arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji kryolipolyza: Ahoj holky,
velmi ráda bych vás především upozornila na to, že všechny přístroje, kterými údajně salony provádějí kryolipolýzu nejsou certifikované a ani nedochází k efektu, který očekáváte to je úbytek tuku...
Jsou v ČR pouze dva certifikované přístroje, které jsou zdravotně ověřené a zde pak lze očekávat perfektní výsledky. Je také potřeba počítata s cenami od 8 000 Kč.
Hezký den a nepodporujte ty nesmysly !

no podle toho co zjištuji i já tak máš pravdu

arrow
profile_image
Zlatá rybka
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kryolipolyza: A nevíte někdo, jaké ty dva přístroje ten certifikát mají? Jasně, Zeltiq a ...? V nějakých nabídkách se píše, že mají certifikovaný přístroj, ale je otázka, jestli to není jen reklama, proto bych ráda věděla, jaké ty přístroje jsou tedy ok, máte někdo ponětí?

arrow
Neprodává v Bazaru

děvčata moc děkuji všem co mi píšete do sz /chápu, že se bojíte po tom co se tu stalo mně psát na sklo/ slova podpory a co mi držíte palce a hlavně těm, které mi posíláte rady a kontakty na media i samotným mediím, které mají zájem o článek a fotky, dostalo se mi i rad od konkurečních studií, jakým směrem se ubírat a co všechno salon musí mít, aby mohl zmrazovat a taky že bez mrazu to opravdu NEFUNGUJE a bez podložky je to zakázané. Proto doktor Bouček /odkaz na jeho článek jsem sem dávala / psal, že se nemáme nechat při kryolipolíza /e/ okrádat a jak důležíté je dodržet postupy. Já teď kvůli celé věci hodně běhám a zařizuji, nemůžu být konkrétní, protože by to nahrávalo protistraně. Ale věřte, že nic nechci mazat, a že vás budu informovat.

arrow
profile_image
kryolipolyza
od 24. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

for zlatá rybka:

popravde, zatim nevim jaky je presny nazev, ale co vim urcite, je, ze tento prístroj maji pouze v salonu YES VIP a PETRA CLINIC. Mayennka má ve všem pravdu. Bez mrazu pod tuším že minus 10 stupnu neni kryolipolyza a bez podložky take nelze kryolipolyzu provadet. Uprimne, salony, ktere jsou na slevomatu apod. nabízeji služby kryolipolyzy proste NEFUNGUJI! ZAKAZAT A ZAVRIT SALONY! Neumim si predstavit, ze bych nabizela a provadela neco, o cem bych vedela, ze nefunguje. Je to hnus, ale takovy jsou bohuzel někteří češi.

arrow
profile_image
Beata.B
od 27. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Všechny zdravím,
dnes jsem se poprvé zaregistrovala, protože pročítám diskuze o kryolipolýze a ráda se o svůj poznatek podělím. Vybrala jsem si ji proto, že je pod lékařským dohledem. Byla jsem na ní před třemi dny a jsem z toho trochu nesvá. Nechala jsem si ji aplikovat na vnitřní stranu horní části stehen - na celé stehno musím tak 3-4x. První den to probíhalo tak, že mi pracovnice na část nohy natřela gel, přiložila fólii a hubicí o vnitřním rozměru asi 10x15cm pod tlakem nasála část tuku. Nejprve došlo k prohřátí přibližně na 45°C (asi 2 minuty) a potom k ochlazení na -5°C po dobu 58 minut. Vše jsem viděla na přístroji. Potom mi místo namazala speciálním gelem. Nebylo to nepříjemné, místo bylo mírně zarudlé a po dvou hodinách zarudnutí zmizelo. Druhý den mi dělala druhé stehno, vše probíhalo stejně, ale pravděpodobně použila vyšší tlak pro nasátí, protože po sundání hlavice jsem měla na stehně úplně zmrzlou část asi 5 x3 cm a místo zarudlé. Zmrzlá část asi po 5 minutách změkla. Dnes je místo bolestivé (jako spálené od sluníčka), zarudlé a nateklé. Lékař mi sdělil, že se nemám ničeho obávat. Takže jedna noha je ve stavu, jako by se nic nedělo a na druhé je zákrok viditelný. Zaplatila jsem 4000,-- Kč. Efekt by měl nastat až po měsíci, tak dám vědět. Jinak stehna jsou moje jediné partie, kde nepomáhá cvičení, ani vhodná strava, proto jsem si chtěla pomoci tímto způsobem.
Všem přeji pohodový den.

arrow
profile_image
Amelia2011
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, na slevovém portálu je teď tahle akce..Sleva celých 82% na CERTIFIKOVANOU KRYOLIPOLÝZU skvěle hodnoceným přístrojem LipoCryo!

Provádí to v Salónu Lucie v Ostravě, Vítkovická 6.
Na slevovém portálu uvádí, že cena je 399kč na stránkách píší cenu 4500kč
Docela mě zaráží, že to je až tak velká sleva....nemá někdo zkušenost konkrétně s tímhle salonem?

arrow
profile_image
niksy
od 27. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všichni, omlazení už nějakou dobu sleduju, ale až ted jsem se rozhodla registrovat, abych se s Váma podělila o moju zkušenost (smajlík) na kryo sem byla v Praze v Marionu, měla sem z toho dost blbý pocit, jakože jen přejíždění po břiše nevím nevím, ale měření po měsíci přineslo 4 cenťáčky dole, juchuuuuu !! chystám se ještě do Lipofitu do Jihlavy, tak snad ty špekouši pujdou pryč (smajlík)

arrow
profile_image
keck.a
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tak po mém ošetření strojem KRYOLIPO uplynul už skoro měsíc a já musím říct, že jsem z výsledků taková na vážkách. Nechala jsem si ošetřit boky a podle měření mi neubyl ani milimetr, ale když se podívám do zrcadla, tak mi přijde, že už ty polštářky mám určitě menší a že se mi i snáz zapínají kalhoty.Možná jen špatně měřím a hrozně lituju, že jsem si nevedla fotodokumentaci. Ta by to ukázala 100 %. No takže počkám ještě další měsíc, kdy se mají dostavit ty účinky naplno a zkusím druhé ošetření na voucher, který mi zminule zbyl. Jinak jsem dělala vše jako před tím, jen jsem ze začátku trochu víc pila, ale to už ani teď nedělám, jím úplně normálně, cvičím úplně normálně(bohužel jen 1x týdně), na žádné lymfodrenáže nebo tak něco jsem nešla ani jednou. Uvidíme,jak to bude dál pokračovat.

arrow
profile_image
misskar
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
to jsem nečekala, že když zadám diskuze kryo že zjistím i věci, které bych možná raději ani zjistit nechtěla. Ale všechny předešlé komentáře na mě ve skrze působí tak, že jak na koho to působí jak kdo je s tím spokojen či naopak. Což je asi ve světě normální. Proč jsem ale hledala nějaké zkušenosti - také byh to ráda vyzkoušela. Mám typické problémové partie, ale nejvíce me trápí stehna, na slevomatu je do zítřka sleva za 850kč do salonu Beauty Pro. Pokud máte kdokoliv jakékoliv zkušenosti, zkuste mi prosím pomoc s rozhodnutím. Jedná se o 45min na každé stehno i s membránou. Budu ráda za všechny komentáře.
Díky a s pozdravem
misskar

arrow
profile_image
Peeetulka
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na misskar: Rozhodla jsem se přesně tuhle nabídku risknout. Počítám s možným neúspěchem, takže to jdu prostě zkusit. V diskuzi tam psali, že není problém použít i těch nejnižších -10°C, do toho bych určo šla, tak jsem zvědavá.

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jeden dotaz - a nebo spíš návrh na diskusi

když se jde na kryolipolýzu . Módní návrhářky a i lékaři říkají, že právě proto,že dívky chodí s nízkými kalhotami (bokovky) i teď v zimě a tělo se brání tím, že se na bocích dělají takové tzv. tukové valy ( aby nebyla tělu zima) - není možné, že by tímto způsobem mohla zafungovat i kryo? Tělo pocítí chlad a začnou "bujet" tukové buňky.............. je to na zamyšlenou

arrow
profile_image
emma71
od 2. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jeslti někdo byl na nasávací kryolipolýze v Esthetic laser clinic? Koupila jsme si vouchery, ale po přečtění diskuze už nevím..

arrow
profile_image
klaruzska 8
od 2. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, také bych se s Vámi ráda podělila o zkušenosti. Byla jsem na Kryo v salónu Neo v Praze.. Super domluva, skvělý přístroj.. Paní se mi nejdřív trošku zasmála, co chci jako nasávat, že na sobě nic nemám .) Chtěla jsem odsát jen trošku bříško, aby zmizel ten malý špíček .) No, je to měsíc a dva dny, co jsem byla na spodním bříšku, hned týden po tom na bocích a další týden na horním bříšku.. celkově 6 hodin .) jinak to totiž smysl nemá.. Mají tam certifikovaný kvalitní přístroj od BTL Cryolipo.. Paní mi dala na břicho roušku a na to ještě potravinovou folii.. Na to přiložila hlavici přístroje a nechala to 5min zahřívat.. Do hlavice dala podtlak (na břicho 50kPa na boky 40kPa), prostě tak aby se to nasálo co nejvíc to jde.. Pak se to na dalších 55 minut zchladilo na - 10 stupňů.. jinak to prý také nemá smysl .) musí se to zmrazit pořádně.. Za hodinku jsem zkoukla film a paní mi to přišla přendat na druhou stranu spodního bříška na další hodinu.. Další týden jsem pak zmákla za 2 hodinky boky a pak další týden horní bříško..Teprve po 50min to má účinek tak na to pozor, aby vám tu hodinu nerozdělili na 2 místa, to pak vůbec nemá význam.. A Pocity? bolest při nasátí a pak v prvních chvílích při těch - 10 stupních .) pak je to tak týden uplně otupělé a pak to začne pěkně bolet .) takže mě teď bolí úplně celé břicho i boky .D Teprve to povoluje to zmrznutí.. Ale výsledky očekávám až tak za 4 týdny.. Tak se pak ozvu .))

arrow
profile_image
CarolineSweet
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pajulinka: že se tuk ničí už při +10°C? Takže když veku bude +10°C, tak se nám začínají ničit tukové buňky v těle? koukám, že se poukazů asi zbavím, Be Beauty je jen další podvrh ...

arrow
profile_image
lukyfejfi
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na klaruzska 8: Díky za tvůj příspěvek,vypadá to na skutečnou kryolipo,mám taky vouchery do tohoto studia Neo a po všech hororech tady jsem si snad vybrala správně,určo napiš,jak si na tom po těch 4 týdnech.Jsem na tom asi podobně,taky se mi asi zasměje,akle vím přesně co mi vadí,ty malinký špíčky,takže se uvidí,bud´a nebo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené