Koupila jsem si něco na jedné internetové stránce a po domluvě vrátila. Do balíčku jsem jim napsala dopis a přiložila číslo mého účtu, kam mi mají peníze zaslat. Je to tak 2 týdny zpět a napsali mi že peníze dávno odeslali ale na učtu je nemám. Číslo jesm jim dala 100% správné protože jsem ho asi 10x kontrolovala ale jak jim dokážu že je chyba na jejich straně, když jsem jim to číslo napsala pouze na papírek? Kdyby byly zaslány na jiný učet, je šance že se mi vrátí? Děkuji za odpovědi

arrow
Neprodává v Bazaru

Musí mít výpis z banky,požadovala bych potvrzení.

Cituji Týn.ka: e to tak 2 týdny zpět a napsali mi že peníze dávno odeslali ale na učtu je nemám.

Cituji Týn.ka: ale jak jim dokážu že je chyba na jejich straně, když jsem jim to číslo napsala pouze na papírek?

i ty jim, můžeš doložit výpis
Horší to bude s tím dokazovat,že obchod udělal třeba chybu s tím číslem účtu-ale třeba si to archivují,podle mě je vždy ale lepší to poslat mailíkem,jelikož dnes je to běžná věc a máš pro sebe případný důkaz.

A nebo lžou. Sama jsem dost dlouhou dobu pracovala v e-shopu a když bylo hodně reklamací, vrácených balíků a pod., tak se prostě lhalo. Někdo zvedl telefon a řekl, že už je to vyřízené, nebo teprve bude. Že peníze vrací pouze paní ředitelka, že ta teď není ve firmě a různé výmluvy. Chtěla bych to potvrzení, nebo mluvit s někým, kdo peníze vrací.

arrow
profile_image
madeleine91
od 3. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máš kopii dopisu, kterým jsi jim poslala a podací lístek z pošty? Pokud jsi to poslala doporučeně, na http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zas ilky.php si zjisti, kdy jim byla zásilka doručena. Potom jim napiš dopis/email s tím, že budeš požaduješ ověřený výpis z účtu a v případě jejich odmítavého postoje budeš spor řešit soudní cestou - návrhem na vydání elektronického platebního rozkazu. (i kdybys to v úmyslu neměla, aspoň to takhle formuluj, ať je přinutíš aspoň k nějaké aktivitě )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené