1. . .56789

Cituji amelie1111: Je to osel. Ale jinak zlatý osel..

Tak to je fajn, gratuluji. Podle příspěvků si myslím, že jinak bude skvělej, tak buď ráda, že ho máš. Oni to občas nedělají schválně, jen mají delší vedení.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: na mě nechápavě kouká, vůbec neví, která bije

přesně takhle na mě včera koukal

Cituji Adka: Oni to občas nedělají schválně, jen mají delší vedení

Tak nějak jsem si to vyhodnotila. Podle toho, co mi monemtálně píše v SMSkách mu snad docvaklo, že by mi to mohlo vadit.
Holky, díky za názory

arrow
profile_image
adelheid
od 25. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: Tak třeba to teď právě pochopil, že to už příště nenapíše, nebo pokud ano, snad jen,cituji tě : Vše nejlepší k narozeninám. Tečka

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky nejsem nadšená, když mě vezme na stejná ,,romantická,, místa a když mu to řeknu, udělá z toho, jak strašně mi to leží v hlavě a že se srovnávám :-/

arrow
profile_image
evenek
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zatím jsem s přítelem krátce, ale i tak už jsem ze zvědavosti projela celou jeho zeď na FB až do úplného začátku(založení jeho profilu .. Přiznávám, že je to trochu bláznivé..Dělala jsem to z nudy a taky v domění,že bych ho mohla více poznat(například zjistit tak jeho bývalky) .. Vím, že se minulostí už zabývat nemám, protože je to stejně k ničemu, ale jak jsem si tak četla jeho občasné statusy a jejich reakce na ně od jeho(předtím té současné a teď už bývalé) přítelkyně, tak mě začaly trochu štvát věci jako to, že jí psal stejné věci jako mě například oslovení a tak.. Já vím, že chlapi v tomhle občas nejsou moc kreativní.. Nijak moc to neřeším, jen je tu takový ten pocit, že prostě nejste ta první komu tak říkal .. Vím, že měl víc vztahů než já, ale na tu poslední ex žárlím nejvíc, ty ostatní mi jsou prostě uplně jedno. Ale ona si najde kluka, který prostě neví co chce a chvíli s ní chodí a když se rozejdou tak hned píše mému příteli. Prý se chce jen normálně bavit a taky mu dala své nové číslo a tak.. On to tedy ignoruje a ani se s ní sejít nechce, ale i tak mě znervozňuje. Je mladší než já a co jsem jí tak viděla, tak tvářička sice hezká, ale v hlavě toho zas tolik nemá, podle toho jak se vyjadřuje..Ale i tak nad tím občas přemýšlím a zase to beru z té druhé strany, že je hodný a sám od sebe mi řekl, že psala. ..Jsem si jistá, že kdybych ji potkala někde na ulici, tak mě to hodně rozhodí a budu dost nesvá, budu nervozni. Nevím co s tím, měla bych si přeci říkat, že jsem mnohem lepší než ona a nenechat se takhle blbě rozhazovat. (Vím, že už jsem asi trochu odbočila od tématu, tak se omlouvám..)

arrow
profile_image
rybina
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel žárlím celkově na jeho minulost, především tedy sexuální . Je mi ze sebe samotné na nic. Strašně mi vadí, když mi řekne něco ze své sexuální minulosti..Dlouho jsem třeba nemohla dostat z hlavy, když mi řekl o svém poprvé..Připadám si jako blázen, vždyť já jsem v té době, byla ještě dítě..nebo když mi nedávno řekl, že zažil trojku se svýma kamarádkama..prostě tu představu jeho a dvou holek nemůžu dostat z hlavy..A nedej bože, když si na to vzpomenu při sexu s ním, to mám pak po chuti. Uvědomuji si, že je to špatně a moc ráda bych na takové věci přestala myslet, ale nevím jak...Přítele moc miluji a vím, že on mě taky a že by mě nikdy nepodvedl, proto mě tahle moje stupidní žárlivost štve ještě víc..

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já žárlím jen na tu jeho poslední. Nebo žárlim je asi silné slovo, ale je to ženská, kterou opustil kvůli mě. Tak mám spíš blbej pocit, když o ní mluví. Ale jinak to beru normálně, je to minulost a snažím se žít přítomností.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já žárlím a docela dost...přítel je rorvedený a s dotyčnou mají 2děti...žijí na slovensku.. no a on tam každý měsíc jezdí jí dávat alimenty do ruky..beru že jede i za dětma(které s ním jinak nechtějí být,jezdit) ale většinou děcka nejsou doma...někdy jedu s ním a čekám v autě atd...třeba včera tam byl bral si foták že si děcka vyfotí no a co tam vše nebylo?jeho bývala atd...příjde mi že je s ní uplně po... ona zavolá a on letí..a navíc když ja jsem myslela že jsem těhotna (jina diskuze) tak mi jen tak řekl že by byl pro potrat.Po dvou letech a kecách jak mě miluje a chce mit semnou rodinu!a hlavně že mi dal zasnubní prstýnek... A tím pádem mě to mrzí ještě víc samé hádky atd... chjo uvažuju i o rozchodu...

arrow
profile_image
Pacinka
od 12. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikolka01:
Tvojeho přítele a jeho bývalou spojují jejích děti a bude to tak prostě do konce života, když se stane nějaký malér u děti, budou je řešit spolu. Můj bývaly měl taky dceru z předchozího vztahu, její maminka to nemohla rozdýchat, že budu po boku ex já a to i v přítomnosti jejich dcery. Malou jsem si hrozně zamilovala a ona i mě, kolikrat mi sama od sebe zavola, kdy přijdu. Říká mi Teto což mi přijde strašně roztomilé. Taky mi ex vyprávěl, co vše s ní zažil, ale opustil ji, měl k tomu důvod, byla jsem pak já a se mnou byl štastny. Ikdyž se nam snažila zničit vztah, věděla jsem, že když jede si pro malou, uvidí se s ní. Kolikrat ho sváděla, ale co. Neřešila jsem to. Ona akorat ztrapňovala sama sebe, já aspon chodila s hlavou nahoře, že mi to nevadí. Chovala jsem se jako žena, ona jako dítě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pacinka: já to vím..jeho ex má přítele,a ještě než jsem začala s ním já tak už vztah měl a ta jeho ex mu dělala drozné scény...že už neuvidí děti apod.. já to beru že je má,však když jsme spolu začínali veděla jsem to a věděla jsem do čeho du! ale ty dědi k němu nechtějí ja vím jak já když jsem byla malá. Rodiče mám rozvedené a taky jsem k otci nechtěla..pak se mu narodily další děti a na mě si ani nevzpomene... A nechci aby to tak dopadlo i u něj to proboha ne...v ničem mu nebráním jen mi to prostě někdy příjde nefer. vuči mě a vuči tomu jak se ke mě staví...jak už jsem psala s tím mimčem(chce semnou rodinu za 2roky)ale teď by mě poslal na potrat. toto je chování 32letého chlapa?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pacinka: a jak to dopadlo?

stejně jako píše [b][/b], tak žárlím na jeho sexuální minulost. Bojím se, že jsem horší než on a že si to i on uvědomuje. Nj, asi to dost souvisí se sebevědomím no.

arrow
profile_image
915718
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, nešlo mi založit nové téma v kategorii Vztahy, rodina, tak snad to tady někdo objeví a poradí Takže tedy něco na úvod - přátelí se váš přítel se svou ex? Seznámil vás s ní? Já mám takový problém, se kterým bych potřebovala poradit. S mým současným přítelem je všechno super, nemůžu si stěžovat, dokonce mu věřím, což zažívám poprvé (u ex to nešlo ani po skoro dvou letech!), ale jedna věc mě přece jen hryže. Se svou ex se znal už dřív, nerozešli se vyloženě ve zlém, takže se nadále přátelí. Ona přítele sice má, ale mám z ní takový divný pocit. Jde o to, že přítel s ní a jejím přítelem občas někam vyrazí, tedy mě brává také, ale necítím se mezi nimi dobře, a to z toho důvodu, že ona se v přítomnosti mého přítele se svým přítelem baví minimálně, on spíš jen sedí a nudí se (alespoň tak vypadá) a ona se spíš snaží pořád bavit s mým přítelem, jenže co mám v tu chvíli dělat já, když ten její přítel není příliš komunikativní? Zatím to zvládám (tvářím se, že se účastním rozhovoru, i když nemám co říct), přítel si asi myslí, že je vše ok, ale po pravdě přemýšlím, že mu řeknu, ať mě radši "vynechá", když s nimi někam bude chtít jít. Pro mě za mě, ať pokecají, vidím, že přítel o ni zájem nemá, takže z toho strach nemám, jen její společnost je mi nepříjemná, protože mi pořád tak nějak dává najevo, že jsem něco míň než ona (jsem mladší nejen od přítele, ale i od ní), že ona ho zná líp nebo tak něco, dokonce z ní mám někdy pocit, jakoby si na něj pořád brousila drápky...zažili jste někdy něco podobného nebo napadá vás jak se v její přítomnosti chovat, nevadilo by mi se s ní kamarádit, kdyby o to stála ona, ale já mám pocit, že o to nestojí, takže dolízat vážně nebudu.... nevím jak to celý zkrátit, snad to bude srozumitelný

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak jsem psala už, řekni mu to rovnou a nebo s nima nikam nechoď. Jiná rada není.

arrow
profile_image
915718
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elienka: jo ale co když ona je snad všude? Nedá se jí vyloženě vyhýbat a to já ani nechci jen kvůli ní sedět doma jak pecka, jenže já to většinou ani předem nevím jestli tam či tam bude, je mi hloupé se na to přítele ptát. jen bych si přála, aby mi nevadila, nezvládám se před ní chovat přirozeně. Najednou jsem prostě ušlápnutá. Ale když někam jdeme s mými přáteli tak jsem ve svém živlu, dokážu se bavit s každým a jsem veselá. Když je někde ona, tak už to nejde. A zakazovat mu ji nechci, na to nemám ani právo a taky by mi vadilo, kdyby mi přítel někoho zakazoval, jenže já s bývalým v kontaktu nejsem, a to je zásadní rozdíl...jen nevím jak to vyřešit nějakou příjemnější cestou než hned příteli vyklopit, jak mi vadí jeho ex...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené