JaHu

Cituji JaHu: No ty jsi fakt dost zhubla, nechceš toho už nechat? Ať z tebe není anorektička

To je skvělé,musela jsi mít radost.
Hobitka
Té polévky ne kýbl,ale jenom porci a v ní jen zelenina,hlíva a kuřecí prsa.je to místo večeře většinou.Zeleninu na noc si vybírám s nízkým GI.

Cituji Kirkuše: v ní jen zelenina,hlíva a kuřecí prsa

To zní fáááákt skvěle, zkusím. Udělám si na zkoušku jen mističku

Cituji JaHu: Ať z tebe není anorektička!

Mě to říká máti. Přitom ona váží celý život tak 57 kg. Já jsem po otci - míval i 160 kg. Je někde na světě spravedlnost?

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji JaHu: No ty jsi fakt dost zhubla, nechceš toho už nechat?

No a mě tohle vyčítají i ti hubeňouři - asi ze strachu, že bych třeba mohla být taky trošku štíhlejší a ne tlusté prasátko, ale nejvíc ty tlouštíci. Tak shovívavě na mě kouknou, pronesou něco o anerexii a že prý nemám blbnout. Tam bych řekla, že to je spíš skrytá závist. No a do třetice je skupina, která tě pochválí a řekne, jak to člověku sluší - a to opravdu potěší.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holčiny, neporadily by ste mi, jestli se dá najít kalorické a obsahové složení vepřových kůží?
Já právě z nich dělám velice husté vývary - úplně je rozvařím a rozmixuji, pak do toho přidávám rúzné koření a zeleninu, občas vajíčko. A to jsou moje kašovité polévky. Má to konzistenci na vidličku, bude to na vás asi působit odpudivě, ale i v tom je můj ne zázrak, ale pomocník proti vráskám. Udělám toho vždy hrnec, nakrabičkuji a pak podle chuti dodávám různé zeleninky. A to mě hodně zahřívá.

JaHu
No jo, je to lepší - vždycky je to lepší když sem nakouknu
Miluše
Tak to nevím, ale sulc si myslím není na škodu, tak proč ne.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janka100: jsem jak vepřík

Kdybys nepovídala - že Ty se tak vidíš, to neznamená, že to tak je. Na vlastní oči jsem viděla . Posílám dobrou náladu, já mám už několik dnů konečně na rozdávání .
Všem - abyste Jance nezáviděly, taky vám posílám, berte si, co hrdlo ráčí . Včera jsem byla na ruční lymfatické masáži, cítím se krásně lehce a mám i o půl kila míň (netušila jsem, že mám zadrženou vodu). Doporučuju .

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miluše
Ty Tvuje sulcíky by se mi líbily , ale jsem lenora na zdlouhavé vaření .
Kirkuše
Takže Evulka nic moc? Já vím, že o tom nesmíš mluvit, ale pocit? Říkala jsem si, jestli o něco nepřicházím...

arrow
profile_image
durina
od 13. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuška
Správně říkáš polévky né kýbl, také bez nudlí, zeleninová, zelná bez zahuštění a klobásky, koprová na mlíku bez zahuštění( místo toho vajíčko nebo brambor) a pod. Množství je 2,5 -3 deci. Čili něco jako vetší hrnek kávy. Pokuď v ní není hodně brambor nebo více zeleniny možno přidat malé celozrnné pečivo. Dávám si ji hlavně v době oběda. Večer bez debaty nízký GI index. Ano polívka roztáhne více žaludek, ale také vydrží déle pocit nasycení. Otestovali to vědci na řidičích dálkových tras. Jednomu dali maso a brambory a k tomu sklenici vody. Ujel méně kilometrů než řidič, který to samé jídlo včetně vody dostal jako polívku. (hodili stejné jídlo do mixéru a rozmixovali na hustší kaši). Rozdíl byl asi 100 km.

arrow
profile_image
durina
od 13. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

džína
Gratuluji k úbytku půl kilečka. Každý úbytek dobrý. Kolik masáží budeš absolvovat a kolik tě to bude stát?

Toto som si prečítala na jednej stránke:

Zdravímracuji jako trenér a výživový poradce, vystudovala jsem na toto tema i vysokou čkolu, toho času jsem na MD s dvouročním synem.Nerada bych se zde kohokoliv dotkla-ale došla jsem až k příspěvku od JAŇULE,na který musím reagovat:Milá Jaňule(a všichni,kdož toužíte ponořit se do této odtučňovací kůry) Sacharidové vlnění je určeno převážně pro sportovce, kteří upravují takto svůj jídelníček za účelem spálení tuku-a to hlavně v předsoutěžním období.Sacharidové vlny jsou převážně dietou pro kulturistky, bodyfitnessové závodníky, kteří nejdříve nahromadí svalové zásoby a poté, aby svaly byly vidět(vyrýsování)drží tuto nebo podobnou odtučňovací dietu. Chtěla bych upozornit, že pro ženský organismus jsou sacharidové vlny dost ošemetnou dietou a už vůbec NEJSOU VHODNÉ PRO KOJÍCÍ MATKY nebo dokonce TĚHOTNÉ ženy! Dalším milníkem ve výše uvedených příspěvcích je fakt, že jste-li skutečně zdatný sportovec, s dostatkem svalové hmoty(třebaže schované pod normální vrstvou tuku),nemusí sacharidové vlny vůbec přinášet vysoké váhové úbytky! Proto, jste-li rozhodnuti podstoupit tuto dietu, je lepší(pro vaši kontrolu), změřit se v oblasti prsou, boků a pasu, nebo si nechat změřit před-a po dietě množství tuku na těle. Sama mám s touto dietou zkušennost ještě z doby, kdy jsem dělala bodyfitness a za sebe můžu sdělit, že za 2měsíce předzávodní přípravy touto dietou jsem ubyla “ouze” 6 kg, ovšem celkový optický dojem byl opravdu znatelný-ale jak říkám-denně jsem zvedala činky. Dbejte proto taky na své zdraví a nežeňte se za každou cenu do Sacharidových vln…Díky za přečtení. Sára

Miluše
Když je želatina s čisté vepřové kůže,tak asi bude i kůže samotná mít stejné složení.
džína
Ale jo,zhubla jsem s ní dost kilo,a vlastně tu hlavní zásadu dodržuji pořád.Klidně se koukni na ww.kgdolu.cz ,ta¨m se o tom dočteš spoustu věcí,které já tak neumím vysvětlit.

JaHu
www.kgdolu.cz omlouvám se...

JaHu
jdu se na to kouknout...vydrž.

Už jsem to zjistila,já tam chodím přes záložku,tak mi uniklo tohle www.kgdolu.estranky.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené