Dobrý odpoledne,den,večer.
Vím, že sem obvykle píšou jen ženy,a proto píšu sem
Poznal jsem štírku, strašně mě dokáže rozpálit ale zároveň naštvat, nevim jak jí mám dostat. Byla zamilovaná, ale už není, a dokonce prohlásila "Byla bych s tebou, jenže jsem byla zamilovaná, ale už nejsem". Docela mě to dostalo, a jak říkám, někdy mě ignoruje a někdy opačně. Je to jediná osoba který věřim (ps: jsem kozoroh). Ona vždycky věří i mě, a po dlouhém usilování se s ní sblížit jsme se sblížili vážně hodně, byl to rok úsilí, ale pořád nevím jak jí mám dostat. Nevim co dělat, poraďte mi prosím.

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

čti každej den horoskopy tam to musejí psát co a jak

Reaguji na Rockabillová: Díky za komentář To mě nenapadlo, ale radši budu když sem něco napíšou ostatní, než číst horoskopy každej den.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím si, že je úplně jedno jaké je znamení, kdyby měla zájem tak po tom roce by jsi to zřejmě poznal ne....

Reaguji na lanavarga: Asi má zájem, ale nevim jak docílit toho "konce". Myslim tim "konečný úder''. Navíc ráda provokuje, a snaží se abych žárlil, dělám že mi je to jedno, ale duševně umírám. Přece k ní nemůžu přijít a říct "Jee ty máš o mě zájem jak vidim, tak to spolu začnem chodit! "

Dělej, že už zájem nemáš.. a ona přijde sama

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

a co bys jí to neřekl já bych se tímto netrápila.A řidila bych se heslem upřímnost nadevše

Reaguji na budgie: Někdy, dělám nezájem A je to pravda, vážně doleze... vždycky. Například jsme se pohádali, ale to ona dolezla a dělala jakoby nic. Dneska mě ignorovala (vidíme se skoro každej den) Tak jsem jí ignoroval taky, a ona se snažila na sebe něják zaujmout, tak začala flirtovat s jinejma atd.. Samozřejmě jsem dělal jakoby nic, pak mě trochu ošahávala. Dělal jsem jakože nechci, a šel dál. Pak to zopakovala ještě.... Ale nevim nevim... Teď mi napsala něco tipu- Konečně víš že přátelství je víc než láska .. Asi si semnou hraje.

Reaguji na Rockabillová: Říct jí to narovinu, nebude asi dobrej nápad, nedokážu riskovat a na ní se fakt musí pomalejc.

Hraje si.. musíš na ní tak, jako ona jde na tebe.. ty se hodně snažíš, když ona nemá zájem, je to lákadlo.. když se ty přestaneš snažit, ona začne..

Reaguji na budgie: Ale ona nikdy neudělá, ten konečnej úder, ten konec kamarádství a začátek vztahu. To musim udělat já, ale nevim jak...

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hlavně myslím, že musíš získat její úctu a respekt, pokud necháš se sebou zametat, tak ji jen tak nezískáš

Reaguji na Slivanka: To mám, ona u mě taky, říká že mi věří. Říká mi věci co by nikdy nikomu neřekla... Takže to jsem asi získal, ale co dál?

Dej ji najevo, že hra už skončila a že chceš vztah. Jestli chce tak, tak do toho půjde. Říkal jsi, že to trvá takhle už snad rok, tak měla dost času ujasnit sj jestli s tebou chce být nebo ne.

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jééé, to je náhodička, já jsem Štír a přítel je Kozoroh a klape nám to báječně. Jinak určitě radím nezájem, to na holky zabírá a na nás- Štírky obzvlášť. Nesmí na tobě být na první pohled jasné, jak moc ji chceš a hlavně při tom následném sbližování na ní musíš pomalu, abys ji nevyděsil.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené