arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsou to královny a každý se před ní rád pokloní.

Mám mámu lvici a tedy někdy jsem z ní na mrtvici. Já si dělám odmala, co chci a to se lvicím opravdu nelíbí.

Taky se přidávám do lví smečky ráda jsem středem pozornosti a miluju luxusní věci! A neuvěřitelně trpím, když si nemůžu dopřát všechny, které bych chtěla! mám ráda stylové, noblesní věci, ráda jsem za dámu. A své znamení naprosto zbožňuju, jelikož jde dle mého nejlepší! Hezký den lvice!

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji alena73: taky mám vodnáře za manžela

A taky jste aspoň ze začátku bojovali? Někdy mi přijde, že k soě ani nepatříme

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Znám jednu holku, která je taky lev, ale působí na mě tak divně, jakoby o sebe moc nedbá,ani se nemaluje, spíš se oblíká jako kluk, asi ude dost panovačná, ale působí jakoby nevýrazně, ale jde po penězích... Ale asi zdání klame,že moc tichá nebude a jestli se s ní dostanu do křížku tak to bude masakr

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj lvice, taky jsem jedna, a poznávám se v dosti věcech co tu bylo napsáno. Jen na mě nesedí takový ten luxus - drahé věci, šperky. Spíš mám ráda luxus jako ve smyslu opečovávání mě kýmkoli, nejlépe drahou polovičkou - válení se, jídlo do postele, masáž, drbání, hýčkání atd.
Jinak žárlivá nejsem, mám dost smysl pro spravedlnost, ale jsem přísná na děti a jdu si za svým. Naštěstí mám manžela Střelce a je dosti tvárný, většinou mu dám na výběr z více možností, aby měl pocit volby, ale nejdřív si připravím varianty, které mě vyhovují takže je mi vlastně jedno z čeho si vybere..

arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím lvice,taky k vám patřím,co popisujete dost sedí,ale vůbec mě to nepřekvapuje,jen žárlivá teda nejsemuž ne...ale to je zas průběhem života...jinak v práci mi holky říkaj maminka,prej je opečovávám jak svý dětičky,nějaká prskne a už jí nesu léky,jedna má finanční problémy,tak jí nosím dlabance atp a hlavně jsem prej totálně praštěnej tvor a to jsou prosím o desetiletí mladší

jinak žiju se lvem a super,teď jsme se i vzalipo deseti letech bojůuž se dávno nehádáme,na to jsme už přišli,že to nemá smysl,ale né že bysme se nepoškorpili,to by snad ani nebylo normální,ale myslím,že se skvěle doplňujem.

jo a na utrácení jsem taky kádr,ale šetřit umím,tak vám nevim

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přidávám se do klubu LVIC.vše to co tu píšete,panebože je pravdaaaaa!!Takže začnu..
=Náladová-i když bych řekla,že věkem je to semnou lepší a lepší.
=Mám ráda hezké věci,ráda se oblékám-maluji..no prostě abych byla kočka.
=Jsem ráda středem pozornosti-hlavně v pánském kolektivu,ale řekla bych tak nějak nenápadně.A zatím to na chlapáky dost bere-oční kontakt,úsměv,příjemné povídání.V práci mi říkají-ahoj kráskocož mě vždycky zvedne náladičku..Ráda jako bych muže provokovala,ale jen pro ten pocit,že se líbím a pak když by mělo na něco dojít,tak couvám.
=Jsem ochranářská slabších,dost často -už i na základce-jsem byla ta bojovnice,která za slabší kamarádky vždy bojovala-někdy dokonce i pěstně nemám ráda ponižování,ztrapnování slabších.Dokážu být zlá když jde o nepravdu..
=Musí být po mém,ale i to se věkem celkem ustálilo.Naučila jsem se ovládat,přiznávat pravdu,omlouvat se.
=Miluji svoji rodinu a to doslovně,pokud by šlo o život,dokázala bych ho obětovat pro děti,přítele..Pokud by někdo ohrozil mojí rodinu,dokázala bych zabít.
=Můj přítel je ve znamení Býka-známe se spolu od 16let,kdy jsme spolu rok chodili,pak byla 12let pauza a ted jsme spolu už 8let a bude svatba.Řekla bych,že nám to perfektně klape,přítel je ten hodnější,klidnější,objetavější,-já jsem ta mazlivější,ráda ho řídím ale dost nenásilně a on bychř ekla,že to má tak rád.Je pro mě vším-jedna duše-jedno tělo..
Tak to vše,ostatní přesně to co tu píšete..

arrow
profile_image
Jullissek
od 10. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem taky lvice a ačkoliv moc na znamení a horoskopy nejsem, vždy mě překvapí, když nějaká charakteristika znamení perfektně sedne na konkrétního člověka nebo se v horoskopu objeví něco, co se vyplní. Třeba tady jsem se v popisech mnohých u vás opravdu našla

arrow
profile_image
nefertiity
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hlásím se ke smečce. myslím že jsem lvice se všemi neduhy které k tomuto znamení patří. měsíc mám v paně, takže ke všemu se u mě hlásí puntíčkářství, které je někdy asi dost nesnesitelné a pokud vím že mám pravdu, tak se budu hádat do roztrhání těla. a souhlasím naprosto s tím, že za ty co jsou mi nejblíž, bych dýchala a pokud jim někdo ublíží, tak se opravdu neznám . a co se týče luxusu.. hmm tak to taky neodolám

arrow
profile_image
sestřička2286
od 12. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem lvice, psát jaká jsem moc netřeba, všechny jste to tady už napsaly . Akorát já teda taky chci hned všechno zkusit, ale nesnáším, když mě někdo poučuje, to vidím rudě, prostě musím SAMA . Taky miluju být opečovávaná, parfémy, malovátka, oblečení (i když na mě se blbě vybírá ) . Touha vlastnit rozhodně ano, žárlivá ano, mateřský typ taky jsem- psa mám jako dítě. Musí být po mém a musím mít poslední slovo.. Špatně si přznávám vinu ale omluvit se umím- sice potichu, ale umím . Netrpělivá taky jsem a to hodně a taky závistivá . Doma mám váhu a nesnáším její nerozhodnost. Mám ráda relativní pořádek a všechno umím nejlíp já. Zbožňuju, když mě někdo chválí . No prostě andílek

arrow
profile_image
TwistedAngel
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všetky levice,

Aj ja medzi vás patrím. Musím povedať, že tie vlastnosti, čo ste tu opísali, sedia na 100%.

U mňa sa bohužiaľ v poslednej dobe prejavujú negatívne vlastnosti ako žiarlivosť, túžba vlastniť a závisť... Snažím sa im vyvarovať, ale občas je to ťažké.

Samozrejme milujem svoju rodinu a priateľov - ak im niekto ublíži, beda mu. Taktiež som rada stredobodom pozornosti (ono sa ani nemusím snažiť, mňa si všimnú vždy). Mám rada pekné veci, nemusia byť drahé, ale na kvalitu si potrpím.

arrow
profile_image
KalaAzar
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také jsem Lvice. Horoskopy si čítávám jen pro zábavu a teď jsem překvapená, jak moc se poznávám v tom, co tu píšete. Že by na tom opravdu něco bylo?

No a k věci: také jsem žárlivá a co je moje, to si hlídám. Dokážu se pro něco velmi rychle nadchnout a následně mě to nadšení ještě rychleji opouští. Dělá mi dobře, když si mě ostatní všímají, ale nemusím být zase úplným středem společnosti, to nee, ale rádá se líbím. Nesnáším nespravedlnost ať už se týká kohokoliv a když mám pocit, že jsem v právu, bojuji a umím být i zlá. Jsem nerozhodná, ale všechno si musím vyzkoušet, poradit si nenechám. Jsem bohužel dost tvrdohlavá, taky občas závistivá a když mi někdo opravdu ublíží, neumím odpouštět. A z pozitivních vlastností: umím naslouchat druhým, jsem celkem velkorysá a leccos překousnu, snažím se být spravedlivá, jsem v dobrém slova smyslu puntičkářka – svou práci se snažím odvést co nejlépe a neodflákla bych ji, za rodinu a přátele bych bojovala až do konce. U partnera musím mít pocit, že mě obdivuje a váží si mě, ráda se nechám dobývat, ale zároveň potřebuji, aby byl dominantní a uměl mě v pravou chvíli zkrotit.

No není to se mnou jednoduché, to přiznávám...

arrow
profile_image
Terezzzaaa
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nazdar dámy Tak jako lvice s rakem v ascendentu jsem myslela, že jsem spíš rak, ale jak to tu čtu...panebože, jak na mě ten lev sedí jsem žárlivá, nemám ráda, když mi někdo dává rady, miluju luxus a vše hezké...

arrow
profile_image
es.dino
od 31. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pár věcí na mne sedí , ale jsem spíš introvert, což je pro lva spíš rarita, ale v knížce jsem četla, že nejsou introvertní lvi, ale jen ti co si na ně hrajou tak nevím. Jinak já jsem zase strašně hrdá, možná až moc ... Taky ráda všecko organizuju a když se má něco udělat tak to udělám sama aby to prostě bylo dobře ! Jsem majetnická, neumím se zlobit, netrpělivá nemám ráda když se mne někdo snaží ovládat a neumím se omlouvat ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené