arrow
profile_image
Vercumpajda
od 11. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zásnubní prsten
Ahoj holky, Potřebuju radu, nechci aby to vyznělo špatně nebo jakoukoliv hloupě. Svého partnera nadevše miluju a jsem neuvěřitelně šťastná, že mě požádal o ruku. Jenže se mi vůbec nelíbí prstýnek, vůbec nekoukám na cenu prstýnků nebo podobně. Jde mi o to, že mi ten prstýnek nepřijde vhodný jako zásnubní. Vím že se partner koukal po takových těch klasických s jednoduchým kamínkem, takový by se mi líbil. Jenže jsem dostala bez kamínku, je to značka Tommy Hilfiger a prostě vůbec nevypadá jako zásnubní. Nevím proč se rozhodl pro tenhle a vůbec nevím co mám teď dělat poraďte prosím.. :,(

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

7

Vidíš a mně se tenhle líbí moc. Jednoduchý, neobyčejný. Ale chápu, že když si člověk něco vysní, co se pak diametrálně odlišuje od reality, tak je pak zklamaný. Co mu to normálně upřímně říct? Něco ve stylu, že se ti moc líbí, ale není to klasický zásnubní a ty bys chtěla, aby ostatní věděli hned na první pohled, že tě požádal o ruku.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sto lidí, sto chutí. Za mě je prstýnek opravdu příšerný, taky bych byla dost zklamaná.

Co s tím? Záleží, jak si myslíš, že by přítel vzal to, že se ti nelíbí. Někdo to vezme úplně v pohodě, někdo bude uražený... Jak ho to mohlo napadnou? Nemáš třeba tuhle značku zvlášť ráda? Nejsi spíš sportovní typ? Nosíš šperky běžně nebo spíš vůbec? Určitě ho vybíral s tím nejlepším úmyslem. Škoda, že je úplně vedle, no. Bavili jste se o tom, co by se ti asi tak líbilo?

Na druhou stranu, nikdo neříká, že ho musíš nosit do smrti. Pokud to z jakéhokoli důvodu nechceš řešit výměnou, můžeš ho po svatbě vyměnit za snubní, který si vybereš už podle svého vkusu, a tento zásnubní schováš. Hluboko.

arrow
profile_image
Marie6I
od 31. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Omg, já kdybych tohle dostala, tak už se vidím jak ze mě vylítne v tom momentě jako něco, co bych ze sebe za normální situace nedostala. Zcela tě v tomto směru chápu.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je těžký, na jednu je důležitý, že to je skvělej chlap a vybíral ti ho s láskou. <3 A taky je hlavní, že si tě chce vzít. Na druhou stranu to chápu. Chceš mít prostě opravdu zásnubní prsten. Zkus to podat jak píše VeronikaEma, že by ses ráda všem pochlubila na první pohled. Oni asi často chlapi nechápou, jak moc důležitý to pro nás je. Při nejhorším naplánuješ svatbu na brzy at ho můžeš vyměnit. Vůbec bych se pak neomezovala na čistý kroužek, ale přidala nahoru do kroužku kamínky nebo i dala jeden větší doprostřed at si to užiješ.

Mne se zdá, že prsten je především pánský ... přítel možná myslí na zadní vrátka : kdybys mu ho náhodou vrátila, může jej nosit sám nee, promiň, dělám si srandu.
Ber to tak, hodně chlapům se spíš líbí jednodušší věci : málokterý bude jásat nad přezdobenou diamantovou nádherou s velkým "šutrem" za x desítek tisíc. Navíc chlapi ani nečtou různé "babské" servery, takže nejspíš netuší, že přesně to drtivá většina žen chce. Ostatně, nejsme v americkém filmu - ne každý těch x desítek tisíc má, že.
Pokud si jej přesto hodláš vzít, super řešení je tohle

Cituji Phaeton: můžeš ho po svatbě vyměnit za snubní, který si vybereš už podle svého vkusu, a tento zásnubní schováš. Hluboko.

Snubní prsteny budete nejspíš vybírat spolu.
Pokud jde opravdu jen o hezké fotky na fejsbůk, tak si můžeš koupit repliku na ebay za 3 dolary Nemyslím to nějak špatně, ale pokud ti přítel koupil prsten z oceli za necelé 2 litry, tak je nesmysl tlačit jej do výměny a "zbytečných" těžkých investicí, případně nedejbože dluhů, jen kvůli toho, aby kamarádky hýkaly

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bych mu neříkala, že se ti prsten nelíbí, mohlo by ho to ranit nebo by to mohlo vést k nepěkné hádce. Chápu, že tě mrzí, že nemáš prsten dle svých představ, ale hold už se stalo a je to tak. Určitě ho vybíral s láskou a nejlepším úmyslem . Snubní prsteny budete vybírat spolu a tam se můžeš vyřádit i s kamínky. Ve vztahu jsou důležitější věci než je jeden symbolický prsten.

arrow
Neprodává v Bazaru

18

Ahoj, hele , není tak špatnej K džínům a tričku bude super, ale asi si čekala něco v klasickém stylu a výbrusu viď?Záleží na tobě, ale je pravda, že u snubního si to můžeš vykompenzovat, i když ten ohromující megašutrák za ohromující cenu by měl být na tom zásnubním. Snubní by už měly být jen kroužky( u ženy mohou být i malé kamínky).
A trochu mi to připomíná scénu ze Sexu ve městě, kdy Samanta řekla: toho si určitě neber, když ani nezná tvůj vkus( když chtěl Ayden požádat Carrie o ruku s děsných prstenem).
Můj chlap se v tomhle hodně polepšil, ale musela jsem mu vyloženě říct co a jak dopodrobna, náznaky nestačily( oni tohle chlapi nějak nedokážou pobrat ).Já myslím že tvůj přítel to určitě konzultoval s kamarádama( svobodnýma) a s prodavačkou a tohle z toho vzniklo, to víš no, když mu nikdo věci znalý neporadil.

arrow
Neprodává v Bazaru

18

Ještě dodám jen tak na pobavení, když jsem tomu mýmu řekla že bych chtěla prsten od Bulgariho , tak mi řekl že k Bulharovi nejde, že to jsou šmelináři cikánský Když jsem se vybrečela smíchy tak jsem jen kvíkla , že jsou na Pařížský a že je to přední šperkařská značka, která dělala i na zakázky pro Elizabeth Taylor. Tak se uklidnil a souhlasilOni tohle prostě nemaj načtený z těch našich ženských časáků ala Elle, Cosmopolitan, Vogue atd , kde nebezpečí číhá na každé straně v podobě nových šperků od Cartiera, Choparda atd. A my nad tím vzdycháme. oni ani neví že to existuje.

arrow
profile_image
Rozka78
od 17. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s @Michaela18 taky by tě určitě mrzelo kdyby si vybrala něco tak podstatného jako je prsten pro tebe a on by ti řekl že se ti nelíbí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené