arrow
profile_image
Samsi
od 28. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Téměř 2 roky mě uháněl jeden můj kamarád a já ho neustále odmítala a chtěla aby to zůstalo tak jak to je, jelikož i jako kamarádi jsme měli dobrý vztah. Teď jsem ho viděla po delším časovém období a když teď vidím, jak jsem mu najednou úplně jedno, začínám žárlit, což nechápu, protože jsem o něj dřív zájem vůbec neměla. Pokaždé když jsme spolu, schválně vyzvedává jeho zážitky s jinými ženami a zdá se mi, že o ničem jiném přede mnou nemluví, což je na zabití. Je celkem možné, že žárlím hlavně pro to, že mi chybí jak mě obskakoval a kdyby opět projevil zájem tak nic, ale kdo ví... Stalo se vám to někdy? Poraďte jak se té ukrutné žárlivosti zbavit.

arrow
profile_image
Ivča39
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, taky se mi stalo něco podobnýho. Ikdyž jsem ho předtim nechtěla, tak mi dělalo dobře, když jsem věděla, jak se mu líbím a že by stačilo lusknout prstem a byl by můj. No a najednou měl jinou a já už byla čistě jen kamarádka. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem si na ten jinej přístup z jeho strany zvykla, ale nakonec se to povedlo a jsme zas dobří kamarádi (jemu jsem o tom žárlení nikdy neřekla, ale myslím si že mu tov určitých chvílích muselo dojít, na to aby to nepoznal mě znal až moc dokonale...)

já to znám, ale jak se toho zbavit, to také netuším...:/

arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem hodně podobnou situaci jako ty. Můj hodně dobrý kamarád(tedy už jakoby bývalý nej kamarád) mě taktéž uháněl dobrých 2 roky možná i déle a já ho nechtěla, byla jsem ráda za naše kamarádství a chtěla jsem to tak nechat. Pak se už nesnažil a já cítila že mi to chybí jak mě balil a uháněl. A trošku jsem na něho začala žárlit, ikdyž jsem ho nechtěla, ale za pár dnů mě to přešlo. Protože jsem se bavila s jinými a nevyhledávala jeho společnost. Už je to skoro 5 let ....Tak za sebe radím, vyhledávat jiné muže a méně kontaktu s tvým kamarádem (prozatím než to přejde)

arrow
Neprodává v Bazaru

To je normální rivalita mezi ženami.. Mě se to stává se všemi mými kamarády, a to mě ani nemusejí 2 roky uhánět.. Další ženská je prostě konkurence.. S tím nic nenaděláš, snaž se to ignorovat, je to prostě proto, že ho máš ráda i když jen jako kamaráda.. Jediný, co budeš vždycky vědět určitě je to, že se ti vrátí až ho ona odkopne nebo on nebude spokojený s ní.. Od toho kamarádi jsou. Neber to tak, že ti ho jiná ukradla, je to na jiné myslím horší úrovni než kamarádství. Mě žádný z mých kamarádů nikdy neopustil, vždycky tam ta kamarádská láska bude.. pokud ta jeho bude žárlit a zakazovat mu stýkat se s tebou, možná se nějakou dobu neuvidíte, ale myslet na tebe bude už navždy.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zraněné ego.Neusiluje už o tebe.Takhle mohl básnit o tobě,ale nevyužila jsi toho.Tak se tedy pěkně kamarad',zaslouží si to,když jsi mu dala košem.

to mi přijde naprosto přirozený

běžné, přirozené hold musíme mít pod palcem i ty, které jsme odmítli

arrow
profile_image
Samsi
od 28. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na verisek0902: jo to já se snažím zaměstnávat vším možným, ale omezit kontakt je právě to těžký, protože kvůli jistým okolnostem ho vídám skoro denně.

Reaguji na hradecanda: no já se právě bojím, že z jeho strany to úplný přátelství nikdy nebylo. Že to prostě bylo vždycky něco víc.

To moc dobře znám. Ale spíš si to vyčítám, co jsem udělala za blbost, než žárlím. I když popravdě, tu jeho slečnu fakt nemůžu, i když jsou spolu dlouho a evidentně šťastní.
Hlavně jsem se z toho odmítnutí poučila, holt jsem byla mladá, blbá a to tak, že dost

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Samsi: Pokaždé když jsme spolu, schválně vyzvedává jeho zážitky s jinými ženami

Potřebuje tě vytrestat za to, že jsi ho nechtěla a evidentně se mu to daří.. Tak mu řekni, co cítíš, třeba není ve svém vztahu šťastný a dáte to dokupy.. za zkoušku nic nedáš. jestli tě přitahuje, tak do toho.. H.

arrow
profile_image
Samsi
od 28. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hradecanda: No on zatím nemá žádný vztah. Jenom to tak prostě příležitostně střídá a chlubí se každým úlovkem. Je mi jasný o co mu jde a fakt mě štve jak to funguje:/

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Právě nedávno jsme se o tom bavily s kamarádkou , že se nám to také stává takže je to asi normální

arrow
profile_image
Clementine
od 2. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně to co píšeš se mi stalo. Když si po neustálém odmítání z mé strany našel jinou, začala jsem hrozně žárlit. V mém případě to ale dopadlo tak že jsme skončili spolu .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Samsi: To dělá dobře snad každé ženě, i já to tak mívám.

Až budeš mít přítele ty, přejde to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené