arrow
profile_image
lady m
od 28. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Gottlieb: tak ty si im ale dal !! ak má niekto /muž, žena, mix / takéto pozadie /a guráž/ ako ty, kľudne si tie tangy môže obliecť a pekne si vysvetlil aj tie svoje dôvody, týkajúce sa pohodlia. veľa šťastia pri nosení tangáčov ...inak si myslím, že ak má niekto dokonalé telo a je to na mieste, ktoré je na nosenie tang vhodné /napr. pláž v nejakom štáte, kde sa to toleruje - povedzme Brazília, t.j.nie moslimské krajiny, resp. iné ortodoxné náboženstvá vyznávajúce / tak to vôbec nie je nevhodné...samozrejme, treba sa vedieť v tangách aj pohybovať a nie rozťahovať nohy ako na gynekologickom vyšetrení....ale to už je na intelekte a vkuse toho, kto tie tangy natiahne - aj tu platí, že nie vždy sa stretne dokonalosť tela a duše....ak sa však stretnú, tak ten pohľad môže stáť za to!!

Reaguji na Aguška: Souhlasím a právo na názor jaký máš Ti v nejmenším neupírám. V pořádku. Jen bych dodal, že mi jde o pohodlí a praktičnost. Proč do toho míchat sexuální přitažlivost? Já ty plavky nenosím, ale dejme tomu hypoteticky, že bych sebral odvahu. Potom bych měl následující otázku. Proč chodíš někam k rybníku, řece, bazénu, k moři? Ty tam jsi kvůli tomu, aby ses předváděla a vzbuzovala v někom sexuální touhy? Já si tedy jdu zaplavat, pobýt chvíli na slunci a ne se vystavovat. Proto mě ty konotace ohledně sexuality/asexuality trochu zarážejí. Určitě nejsem typ člověka, který si takovýto střih prádla/plavek (nebo jiný, klidně třeba koupací šortky, to je jedno) obleče a pak schválně hodiny obchází pláž, aby se předváděl a sledoval reakce okolí.

Reaguji na lady m: Děkuji za milou reakci. Jen bych dodal že ad a) dokonalé tělo ani cokoli jiného rozhodně nemám ad b) nemám ani tu odvahu o které píšeš. K roztahování nohou jako na gynekologii. Někde jsem v jiné diskusi četl názor, že než nosit tanga tak je lepší jít na nuda pláž. Zase nikomu to neberu. Sám jsem právě viděl řadu nudistů v té jakpíšeš "gynekologické poloze" s roztaženýma nohama dávající na odiv svá přirození. Přátelé než toto, zvláště pak u mužů, u žen je to něco trochu jiného, to už jsou ta tanga pořád estetičtější počin.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aguška: Chlap v tangách je pro mě prostě asexuální.

Ale proč? Kvůli tomu, že se ti nelíbí pohled na mužské zadky, nebo třeba kvůli předsudkům, že k "chlapům" to prostě nepatří?

Cituji Gottlieb: a pak schválně hodiny obchází pláž, aby se předváděl a sledoval reakce okolí.

No, možná že podstata problému je právě v tomhle - že dodnes je ženská často braná tak trochu jako sexuální předmět, ozdoba atd. A bohužel se bojím, že spousta žen se tak sama taky bere (i když podvědomě, neuvědomují si to, ale prostě síla zvyku - mužům se musíme líbit - ne sobě, ale někomu jinýmu ).

Cituji Gottlieb: než toto, zvláště pak u mužů, u žen je to něco trochu jiného, to už jsou ta tanga pořád estetičtější počin.

U někoho není estetický počin ani být zahrabaný v písku... Proto právě nechápu, proč budí větší emoce pěkně stavěný chlap v tangách, než rozkydlá a neforemná ženská v tangách.
Viz shora - prostě ženská se tzv. "předvádět" nebo "nabízet" může, protože přece to je ženská podstata - prodávat se jakýmkoliv způsobem za účelem zajištění (samozř. ironizuju určitý zaběhnutý názory), zatímco u chlapa to působí jinak... (ať si každej doplní, jak asi...).
Z tohohle důvodu jsem měla potřebu zjistit, jak se na to díváte.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: Ale proč? Kvůli tomu, že se ti nelíbí pohled na mužské zadky, nebo třeba kvůli předsudkům, že k "chlapům" to prostě nepatří?

Proč chceš pořád nějaké rozumové důvody? Je to celé o vkusu, stejně jako se mi třeba nelíbí oranžová barva nebo se mi hnusí pavouci, tak se mi hnusí i tanga na chlapech a nemusím mít k tomu žádný racionální důvod. A s pohledem na chlapský zadek žádný problém nemám, ale to ho už radši uvidím nahý než v tangách Chápu, že tobě se to třeba může líbit a nic proti tomu nemám, ale pochop, že tomu, komu se to prostě nelíbí můžeš napsat i milion logických argumentů a ten názor nezměníš.

arrow
profile_image
Sally Carrera
od 7. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mau-mau: Zakládám tohle téma na základě podobného dotazu, a to ohledně mužských tanga plavek.
Jelikož tam většina byla hodně striktně proti a vyjadřovala zhnusení, tak by mě zajímalo, proč si myslíte, že je přijatelnější, když zadek ukazuje žena, než když to samé dělá muž.

mi se to nelíbí ani u chlapa ani u ženské, na pláž bych s tím nešla, v soukromí u bazénu je ale nosím

Reaguji na Sally Carrera: tanga se ti nelíbí na chlapovi ani na ženské? Vpořádku. Potom mi ale uniká pointa, když obratem píšeš, že je sama nosíš u bazénu. Proč nosíš něco, co se Ti (přinejmenším na druhých) nelíbí?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené