arrow
profile_image
Jeannot
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: Po sundání sádry vypadal nos po celé délce širší než jsem byl zvyklý s nepříliš přirozenou návazností nozder. Hrot ale mírně postupně spadl a po stranách se projevila místa, kde chrupavka chybí.

arrow
profile_image
Jeannot
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PíBí: Děkuji, ale byl jsem o hodně spokojenější s mým původním nosem, ikdyž byl velký, tak byl rovný, pevný a měl přirozený tvar. Po poslední operaci je sice výsledek lepší, ale pokaždé, když se na sebe podívám, musím řešit to, že hrot není v pořádku, nekryje přirozeně nozdry a že je nos měkký.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jeannot: To chápu... na druhou stranu... jaká doba od té doby uplynula? Totiž, mně změkly chrupavky přirozeně s věkem. Dělalo mi to až takové problémy, že mi vůbec chřípí nedrželo tvar a já nemohla nosem dýchat, protože se mi zavřely nosní dírky. Jen, že když je člověku dvacet, tak je tělo jiné, než třeba v 35 nebo 40. To jen tak na uklidnění. Jinak chápu, že se možná necítíš úplně dobře, ale na pohled vypadáš opravdu dobře.

arrow
Neprodává v Bazaru

Někdy se možná moc prohlížíme a sledujeme a ostatní nevidí to, co my. Nos bych už být Tebou nechala být tak jak je pokud to není neúnosné. Dej na to, jak tě vnímá Tvoje okolí. Nic víc pro tebe není důležité. Pokud toho lituješ, nejsi sám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené