arrow
profile_image
Markuryen
od 25. 10. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den dámy, slečny atp ....pro přítelkyni vybírám snubní prsten samozřejmě beru v potaz co se sluší a patří, kromě tedy nesmyslné tradice obchodního řetězce dát dvouměsíční plat za prsten. Já řeším cenu ale vůbec nevím jaká má být cena hodnota aby neurazila, jdu po jednoduchosti a tak hodnotu prstenu chci kolem nevim 10,15,20,25 tisic? Vůbec netuším, proto se chci zeptat vás, určitě jde prvně o gesto ale vsadím se, že i když si to ne každá žena přizná, kdyby měla možnost dražší prsten by brala, mě zajímá na jakou cenovku mám koukat aby neurazila jak nízkou tak vysokou cenou? Co je střed? Přítelkyně je šetřílek, obyčejná slečna nosici rifle, pracující v kanceláři a občas s kontrolou zboží. Vidím to na každodenní nošení, s tím, že nechci levný aby si nemyslela, že šetřím tak ani předražený abych se musel bát, že ji nějaký feťák kvůli tomu kuchne. Co byste radily vy? Beru prsten jako investici proto nechci něco za tisícovku, co byste radily? Díky za vyjádření

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ona se snad dozví, kolik prsten stál? Nebo proč to tak řešíš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,no v první větě píšeš,že snubní,pak zásnubní,tak nevím.
Zásnubní je ten prsten,který je určen pouze tvé vyvolené,má ohromit,cenově šokovat a vyjádřit tím tvou lásku k ní,cena má vyjadřovat jak moc ji miluješ a na kolik si ji ceníš.Může, a často bývá, s kamenem (briliant je ideální).Pokud bude souhlasit,přijme prsten a řekne ano,tak nastává další fáze,svatba,kde si předáte snubní prstýnky.
To už jsou prsteny pro oba,ty vybírá pár spolu,ty nosí (nebo by měli) celý život na prsteníčku,jako znak oddanosti a svazku s tím druhým.Ty taky můžou být s kamínky,ale drobnějšími(dokonce může být i u muže,ale často se to nevídá).Ty najdete všude v kamenných obchodech,je toho hafo na výběr
No a cena závisí na tobě a tvých fin.možnostech. Cena zásnubního by se měla pohybovat v relaci 2 a více snoubencových měsíčních platů,cena snubních se až tolik neřeší,stačí kroužky ze zlata,platiny či jiných kovů,případně kombinace.Ale měla by to být slitina zlata a dražších kovů.
Jo a pozor,ani jeden z prstenů se v případě neúspěchu nevrací!

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji askim: Zásnubní je ten prsten,který je určen pouze tvé vyvolené,má ohromit,cenově šokovat a vyjádřit tím tvou lásku k ní,cena má vyjadřovat jak moc ji miluješ a na kolik si ji ceníš.

To má asi každý jinak... Neříkám, že je to špatný přístup, ale není jediný.

Jsou ženy, které vyžadují drahý prsten, pak jsou takové, pro které je to jen hezký symbol a nevadil by jim stříbrný prstýnek se sklem... a pak takové, které nechtějí nic, radši by za ty peníze jely na dovolenou/víkend.

Jak to má tvá přítelkyně? Aspoň tušíš?

Já to mám tak, že pro mě není ani tak důležitá hodnota prstenu, jako spíš to, aby vydržel, protože ho chci nosit celý život. Takže stříbro ne, ale ne že je levné, ale z důvodu trvanlivosti (nebo jak to nazvat).

arrow
Neprodává v Bazaru

Můj zásnubní prstýnek je z bílého zlata s kamínkem. Briliant to určitě nebude. A já jsem jen ráda. Docela cestujeme, tak bych za ty peníze radši zas něco prozkoumala. Ale setkala jsem se i s tím názorem, že jakmile to není briliant, tak to není zásnubní prsten. Takže záleží opravdu jen čistě na vás, jak jste naladěni.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené