arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj!
Ráda bych se Vás zeptala na názor ohledně zastřihnutí vlasů. Myslíte, že ,,ozdravný'' efekt je stejný, když mi zastřihne vlasy profesionálka kadeřnice nebo se do toho pustí moje kamarádka s kadeřnickými nůžkami?
Co myslíte?

Myslím, že efekt bude stejný

arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999
To bych byla ráda. Konečně mi vlasy trochu dorostly a je mi jasné, že jakmile bych přišla za kadeřnicí s přáním zastřihnutí konečků, byla bych zase tam, kde jsem byla.
Já jen, jestli nemají nějaký zvláštní ,,gryf'' na to, aby se vlasy třeba tolik netřepily.

Cituji Martinaaa: Já jen, jestli nemají nějaký zvláštní ,,gryf'' na to, aby se vlasy třeba tolik netřepily

Tak to netuším, ale neřekla bych. Šmik a je to

Jo, myslím, že existujou nějaké zvláštní nůžky, kterými stříhaj, ale je to o dost dražší, jestli se sem jukne nějaká kadeřnice, nebo žena, co s tím měla zkušenost, tak se dozvíš víc. Mně osobně na to, aby se mi vlasy netřepily pomohla jen henna. Pokud jsi ovšem myslela klasický nebo efil. nůžky, tak si myslím, že to vyjde nastejno...

Cituji villlaamalllka: existujou nějaké zvláštní nůžky, kterými stříhaj

Podle mě šmik jako šmik Prostě se to ustřihne Rozdíl je jen v tom, že kadeřnické nůžky jsou špičaté, lépe vytvarované, přesnější, atd.
Sama mám doma kadeřnické nůžky, stříhám sebe, kamarádku, občas mamču, je to hračka

Doma konečka zmákne každý nebo i kamarádka a přítel,jinak důležité je mít ostré nůžky určené jen na vlasy protože,tupé můžou vlasy ještě více poničit a roztřepit

Danda28
A jak se jmenujou ty nůžky, viděla jsem to v telce, nějak maj ty konečky vlasů zacelit, používáte to?

Cituji villlaamalllka: A jak se jmenujou ty nůžky, viděla jsem to v telce, nějak maj ty konečky vlasů zacelit, používáte to?

jsou to horké nůžky a stojí stroj okolo sto tisíc a jako v čr se skoro nepoužívaj.

arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Horké nůžky na zacelení vlasů? To se mi líbí, to bych potřebovala!

Cituji Martinaaa: Horké nůžky na zacelení vlasů? To se mi líbí, to bych potřebovala!

ano ale málokdo je má v salonu

arrow
profile_image
kate
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nezastřiháváte si některá konečky v předklonu? Kamarádka mi jednou ukazovala, že si vezme všechny vlasy do culíku a šmikne je narovno v tom předklonu. Prý jí to tak jednou dělali v nějakém salonu a ona to od té toby tak dělá sama. Vlasy pak vypadají, že jsou postupně sestříhaný. Tehdy jsem nevěřila, že je to tak jednoduchý trik .

Já pravidelně zastřihávám vlasy sobě i dceři.Dokonce nám stříhám i ofinku.V předklonu mě to nenapadlo,mohlo by to vypadat dobře.

arrow
profile_image
kate
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

proxyna: ta kamarádka má ale krásné husté dlouhé vlasy lehce vlnitý a já byla zvědavá ke které kadeřnici chodí. Tak mi řekla to, co jsem napsala. Tím, jak to stříhá má ty vlásky vzadu delší a vepředu kratší (prostě postupně sestříhaný). Osobně jsem tuto techniku nezkoušela, protože mám jemné vlásky a potřebuju tupý střih (který sama nezvládnu, ani mně nenapadá, jak by to šlo stříhat), ale ona se svojí hřívou to tak praktikuje. To jsem ráda, že jsem si na to vzpomněla .

arrow
profile_image
Holaska
od 4. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pro mě aktuální téma - měla jsem vlasy "do špičky" pod lopatky, chtěla jsem od manžela zastřihnout konečky a dopadla jsem příšerně, vzal mi to do rovna, takže ty nejdelší vlasy jsou o 15cm kratší! účes končí nad lopatkami a vypadám příšerně.tak to radši nosím v culíku a rozhoduju se, jestli mám čekat, až to doroste, nebo jít ke kadeřnici, která mi to ještě víc zkrátí. dřív jsem taky nosila culík, ale na stranu sepnutý pod uchem, ale to teď nepřipadá v úvahu.radím kadeřnici

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené