arrow
profile_image
VeruMili
od 12. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zdravotním pojištění psa??Jaká pojištovna je dobrý, jaký se vyhnout. Budeme si kupovat štěně kolie a chtěla bych ji pojistit. Minulá nám umřela na rakovinu (((( před tím nám zase psa otravili (((.

Ahoj já nemám psa, ale kocoura a mám ho pojištěného u České. No a moc jsem tomu nevěřila, ale mám dobrou zkušenost. Bohužel se totiž ukázalo, že kocourek má vzácné onemocnění slinivky a musí celoživotně brát probiotika a speciální dietu. Testy (krevní apod.) stály kolem 6000 a 70% z toho mi pojišťovna proplatila. Jen mě upozornili, že se nebudou podílet na probiotikách a krmivu. Takže za mě spokojenost.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Smitke: tu pojistku "Mazlíček"? Vidíš ani jsem ji nikomu nenabízela....nejpíš to byla chyba...

Tak ať je chlupáč už jen OK

Ano pojistka Mazlìček se to jmenuje. Víš já jsem docela blázen co se mého kocourka týče, mám ho jak mimino a neumím si představit, že bych ho např. Kvůli zlomené noze (což vyléčit stojì 15 000) nechala utratit, to bych se radši zadluźila. No a tak jsem si řekla, že 1600 ročně mi za to stojí. A vyplatilo se mi to. Pojistku mám od listopadu a hned první rok ni výdaje proplatili, takže já nelituji.

Uvažovali jsme o tom, ale nešli jsme do toho. Nevím, zda se podmínky nějak nezměnily, ale tehdy to bylo hodně nevýhodné. Spočítali jsme si, že ti v podstatě vyplatí přesně to, co jim zaplatíš. To si můžeš rovnou spořit do kasičky a uvidíš, zda to využiješ nebo nevyužiješ.

Problém totiž byl, že proplácí jen něco, jen do určité výše a že když ti proplatí nějakou vyšší částku, tak s tebou pojištění zruší (je tam nějaký celoživotní finanční limit, který lze na jednoho psa čerpat). My máme všechna zvířata s papíry, z dobrých chovů, takže dost věřím tomu, že problémy nám nehrozí tolik jako běžným majitelům zvířat. A kdyby něco, máme holt rezervu a využijeme tu.

Reaguji na Lisa: Po mé zkušenosti to, že máš zvíře z dobrého chovu nemusí nic znamenat. Mám ruského modrého kocoura od jedné z nejlepších chovatelek v ČR, jeli jsme pro něj přes celou ČR, kupuji mu jen to nejlepší krmivo a stejně se nám nemoc nevyhnula. Naštěstí jsem nakonec našla skvělou veterinářku, nechala mu udělat testy které nedělaji v celé Evropě, museli mu krev otestovat v USA a přišli na sníženou činnost slinivky, což je u kočky hrozně vzácné onemocnění a to tak, že v ČR není popsán jediný případ. Takže já byla ráda, že se ze 70% pojišťovna podílela. No a když mi náhodou v budoucnu pojistku vypoví, nevadí, lepší než kdybych to platila sama od začátku.

Reaguji na Smitke: Tys mě asi nepochopila..v době, kdy jsem se na to informovala, bych do pojištění narvala zhruba 20 tisíc (pokud počítám průměrný věk mého zvířete). Vypláceny byly zákroky v celkové výši asi 20 tisíc. Takže přesně to, co bys tam vložila, by ti zaplatili. Nevím tedy k čemu platit pojištění. To si to budu spořit vedle a uvidím, zda to využiji nebo ne.

Krom toho spoustu zákroků, se kterými počítám, ti neproplatí - kastrace je mezi nima, kožní onemocnění taky.

Samozřejmě, že nemoci se nevyhýbají ani papírákům, ale papíráci jsou nemocní méně. Ta pojistka je ale vypočítaná tak, aby se pojišťovně vyplatila, a oni počítají s nemocností normálního bezpapíráka a vořecha. Myslím si, že z hlediska pravděpodobnosti se tyhle pojistky v současné době majitelům kvalitních zvířat s PP nevyplatí. Můj názor.

arrow
profile_image
Terka 24
od 7. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Smitke: Juuj, můžu Vás/Tě poprosit o vyplnění krátké anketky, zjišťujeme teď právě jak jsou chovatelé spokojení a pojištěním a vůbec i když pojištění nemají, kolik museli platit za veteri. léčbu

Děkuji moc, http://www.survio.com/survey/d/Y6Y4Q7I5A4A3A7K8R

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené