arrow
profile_image
natasha corelli
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli ti tak strašně vadí jeho povaha, tak si najdi někoho s povahou, která ti bude vyhovovat víc. Ale abys pak nebyla zklamaná a ještě ho nechtěla zpátky, protože pokud ty seš dominantní (nevím, možná ano, možná ne), tak dvě dominantní povahy, to taky nebývá zrovna ideální. Kdyby byl akčnější, třeba by se ti to taky po nějaké době zprotivilo. Mám zkušenosti s akčními lidmi, co mají vyřídilku až moc - když je o něco požádám, vyřídí toho víc než potřebuju a to taky není příjemné. Představ si, že bys měla akčnějšího přítele, který by byl tak akční, že by naplánoval akce na měsíc dopředu, ani by nevěděl, jestli máš o ty akce zájem a on už by je měl naplánované... asi ani to by se ti nelíbilo.

Pokud chceš taky každý týden něco podnikat, tak přece můžeš, vymýšlej akce, inspiruj se kamarády nebo na netu, vymýšlej návrhy na akce, domluv se o tom s přítelem a uvidíš. Naopak můžeš být ráda, že si všechno můžeš naplánovat podle sebe a ne se pořád někomu podřizovat.

Cituji bobisek20: furt mi říkam proč není jako sestřin pritel

No, tak to buď ráda, že s tebou ještě je, když mu tohle říkáš. Představ si, že by to bylo obráceně a říkal něco podobného on tobě. Třeba to přítel nedává tak znát, ale myslím, že ho to musí hodně mrzet tohle poslouchat!

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji BíláVrána: Myslím si, že máš štěstí, že tvůj přítel je asi ten formát ( nebo má alespoň tu základní slušnost či soudnost?), který by o své přítelkyni nemluvil jako o neschopném teleti

To "tele" jsem taky nepobrala. I kdyby to bylo myšleno nadneseně, takhle se o svém partnerovi vyjadřovat je nemyslitelné.

Reaguji na bobisek20: Možná by sis taky měla uvědomit, že sestra je svým přítelem tři měsíce. Každé začátky bývají akční a zábavné, plné iluzí. Ty s přítelem už rok bydlíš a rozhodně bys neměla idealizovat jiného chlapa, když ho ani neznáš.

Cituji bobisek20: jeho chovani resime kazdy den

Teda ten chlap je asi anděl...a taky pěknej chudák..

arrow
profile_image
natasha corelli
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mia_Sofia: Ty s přítelem už rok bydlíš a rozhodně bys neměla idealizovat jiného chlapa, když ho ani neznáš.

Lidi si kolikrát spoustu věcí hrozně idealizují... ale není všechno zlato, co se třpytí. Jen počkej, oni se objeví problémy ve vztahu tvojí sestry a určitě si budeš říkat, že v některých věcech je tvůj přítel podle jejího zlatý Dokonalý není nikdo. Buď si važ přítele za ty vlastnosti, které se ti líbí a ty horší nějak zkousni, nebo si prostě najdi jiného.

arrow
profile_image
BíláVrána
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Mia_Sofia: o "tele" jsem taky nepobrala. I kdyby to bylo myšleno nadneseně, takhle se o svém partnerovi vyjadřovat je nemyslitelné.

Ne, to je neúnosné, navíc tím říká o sobě: Já jsem ta, která má akorát tak na to, chodit s tím nemožňákem, s tím "teletem" . Takové příkré soudy se mají odehrát jen v hlavě nebo mezi těma dvěma, jinak je to hodně nefér.

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Spíš jde o to, že ségra je zamilovaná a vše vidí růžvými brýlemi. Která z nás nadávala na přítele po třech měsících že ano (nemyslím případy, kdy si to opravdu zaslužil). Taky si říkám občas, že bych někdy "chtěla" aby se ke mně přítel choval tak jak kamarádky básní svých vždy dokonalých polvičkách, ale kdo se chlubí s jejich negativními stránkami .... Pokud ti to vadilo i dřív, tak s tím něco dělej, ale pokud až teď ... tak bych ještě počkala.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bobisek20:
I když tady z Tebe většinou holky dělají hlupačku a mrchu, tak Tě chápu, jak to myslíš a jak to cítíš. Ono asi jde hlavně o to, že když jsi byla se s vým přítelem a ségra nikoho neměla, tak si stagnovala ve svém vztahu, kde se nic neděje. Ale teď, jak vidíš, že "existují" chlapi, jaký by se Ti líbili, začala si to více řešit. Asi bych si nejprve uspořádala vztah s přítelem, řekla co Ti vadí atd.. Ale bohuže, jestli Ti vyloženě nevyhovuje přítelova povaha, tak s tím asi nic nenaděláš. Myslíš, že to třeba nemůže být tím, že si hodně dominantní a přítel nic nevymýšlí, ptž když to třeba zkusí, tak se Ti nezavděčí? Jestli ne a toužíš po jiném chlapovi, tak promysli, co dál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené