arrow
profile_image
SaraLev
od 30. 4. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Vlastně dva.
Na úvod: Jsem 3 měsíce po první operaci, 2 měsíce po reoperaci levého prsu. Mám 220 ml, kulaté, pod sval, pravé prso jen augmentace, levé i modelované. Měřím 153 cm, vážím 45 kg, prsa před operací hoodně povislý jedničky po dvou dětech a zhubnutí 25 kil.

V první řadě jsem se chtěla zeptat, jaký byl návrat k běžným aktivitám po augmentaci? Jestli jste o implantátu věděly, když jste použily prsní sval a jestli jo, po jak dlouhé době to cca přešlo?
Když se například zapřu o ruce, chci se "vyzvednout," abych si sedla někam výš, nebo sem tam prostě když sval trošku víc zabere, cítím takový "tah" v prsou. Prsa i povyjedou nahoru. Bolest to úplně není, ale příjemný taky ne, prostě jak kdyby v tom prsu cuklo.

A s tím se pojí i druhý dotaz a to je, jak vypadají vaše prsa při zatnutí prsního svalu?
Mně prsa trošku povyjedou nahoru a udělá se mezi implantátem a žlázou taková rýha. V klidu vypadají úplně normálně. Hezky.
Co jsem se dočetla, může se to stát když implantát přiroste ke svalu a řešení je reoperace, která není jistotou, ale vzhledem k tomu, že jsem měsíc po operaci musela znovu na sál kvůli rozjetým stehům a hrozilo vyndání implantátu, znovu se mi fakt nechce. Přes dva měsíce se mnou nebyla pořádně řeč, byla jsem úplně v háji... navíc pracuju v bazéně a dalších X měsíců nemůžu a nechci být bez vody :-D.
Tak mě zajímá, jestli to má ještě někdo a nijak mu to nepřekáží?

Pojďte si pokecat, je to tady takový mrtvý mi přijde :D.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené