arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s touto kávou a jestli má opravdu účinky, které slibuje. viz tady

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hmm, tak napůl - v tomhle byli zainteresovaní mojí bývalí šéfové, ganoderma je propracovaný systém MLM, takže lidi, co to prodávají, to pijou a ve velkém doporučují dál, jelikož je to část jejich příjmů. Já kávu nepiju, tahle vyjde docela draze, nicméně v tom pytlíčku je jí hodně, takže to bohatě stačí na dvě porce, zato jsem pila jejich "kakao", což mělo mít stejné účinky, jelikož ta houba je tam taky, docela mi chutnalo, nicméně účinky žádné. Zato právě ti, co jsou součástí té prodejní pyramidy to dost vychvalují, že to pomohlo všem od kdečeho, no nicméně reálně to vypadalo tak, že jediný, kdo nebyl za celou dobu nemocný jsem byla já, kdežto oba šéfové měli chřipku (včetně střevní) několikrát. Leda vyzkoušet na sobě, co ti to udělá, jak říkám, názory ostatních mohou být zkreslené hlavně tím, že v MLM figurují a vidí v tobě odběratele a tím pádem peníze.

ano ano, nevím zda je to od tésamé značky DXN- my bereme a je to úžasné. A nejen kává, hlavně to má výsledky

Reaguji na gumidek: tak aby jsi měla nějaké účinky- měla bys mít nějaký problém( ale nemusíš, pokud ho nemáš je samozřejmé, že se ti nic zázračného nestane) navíc bys to měla užívat minimálne přes 2 měsíce neli 3. Moje mamka to bere a prodává a je s tím spokojená a hodně lidem už to mohlo jak na vysoký tlak taktřeba na zánet močových cest a pod. Ja beru z tama takové palive bonbony a přestává mě po nich bolet v krku.

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Fellys: DXN

Přesně tuhle značku jsem myslela, mě chutná to kakao, ale ne natolik, abych si ho kupovala Jinak kafe právě nepiju, tak pro mě je blbost s pitím kávy začít, i kdyby z toho teda měly být pozitivní účinky. Jinak je to založená na principu, že to neutral. žaludek, který je překyselený (a z toho jsou pak choroby) nebo tak něco, ne?

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Fellys: měla bys mít nějaký problém( ale nemusíš, pokud ho nemáš je samozřejmé, že se ti nic zázračného nestane) navíc bys to měla užívat minimálne přes 2 měsíce neli 3.

No to je to, mě díkybohu nic netrápí O to horší je ale pak posoudit, jestli to funguje

Narazila jsem na tyhle stránky - máte někdo aktuálně s gano kávou neboli zdravou kávou s houbou reishi zkušenost? Kávu miluju a líbilo by se mi, kdybych mohla pít takovou, která je ještě navíc zdravá...

arrow
profile_image
pcmani
od 17. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

podle mě podvod

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené