arrow
profile_image
Everyday
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Známý reklamní tah a notorické poučení na obalu každých cereálií: musli+jogurt+kus ovoce. Fajn. Už asi rok snídám bílý jogurt, sypané müsli (neslazené, se sušeným ovocem) a navch mandle. Vcelku zdravá a dobrá snídaně, ale už je to docela stereotyp.

Máte nápad na nějákou rychlou a výživnou alternativu - respektive, co snídáte vy? : ) A co si myslíte, že je po ránu nejzdravější?

Já mám ráda Activii s ovocem. (banány, mandarinky, hrozny, jahody, jablko) Zrovna dneska jsem si ji koupila a už se těším na snídani A v létě si dávám něco ze zahrady- takže třeba rybíz s malinami. Jinak když se chci zasytit tak vajíčka, pečivo, zelenina, zelený čaj, ale to asi moc zdravé není. A jednu dobu jsem jedla jáhlovou kaši s čerstvými jahodami.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já často ovesnou kaši, ale domácí, žádnou instatní sr**.. Mě to stačí, ale k vyvážené snídani si k ní přidáš čestvé nebo sušené ovoce, skořici, oříšky a vezmeš třeba nějaký pomerančový džus a taky dobrý bych řekla )

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám ráda ovoce + müsli + zalít nápojem Activia, nebo banán + bílý jogurt + kokos, nebo zeleninový salát a celozrnnou bagetku + džus nebo zelený čaj, pak mám ráda kakao a toasty s medem, ale to už moc zdravé a vyvážené asi není.

arrow
profile_image
lentilka248
od 13. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ovesné vločky+banán+jogurt+med
ovesné vločky(malé-třeba emco), zalít vařící vodu+skořice+rozinky+jabko nakrájené
pohankové vločky instantní+borůvkový džem+kokos(může být i jogurt)
cereální pečivo+libová šunka+ledový salát
cereální pečivo+tvaroh+marmeláda(zasytí na hoodně dlouho)
cereální pečivo+cottage+rajče
a v neděli nezdravá: zapečený toast s nutelou a vlašskými ořechy

to snídám zhruba já

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě tohle na celé dopoledne nezasytí, vstávám o půl šesté a na oběd chodím třeba až o půl druhé, takže mám snídaně větší, třeba dvě celozrnné kaiserky s gervais a k tomu mrkev a papriku nebo okurku nebo hroznové víno...zeleninu a ovoce si nakrájím a zobu celé dopoledne...když mám pocit, že by bylo záhodno dát si něco "lehčího", vezmu si třeba jogurt s ovesnými vločkami..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ovesné vločky + banán + jogurt = moje nejoblíibenější snídaně
Pak ještě slunečnicový chléb s rajčeten nebo s vejcem na tvrdo... Kombinací je spousta

arrow
profile_image
Everyday
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Fajn nápady, o víkendu si někdy dám i pečivo, ale ve všední den pečivo s němčím běžně nosim do školy na svačinu - tak bych měla dvakrát po sobě to samé.

pracuji ve zdravotnictví, takže snídám nadvakrát - poprvé v půl páté a pak ještě v sedm (ale někdy ji kvůli práci nestihnu) a doma si dávám meltovou kávu a mlékem, neslazenou a k tomu domácí müsli (opražené ovesné otruby, oříšky a sušené brusinky nebo goji) a bílý jogurt od Madety - má největší podíl bílkovin a chuťově je nejlepší z českých bílých jogurtů.
A v práci pak nějakou pomazánku co si udělám př.tvarohová s medem a ořechy, s řeřichou, rybičkovou-bez cibule, křenovou.... a tu mám s knäckebrotem (pečivo nee)
A pokud mám noční tak si dělávám dopolední brunch - vajíčka, cottige, rajčatový salát.
Po ránu je třeba doplnit hlavně tekutiny, tak vypiji sklenici vody a pak snídám, jsem tak už naučená. A důležité jsou po ránu bílkoviny a sacharidy ve formě pečiva nebo cereálií.

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

řekla bych, že neni důležité co konkrétně jíme, ale zda to má všechny důležité živiny ... sacharidy jsou třeba ve vločkách, musli i v pečivu, k tomu bílkoviny, který jsou v jogurtu, trochu v mlíku, nějakých lepších uzeninách (šunka,..) sýrech ... a k tomu nějaký kousek ovoce takhle se to snažim dělat já, abych měla od všeho trochu, klidně si dám kus buchty a k tomu kefír, když se člověk snaží jíst zdravě tak zrovna ráno nějaká mňamka uškodí nejmíň

Cituji Doodie_M: takže mám snídaně větší, třeba dvě celozrnné kaiserky s gervais a k tomu mrkev a papriku nebo okurku nebo hroznové víno

Moje snídaně vypadá podobně Díky tomu potom nejsem celý den hladová.

Cituji Monus: borůvkový, ten je nej

Hmm, ale přišla jsem an to, že je lepší si koupit ten bílý a přidat si do toho marmeládu (svoji, domácí ) bez umělých sladidel. Ty totiž ten cottage obsahuje

Jinak většinou snídám až v práci, a to jogurt (bílý s javorovým sirupem) a nasypu si do toho ovesné otruby. Občas vyměním za ovesnou kaši (kupovanou) nebo celozrnný rohlík a jahodovou Activií popř. rohlík se šunkou. No, moc pestré to tedy není.

miluju cottage se strouhaným jablkem, skořicí + knackebroty
ovesnou kaši s jablkem skořicí + třeba nějaký jogurt
tvarohové lívance s jogurtem a ovocem (to výjimečně když se mi chce )
tvaroh s kokosem + knackebroty
celozrnný chléb s cottage šunkou a zeleninou

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já snídám vařená vejce, jáhlovou kaši s máslem a medem, chléb (nebo placky) s máslem a medem, vařenou rýži s olivovým olejem a sušeným ovocem, ovocný salát z čerstvého ovoce.

arrow
profile_image
meberry
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po ránu nemám na sladké ani pomyšlení,takže moje nejoblíbenější-tmavý slunečnicový chléb s margarínem a rajčetem
Vše nejlépe v BIO kvalitě,jinak se o zdravém jídle nemůžeme bavit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené