arrow
profile_image
Omiridžan
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj děvčata...
Chtěla bych tady rozpoutat nějakou debatu o tom, jestli je je lepší, mít s čím porovnávat, nebo jestli stačí jen jeden partner na celý život.
Mám Partnera cca 2roky. Je to můj první přítel. Spát jsme spolu začali asi až po půl roce vztahu. Bylo to úžasné, z lásky... prostě jsem ráda, že on byl ten první.
Jenom si tak říkám, že mi to asi na celý život stačit nebude. Poslední dobou mám tenhle pocit čím dál tím víc.
Máme krásný vztah, neomezujeme jeden druhého a naprosto si věříme. Já ale cítím, že potřebuju změnu. Souložit už mě OPRAVDU NEBAVÍ! Orgasmus jsem asi ještě neměla... partner mi prostě po té fyzické stránce naprosto nevyhovuje (i když si to pořád omlouvám tím, že je hodný, spolehlivý, je to můj nejlepší přítel) a neustále... noc co noc... se mi zdají sny, jak souložím s někým, kdo se mi třeba jenom platonicky líbí... cítím, že asi není všechno tak, jak by mělo být.
Partner mi kdysi řekl, že ví, že budu mít roupy a dostanu chuť na někoho jiného. Tak ať mu to hlavně neříkám.
Teď jsem potkala někoho, kdo mě velmi přitahuje a má o mě, alespoň po fyzické stránce ,zájem. Něco mi říká ZKUS TO. Pak je tady ale otázka svědomí... mám ale pocit, že už se z toho zblázním.
Jaké máte, prosím, zkušenosti s výměnou prvního partnera za nového?
Těším se na vaše postřehy, rady, na všechno

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Problém nebude ani tak v tom, že je první, ale že ti prostě nevyhovuje v sexu.
Víš, všude je něco. Nevěrou nebo rozbitím hezkého vztahu se nic nevyřeší. A problémy jsou od toho, aby se řešily. Pokud ho máš ráda, zkoušela bych zlepšit stávající situaci ve vašem intimním životě.
Co přesně ti vadí, chybí...mohli byste to řešit spolu. Třeba o tvých pocitech partner vůbec neví. Neberte si tak šanci na vyřešení. Třeba stačí změnit nějakou maličkost a bude to fungovat.

Jiná věc by byla, kdyby tě celkově už nevzrušoval a nemilovala bys ho...

arrow
profile_image
Omiridžan
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já už mám delší dobu pocit, že to není láska.... že to je prostě zvyk... 20let manželství.... a je to spíš tak, jak píšeš... nevzrušuje mě.... co teď?
já si sním rozumím, hrozně ráda si s ním povídám, ráda s ním podnikám spoustu věcí... ale už to tam neni, protože kdyby to tam bylo, tak bych se určitě nopoohlížela po někom jinym... to bude asi ono....

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono tohle nastane nakonec v každém vztahu, jakési zevšednění. Buď láska vyhasne nebo se transformuje do něčeho vyššího, trvalejšího. Mezitím je ale dlouhá doba oboustranné práce, a ne vždy tu dobu oba zdárně překlenou.
Abys zjistila, jestli to tak budeš mít s každým, asi budš muset to prostě zkoušet.
Obávám se, že "změnit nějakou maličkost a bude to fungovat", jak píšeš, se rovná mávnutí kouzelného proutku.
Ale jistě bude fér si o tom promluvit s partnerem. Týká se ho to stejně jako Tebe.

Cituji Omiridžan: je lepší, mít s čím porovnávat.... nebo jestli stačí jen jeden partner na celý život

podle mě je důležité poznat více partnerů, a to nejen po sexuální stránce. Se zkušenostmi člověk poznává hodnoty, které jsou pro vztah důležité a naopak i ty, které vztah zabíjí, učí se, jak ve vztahu žít a pak samozřejmě ten sex. kamrádka si vzala jejího úplně prvního kluka po ani ne roční známosti, a já jí říkala, ať to nedělá, že narazí a bude mít pocit, že něco nestihla. Já byla tenkrát samozřejmě ta špatná a nepřející. A dnes? Tvrdí přesně to, co jsem předpokládala, miluje ho, ale má pocit, že by měla poznat ještě někoho, nějaký jiný sex a neví jak z toho ven.

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: kamrádka si vzala jejího úplně prvního kluka po ani ne roční známost

Tak to je fakt odvaha, tak brzo se uvázat k prvnímu příteli. Asi hodně potřebovala utéct z domu od rodičů, ne?

arrow
profile_image
Efemera
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem byla s prvním partnerem 4roky, sex s ním byl úžasný, orgasmu jsem dosáhla vždy a i přesto sem si říkala jaké by to bylo s jiným... Nakonec jsem to s jiným zkusila a také s ním pak zůstala a přítele opustila. Jsem za to strašně ráda, v tom prvním vztahu bylo spoustu problémů, které sjem se snažila přecházet a štastná jsem nebyla já, později mi bývalý partner řekl, že on také ne, zůstali jsme přáteli. Já za tu dobu potkala ještě několik kluků, a i jen v tom sexu jsem poznala úžasné věci, o kterých se mi předtím ani nezdálo

Cituji Omiridžan: Souložit už mě OPRAVDU NEBAVÍ! Orgasmus jsem asi ještě neměla...

a s takovým člověkem bys chtěla být po zbytek svého života? tak to nechápu

arrow
profile_image
Efemera
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Omiridžan: já už mám delší dobu pocit, že to není láska.... že to je prostě zvyk... 20let manželství.... a je to spíš tak, jak píšeš... nevzrušuje mě.... co teď?

To je špatné, uteč. Myslím, že i časem by ti došlo, že jen porozumění nestačí, i když je samozdřejmě důležité. Pokud je to tvůj první přítel, tak nejspíš budeš mladá a uzavírat se v mládí do takového vztahu, když můžeš poznat někoho se kterým budeš štastná po všech stránkách, mi nepřijde rozumné.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

každý říká, že vztah není o sexu, ale to jsou řeči....sex musí fungovat...když nefunguje sex, je to takové nejlepší kamarádství....promysli to...ono možná jste se měli potkat pozdeji...on ti dává zázemí a podporu atd, ale něco Ti chybí...já jsem takhle měla přítele taky skoro 3roky, milovali jsme se....pak jsem se s ním rozešla, dva tři mě síce, možná 4 jsem měla pohodu, ale pak na mě přišla krize...ale dnes jsem ráda, protože mám superního přítele, ketrého miluji...ale první láska, na tu vzpomínám...bylo to nádherné, ale dnes zpetne vidím, že bych stastná nebyla....

Cituji Venuše: Asi hodně potřebovala utéct z domu od rodičů, ne?

hele ani ne, vycházela s nima skvěle, ale problém byl v tom, že ona byla z vesnice a byla po rodičích taková jak to říct, uťáplá, prostě to co nám přišlo normální, jí přišlo šíleně nemorální. My za dob střední honily kluky a řešily lásky, a ona se na nás koukala a nic. Pak jsme se spolu dostali na VŠ a ona tam najednou začala mít pocit, že jí svět leží u nohou, začala pít, kouřit a když jsem se snažila jí z toho vytáhnout, narazila jsem. Pak jí vyhodili, ona si našla toho kluka a vzala si ho. Myslím, že to bylo kvůli tomu, že nám asi chtěla ukázat, že ona tu lásku také dokáže mít. Od té doby se moc nevídáme a náš vztah se strašně změnil, bohužel k horšímu Nevím, jestli lituje svatby, asi ne, ale začíná si pohrávat s myšlenkou, že měla zažít víc...

Cituji Efemera: a s takovým člověkem bys chtěla být po zbytek svého života? tak to nechápu

přidávám se k tobě, taky to nechápu

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Omiridžan
můj názor je, že by jsi měla poznat více partnerů, já jsem jich poznala spousty, dost jsem si užívala, teď mám 2 a půl roku přítele a i tak si říkám, jestli jsem si nechtěla ještě užívat a chtěla!! ale je tak báječný, že mi stojí za to ten vztah udržet..a holt si musím nechat zajít chuť

Myslím si, že to není o počtu partnerů. Se svým prvním (myslím v sexu) chodím už skoro šest let, pomalu si budujeme bydlení. Samozřejmě to občas zaskřípe, asi jako všude. Je to hodně o komunikaci, vyříkat si co komu vadí a co se mu nelíbí.

Sirka
to, že někdo vydrží s prvním partnerem, je podle mě ojedinělý zázrak...Ale i ty se dějí

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sirka

velký souhlas a pokud Ti to klape, ono problémy budou vždycky tak trochu všude, ale je super, že vám to vychází....gratuluji...

moje známá je taky s manželem od 15ti let...a dnes je jim 30...a klape jim to víc, než když spolu začínali....

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Omiridžan
Je fajn, že si rozumíte, ale pokud to neklape v posteli, stejně tě tenhle vztah nenaplní. Sex he hooooodně důležitý. Mě když partner nevyhovuje v posteli, je to špatně. Stejně bych ho podváděla, tak to radši nedělám blbce z něho ani ze sebe a ukončím to. Najdeš si muže, který bude skvělý po všech stránkách a bude tě vzrušovat a přitahovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené