arrow
profile_image
renuliks
od 10. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Majo, na otékání lýtek bych ti doporučila pít právě ten ječmen, který ti nechutná, víš o tom, že si ho můžeš namíchat s 100%džusem? Takle ho pijí moje děti a hrozně jim chutná.Nejlépe je samozřejmě užívat ječmen a chlorellu společně.
To že sis připadala nafouklá je normální u chlorelly se musí zvýšit pitný režim.
Měsíc je krátká doba na vyřešení příčiny, chce to trpělivost a hlavně vydržet, protože výsledky se dostaví, jeden z mých zdravotních problémů bylo také natékání lýtek, díky ječmenu a chlorelle je minulostí.

To že tvá kamarádka chodila po ječmeni na velkou je jen a jen dobře, každý by měl jít pravidelně každý den stolici.

arrow
profile_image
veve12
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kačorek ahoj,od jaký značky tu chlorellu máš?

Tak za sebe mohu chlorelu a mladý ječmen jen doporučit! U všech zdraví prospěšných potravin se jedná hlavně o pravidelnost a dlouhodobé užívání, nerozumím, jak někdo očekává zázraky po měsíci. Chlorelu v kombinaci s ječmenem užívám sice teprve dva měsíce, ale už pociťuji obrovský příval energie, stačí mi 7 hodin spánku (předtím jsem se i po 10 hodinách cítila vyčerpaně), začínám hubnout, spravila se mi pleť, nemám chutě na sladké, jím méně, netrpím zácpou apod. Problém ale je, že na trhu je velké množství firem, které tyto zelené potraviny nabízejí a pouze jedna firma je nabízí ve 100% čisté formě. Jméno firmy pro zachování objektivnosti příspěvku uvádět nebudu, abych nebyla nařčena z propagování značky všechny ostatní do zelených potravin cpou aditiva jako hnědou rýži, maltodextrin apod. Ve složení by mělo být napsáno 100% extrakt, v opačném případě to účinek těchto potravin výrazně snižuje. Kamarádka, která je užívá 3 roky, na ně nedá dopustit, Úplně jí zmizela těžká alergie a netrpí už nachlazeními a chřipkou. Další známá bere ječmen už 12 let. Je jí 45 a vypadá na 30, neuvěřitelné. Hlavně na základě jejích výsledků jsem to začala užívat. Ječmen totiž omlazuje organismus. A to mi za to opravdu stojí. Jenže takové výsledky se projeví až za několik let. Chce to trpělivost Ječmen a chlorela jsou formou koncentrované zeleniny, takže kdo zeleninu nejí, jsou ideálním substitutem. Dnešní zelenina má navíc kvůli chemickým postřikům a hormonům na urychlení růstu jen 20% výživových látek oproti minulosti. Doporučená denní dávka 400g zeleniny denně je z tohoto důvodu už také pasé. S ohledem na dnešní výživovou hodnotu bychom měli sníst 2kg zeleniny denně! A ječmen a chlorela tento deficit kompenzuje. A další důležitá věc - zelené potraviny odkyselují organismus. Slabě zásadité prostředí v těle brání jakýmkoliv onemocněním, včetně rakoviny...za mě je to zázrak, i když finančně velmi náročný, nehodlám s užíváním přestat. Jo a pro zájemce o zdravé stravování, podívejte se ne dokument "Na jídle záleží". Ke stáhnutí třeba na uložtu. Jedná se o naprosto nezávislý, objektivní dokument o jídle, který mi vyrazil dech a donutil mě vážně se zamyslet nad tím, co jím.

arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak se chlorella a ječmen užívá? Dávkování na obalech je, ale nevím, jestli na lačno nebo po jídle a do kolikrát denně?

Reaguji na Sysi:
Dvakrát denně (ráno a večer) nalačno cca 30 minut před jídlem nebo 3 hodiny po jídle.

arrow
profile_image
Romca11
od 22. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já to mám stejně. Užívám ráno a večer.Jídlo moc neřeším, jím třeba hned po užití prášku.Důležité je dostatečně to zapít. Chlorelu jsem koupila tady.Je to český výrobek,česká chlorela , takže jim věřím

arrow
profile_image
Rusaček
od 29. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, Chlorellu a Ječmen mohu pouze doporučit. Obzvlášť Chlorella mi pomáhá hubnout, cítím se lehký, nemám takový hlad a taky vyhledávám spíše zdravé jídlo. Myslím si, že 20 kč denně vynaložených v tabletách Chlorelly investovaných do svého zdraví se rozhodně vyplatí. Za sebe rozhodně doporučují.

já se teprve chystám na vyzkoušení. obojí mě celkem oslovilo, nejsem si však jistá s tou vstřebatelností pro lidský organismus. uvidíme.

Ahoj holky, beru chlorellu asi 10 dní, v polovničních dávkách než je uvedeno na obalu, pomalu zvyšuji. První noc jsem strávila na záchodě, právě to mě přinutilo dávku snížit a potom postupně zvyšovat. V prvních třech dnech se potom ale měla zácpu a k tomu vyrážku na prsou, což je prý normální, tím jak se tělo čístí a vylučuje toxíny se to může stát. Občas to provázela i bolest hlavy, která se ale dala vydržet. Už několik let trpám na migrény, které ale mám tak 2 do měsíce, teď jí mám už ale 4 den a opravdu silnou, jsem naprosto "vyřazená". Chtěla bych se Vás, co s chlorellou máte zkušenosti, zeptat.. vysadili by jste Nebo to zkusili vydržet, protože jestli je to opravdu z toho, asi se tělo hodně čistí...? Děkuji za názory.

arrow
profile_image
Milda7
od 26. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Takže tady taky lépe a dle pravidel. Hmm, koukám že zkušenosti jsou různé. Zkusím přidat i svoje. Já začal brát chlorellu kvůli trávení. Po zhruba měsíci se problém vyřešil a teď je vše jak má být. Je pravda, že na začátku mohou být zelené potraviny spojeny s různými neduhy, já měl tři týdny něco jako chřipku. Lékař mě informoval, že při užívání těchto přípravků se toto může dostavit. Dochází prý k čištění organismu a má to právě projevy jako chřipka, nebo těžké nachlazení. Ovšem od té doby, je to více než rok, jsem byl nemocen snad jednou. Informace o zelených potravinách jsem čerpal ze stránek "kvůli reklamě nesmím uveřejnit" a dle srovnání ceny jsem zakoupil chlorellu a spirulinu FRESH.

arrow
profile_image
Milda7
od 26. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Našel jsem. Ty zelené bobule nemají v lékárně. Tak jsem je koupil v zeleném obchodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené