arrow
profile_image
GabrielaSolis
od 28. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím.Myslím ,že se to týká každé z nás ,ale v poslední době se s tím setkávám čím dál více.Jak u svých kamarádek tak i já to začinám pociťovat.Znáte to.Stylově se obléknete,cítíte se dobře,sluší vám to.Jdete si s partnerem či na rande.Najednou se před vámi vynoří třeba blonďatá kráska 90-60-90 a všichni přítomní včetně vašeho přítele či nové známosti se mohou uslintat a těžké skrývají své pohledy.Jak na to? Máte už nějaký osvědčený trik? Například já.Dělám fotomodeling a myslím si ,že jsem zajímavý typ.Sama sobě se občas líbím.Ale jakmile nastane podobná situace.Jsem jak myška a v koncích a chlapi to vycítí,když nemáte sebevědomí.Taktéž to mají mé kamarádky.Takže holky jak na to?Už víte?Popř když váš parnter či známost začně mluvit o jiných ženách.

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

S tím bych nedělala nic. Osobně mi to nevadí a ani mi to už i tak nízké seběvědomí dále nesníží. Kdyby taková slečna prošla, tak bych si jí asi taky všimla a ráda se na ni podívala, ale rozhodně ne zákeřným pohledem. Ona si to zase někdy může myslet právě o Tobě.

arrow
profile_image
GabrielaSolis
od 28. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No jo mě by jen zajímalo jak to dělají ty slečny které docela tak často potkávám.Nejsou ničím zajímavé,nejsou atraktivní.Malé,pár kilo navíc..A mají vedle sebe tak krásné chlapi kteřé koukají jen na ně.Nebo další příklad.Teď jsem se seznámila s někým na kom mi fakt záleží ,ale stejně vidím jak kouká po jiných typech.Viz takové ty vychtlé vysoké blondýny která nejsou třeba vůbec hezké v obličeji.Nechápu. Je mi 20 a už tam mám to sebevědomí nízké a co budu dělat ve 30?A fakt je ,že to ti chlapi vycítí.

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji GabrielaSolis: Je mi 20 a už tam mám to sebevědomí nízké a co budu dělat ve 30?

Ve třiceti si konečně uvědomíš, ze sebevědomí nepramení z toho, jak vypadáš, ale ze spokojenosti se svou vlastní povahou.

arrow
profile_image
GabrielaSolis
od 28. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Laura-Myslíš? Já v to jen doufám jelikož teď je to opravdu hrůza.Všechno moc řešim.Vzhled,chlapi..

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji GabrielaSolis: vychtlé vysoké blondýny která nejsou třeba vůbec hezké v obličeji

jojo to taky nemůžu pochopit! Přítel se vždy za takovou taky otočí, ale je fakt, že takový holky prostě nejdou přehlédnout . Mám známou a ta je přesně ten typ vyšší, chodí hezky oblékana, dokonalá postavička, ale v obličeji nic moc - kort když není vysolárkovaná - má takový křivý zuby a malý oči, který si ještě černě orámuje - no děs! Ale spoustě chlapů se prostě moooc líbí. Ale je fakt, že i já se po ní prostě někdy otočím - ty dlouhý blond vlasy a super postavička nejde přehlédnout.
Jinak já tě chápu jak to myslíš, taky si řikám, teda dneska mi to sekne a i vidim, že spousta chlapů se zamnou otočí a pak přijde někdo po kom se začnou taky otáčet a to bych šílela a seběvědomí klesá ..

souhlasím s LaurouT, ono taková ta vnitřní spokojenost přijde s věkem. Když mi bylo 20, tak jsem se cítila podobně jako ty, žárlila na každou, na kterou se přítel podíval nebo se kterou promluvil, já chtěla být vždy ta nej, když jsme někam šli, no teď se tomu směju. No a teď o 10let později, přítel se otočí za kočkou a já se otočím s ním. Proč bych mu nedopřála pohled, když samozřejmě mužskému (i ženskému) oku ladí.
Navíc, to že ona je krásná, sympatická, s dokonalou figurou,...přece neznamená, že ty ne. Navíc muži většinou nesrovnávají ne tím stylem jako ženská = krásnáxkrásnějsí, ale jen líbíxnelíbí.

Cituji retroMa: jojo to taky nemůžu pochopit!

No tak já se přidávám do party. Ale prostě už ze zkušenosti vím, že holka s dlouhými blond vlasy a ještě třeba s mini je okamžitě považovaná za krásku, i kdyby vedle ní stála Adriana Lima a to fakt už není co řešit
Jenže podle mě to je jeho okamžitá reakce, na rande by s ní určo nešel, jedině, kdyby chtěl takový ten krátkodobý flirt.

Hlavní na to zbytečně nenarážet, maximálně tak zlehka z legrace, pousmát se, koketně na něj mrknout, jemu je to možná taky trapné, že sis jeho pohledu všimla

arrow
profile_image
cosmica
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

přesně tak hlavně aby byla blond a byla hubená a už je s ní rázem krasaviceale taky zjištuju, že je to spíš o tom, že jsou víc jako pěst na oko, prostě když pojede kolem tebe trabant ale bude růžový taky si ho všimneš

arrow
profile_image
chlebasmaslem
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, buďte naprosto v klidu, dřív jsem tohle řešila taky, byla nešťastná, kdykoliv se přítel na nějakou podíval, ale pak jsem zjistila par docela zásadních věcí.
1) Jak tu někdo psal, muži rozdělují ženy na líbí/nelíbí, přičemž líbí = cca 8 žen z 10.
2) Když se za někym ohlídne, tak se jedná o ženu/dívku, která je, jak mi bylo vysvětleno "křiklavá" -> tak výrazná, že se nedá přehlédnout. Když půjdete po chodníku a okolo pojede svítivě růžové auto s fialovými puntíky - ohlédnete se a vůbec to nemusí znamenat, že byste ho chtěli mít doma nebo že se vám líbí. To samé platí pro ženy z pohledu mužů. A dlouhovlasá výrazně oblečená blondýnka nepřehlédnutelná je. Dokonce kamarád, kterému se blondýnky vysloveně nelíbí (neumí říct proč, tak nevím), se za nimi ohlíží.
3) Chlap se ohlídne za slečnou a za minutu neví, jak ta slečna vypadala a často dokonce ani to, že se vůbec ohlídl.

Takže buďte klidné, opravdu, já už jsem taky klidná.

P.S.: Mam mnohem vic pratel muzu nez zen a mam to od nich samotnych. A nemam duvod si myslet, ze si to vymysleli, protoze mi nemaji problem rict veci jako ze vetsina chlapu by se vyspala s 8 zenami z 10 v pripade, ze by k tomu meli prilezitost a vedeli, ze se to pritelkyne nedozvi

Cituji GabrielaSolis: Najednou se před vámi vynoří třeba blonďatá kráska 90-60-90 a všichni přítomní včetně vašeho přítele či nové známosti se mohou uslintat a těžké skrývají své pohledy.Jak na to? Máte už nějaký osvědčený trik?

Jo znám to a nemám problém na takovou krásku upozornit, protože mne prostě taky zaujme. Většinou o ní začnu mluvit sama - jak je krásná, zajimavě oblečená a tak - a pak zjistím,že toho, co se mi na ní líbilo si můj chlap ani nevšiml.
Když chlap čumí ještě neznamená, že vidí to co Ty!

arrow
profile_image
Pajule007
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, myslím si, že to je nedostatek sebevědomí. Jde to ale podle mě naučit, prostě se nauč sama sebe vážit. Já s tím problémy nemám, většina chlapů kouká po mě, ale ten můj mě někdy bere jak součást domácnosti. Akorát když se někdo fakt nedá odbít a začne se mi víc věnovat na večírku nebo tak, tak je hned u mě a hlídá jako pejsek. Ale nejsem žádná modelka ani nejsem štíhlá, ale prostě se cítím dobře a líbím se sama sobě Někdo mi i říká, že mám nos nahoru, ale já nemám ráda tu falešnou skromnost a když mě někdo řekne: Tobě to sluší, tak se usměju a řeknu děkuji. Neříkám, ne nesluší, vypadám blbě, mám kilo navíc atd. Mě osobně když tohle řekně nějaká ženská, které to sluší a pochválím ji, tak se mi docela zprotiví...Chlapi mají rády ženský, co mají sebevědomí. Proto i plno nepříliš pohledných žen slaví úspěchy a u některých je to sebevědomí i nezdravé a mají například krásného manžela,takže se krásné holky i diví, kde ho tam průměrná ženská vzala...Takže když to shru : Věř si, chlap to vycítí

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně třeba vůbec nevadí, že se přítel ohlédne za jinou. To přece ještě neznamená, že ji chce. A že je nějaká ženská hezká, neznamená, že ty hezká nejsi! Navíc spousta těhle blonďatých modeleček 90-60-90 kromě super vzhledu nemá chlapovi co jiného nabídnout. Krása je hrozně pomíjivá a v hodnotovém žebříčku rozumného chlapa určitě není na prvním místě
P. S. Chlap se rád s otevřenou hubou podívá na ferarri, ale přesto si ho nekoupí a jezdí raději oktávkou

Cituji DanielaM: Navíc spousta těhle blonďatých modeleček 90-60-90 kromě super vzhledu nemá chlapovi co jiného nabídnout. Krása je hrozně pomíjivá a v hodnotovém žebříčku rozumného chlapa určitě není na prvním místě
P. S. Chlap se rád s otevřenou hubou podívá na ferarri, ale přesto si ho nekoupí a jezdí raději oktávkou

Moc krásně napsané. Za sebe můžu jen napsat, že čím jsem starší, tím to beru s nadhledem. Kolikrát ještě na hezkou kočku upozorním mého chlapa a potom debatujem, co na ni bylo zajímavého.

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji GabrielaSolis: Laura-Myslíš? Já v to jen doufám jelikož teď je to opravdu hrůza.Všechno moc řešim.Vzhled,chlapi..

Určitě Vidím to na sobě, v maturitním ročníku jsem byla právě ta hubená blondýnka s prsama trojkama a vlasama po zadek. Dnes je mi o několik let a několik kil víc , vlasy hnědé sotva do půl zad a můžeš schválně hádat, kdy jsem oplývala větším sebevědomím, méně řešila vzhled, byla se sebou spokojenější a měla se víc radši? No schválně, jestlipak na to příjdeš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené