Reaguji na True:
jasně, souhlas!
nicméně-při tom srovnávání tělo musí odněkud brát. Nedokážu to z hlavy popsat přesně jako chytré knihy, ale vyrovnáváním PH bere jinde a tam to pak chybí (a mám matné tušení, že tam byla nějaká souvislost s osteoporózou, ale jistá si nejsem)

arrow
profile_image
katharine
od 2. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někde jsem taky četla, že Anona je ovoce, které výrazně pomáhá v boji s rakovinou, a že pomáhá xkrát víc než chemoterapie. Pak jsem zas ale někde četla, že je to hoax, takže nevím, kde je pravda. Každopádně si konzumací ovoce a zeleniny nijak neublížíš, ba naopak. Štáva z řepy taky není k zahození.

Překyselení není blbost, jakmile se ti začne překyselovat krev, tvoje tělo se jí snaží pomocí fosfátů neutralizovat (fosfáty jsou v kostech spolu vápníkem). Tvoje tělo použije fosfáty a vápník se nevyužije, ten vyčůráš, takže ano, přímo to souvisí s osteoporózou. Na překyselení doporučuji makové mléko, navíc je to nejlepší zdroj vápníku (13x více vápníku jak v mléce kravském). Doporučuju koukat na [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=zMuJ-bDs3 0M] kde o tom Gary mluví.

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: Je to méně pohodlné, než se bezmyšlenkovitě sápat po čemkoliv v supermarketu, ale jde to. Člověk prostě nesmí být pohodlný se zajímat, koupit si základní potraviny a jídlo si sám připravit - aspoň, když už nemůže mít vlastní sad, les apod. Ale ani tak se nepodaří se uchránit všech zplodin, které vznikají i při samotné úpravě jídla.

Ano, však to i říkám. Vlastní farma byla trochu nadsazená, ovšem ne zas tak moc!

arrow
profile_image
Krocánek
od 19. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Já teďka četl a dokonce kamarád mně říkal, že prý se dělají nějaké detox/antioxidatní kůry, kdy pijete jenom šťávy z ovoce či čeho třeba měsíc. A údajně to má pomáhat. Jestli je to pravda nebo ne, netuším, ale je možné, že ovoce a zelenina a nějaká jejich kombinace je určitě prospěšná.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Krocánek:
Pokud jde konkrétně o rakovinu, tak by mohlo jít o tzv. Breussovu kúru, kdy se pijí jenom šťávy z určité kombinace zeleniny.
Dle mého je hlavní účinek podobných detoxů v tom, že se tělo prostě vyčistí od různých nánosů, které se v něm za léta nevhodné stravy nahromadily + tělo nemusí vydat tolik námahy na trávení, jde o částečný půst a organismus se může věnovat nápravě různých problémů, které normálně nezvládá řešit, protože musí vynakládat energii na jiné věci.
A v neposlední řadě čerstvé šťávy alkalizují tělo, což není nikdy k zahození.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené