co se množství týká. Jenže jsem pak už přestala hubnout. Takže to bylo v jistém smyslu příjemnější než teď, kdy mám výběr, ale jen těch 5000 kJ.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bundinka
Ahoj.Vítám tě mezi náma.

Zdravím přítomné i nepřítomné...Dnes mám nehorázný hlad,takový jsem ještě nikdy neměla a do toho mě bolí žaludek,je to na odstřel

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Holky taky bojuji s váhou už asi ob jakživa. A po porodu to bylo úplně šílený. Až loni se mi podařilo zhodit z 92 kilo na 82 kilo a letos ještě na 71 kilo. Při mé výšce 180 cm už vypadám trochu jak člověk a né jak panelák. Už půl roku nechudnu a snažím se váhu si udržet a můžu říct že se mi to zatím daří. Na ledničku jsem si nalepila fotku když jsem vážila těch 92 kilo a když k ní příjdu a uvidím se tak zase raději odejdu. Zatím to funguje,ale nevím jak dlouho, tlustá už nechci být,ani za zlatý prase.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené