Trochu diskuze usnula, tak jsem se rozhodla, že zde přispěji i já, také Vodnářka. Jak bych se popsala? Spolehlivá, zodpovědná, stojící si za svým názorem, přátelská, ochotná, před lidmi, které neznám se stydím, ale jakmile už člověka znám, je těžké zastavit pusu , citlivá, soucitná, otevřená (silná extrovertka), ráda překvapuji ostatní, většinou chci mít poslední slovo, uznám chybu, někdy bych mohla být méně urážlivá. Lidé o mně říkají, že jsem takové zlatíčko, ale všichni samozřejmě ne. Někomu připadám třeba namyšlená. Jsem dost cílevědomá a ambiciózní, ale všeho s mírou.
Maminka má skvělou knihu a to: Sluneční znamení od Lindy Goodmanové. Kniha má přes 500 stránek, naleznete v ní podrobnou charakteristiku všech znamení zvěrokruhu. U Vodnářek jsem se dočetla, že jsou to nejkrásnější ženy, vedle Váh, nebo alespoň nejzajímavější. Dokonce u každého znamení je jaká je žena jednotlivého znamení, muž, dítě, nadřízený a podřízený.

Tsí jo, tak já se taky coby vodnářka přidávám. Taky jsem před cizími taková nedostupná, člověka nejdřív musím poznat, abych se mu otevřela. Např. můj přítel to na mě zbožňuje (nejen díky tomu, že neznámé flirtovací manévry od neznámých protějšků házím těžce do autu ), jinak taky mi už spousta lidí řeklo, že působím namyšleně. Když mě poznají, bývají většinou v tomto směru mile překvapení a pár lidí už se mi pak přiznalo, jaký jsem na ně házela prvotní dojem. Jinak citlivá jsem taky hodně. Asi je to jedno s druhým. Před cizími působíme nedostupně (až namyšleně), ale je to jenom ochrana naší citlivé duše proti nebezpečným vetřelcům, kteří, jak víme, dokáží ublížit. A taky jsem hodná až jsem blbá... pro ostatní se můžu přetrhnout. Ale většinou se mi nedostává té samé odplaty

Cituji Ansey: Dokonce u každého znamení je jaká je žena jednotlivého znamení, muž, dítě, nadřízený a podřízený.

Bomba.. Našla jsem i na http://vodnarsky.blog.cz/, tenkrát jsem to zhltla ani nevím jak

arrow
profile_image
helenka90
od 31. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na calipsso: Já mám kamarádku vodnářku (jsem rak) a moc si rozumíme, občas má drsnější humor, ale je dost vtipná a za každé situace pohotová, ale není to člověk se kterým má smysl řešit něco do hloubky, protože oni vždycky zůstavají na povrchu a nic neřeší a ani to neumí, takže, když mám nějáký depky a potřebuju něco probrat, tak jdu raději za kámoškou rybou, která mě v tomhle chápe. Ale chlapi vodnáři, to je skoro no comment

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na helenka90: to bych zase neřekla, já jsem vodnářka a všechno právě řešim hodně do hloubky a jsem hodně citlivej člověk....takže to se asi nedá zobecňovat.... to se mi zdá ale teda spíš u mužů vodnářů - často mi přijdou jako děvkaři, sukničkáři, právě takoví trochu na povrchu jak říkáš)) záleží no

arrow
profile_image
Enis
od 6. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já jsem vodnář ve vodnáři (mám i ascendent) a všichni mi říkají,že jsem opravdu typický vodnář.. za mě spolehlivost- jen pokud o něco sakra jde a jak se mi chce- někdy mě přepadne leost a neudělám nic.....chodím pozdě, tak trochu flegmatik,který se ale v zápětí dokáže rozohnit za svůj názor, hlava v oblacích,často žiju víc budoucností než přítomností, silně nezávislá,v mužích vybíravá, ale pokud potkám někoho, do kterého se opravdu zamiluji,dokážu ho podporovat a stát za ním v dobrém i zlém, kamarádská-nedělá mi problém vést s kýmkoliv konverzaci-na druhou stranu jsem ráda sama...a celkově mám v životě všechno takové z extrému do extrému.-)))

arrow
profile_image
helenka90
od 31. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na xTery: To máš pravdu, taky si myslím, že vodnáři jsou sukničkáři, ale jen do té doby než se opravdu zamilují a s tou holkou fakt chtějí být, ale hlavně s něma je to běh na dlouhou trat. Já mám kamaráda vodnáře (20let), je fakt krásnej, má přítelkyni, ale tvrdí, že do ni není zamilovaný, x krát ji podvedl a stejně s ní je. Já jsem s ním skoro denně v kontaktu, píšeme si, taky jsme spolu něco měli před pár měsíci. Hrozně mě zaujal, ale myslím si, že jakoukoliv ženskou stojí vodnář hodně nervů, a to já jsem poměrně silná osobnost a občas mi ta situace dáva zabrat. A taky si myslím, že jsou hodně nezávislí a potřebují volnost, to určitě platí na všechny vodnáře a vodnářky

arrow
profile_image
La-traux
od 17. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám měsíc ve vodnáři a sedí na mě jako kdybych byla typickej vodnář.
Chladná,svá,s nadhledem,originální,bohém,extravagantní,distancov aná,mající slabost pro zvířata,outsidery,pošahaný lidi,inteligentní. Neumim vyjádřit city,přitom lichotky mi jdou velmi dobře.Ale v opravdu v citovejch projevech si připadám vyloženě blbě.
A feministická

Přidávám se k zástupu Vodnářek a musím říct, že bych se opakovala, kdybych psala totéž. Také působím nepřístupně, kolem sebe si sama dělám silové pole a lidé kolem takřka musí projít bezpečnostní prověrkou, abych jim začala věřit a něco jim o sobě řekla Silně selektuju lidi, na přátele, kterých je málo, malinko, a ten zbytek. Má dobrá kamarádka mi tuhle řekla, že jsem tvrdý kritik a vše říkám bez obalu, což ne každý unese. A je pravda, že s tím mívám problémy.

Myslím, že jsem společenská, ale taky jsem hrozně ráda sama a v tu chvíli vůbec společensky nepůsobím. Pomáhám lidem, kteří to potřebují, angažuji se v charitě, a lidé, co mě namíchnou svou nespolehlivostí, si u mě pomalu kopou hrob. Druhé šance většinou dávám jen výjimečně a dokážu být na lidi v podstatě i hrozně hnusná, mám-li pocit, že mám pravdu. V tu chvíli prostě ze všeho nejvíc chci, aby mě pochopili.

Bývá mi často jedno, co si myslí ostatní, v tom se shodnu snad se všemi z vás. Je to snad můj život, ne? Tak kdo mi má do něj co mluvit

Nesnáším lidskou malost, včetně lhaní a takových těch povrchních drbů typu "kdo co s kým a kolikrát", naopak miluju tvůrčí činnost a inteligentní lidi, kteří mi něco svou existencí dávají.

A to, že nic nedokončím? No, učím se naráz dva jazyky, kreslit, hrát na klavír, chodím běhat, čtu a kdo ví co ještě a to, co tu někdo řekl - že by den měl mít dvakrát více hodin - s tím souhlasím!

Takže fakt vše do puntíku sedí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené