Ahoj )
Je možné, že mi po téměř čtyřech letech užívaní antikoncepce Sunya přestala vyhovovat? Všimla jsem si, že tato antikoncepce změnila obal, tak si říkám jestli nemůže mít i nějak pozměněné složení. Nebo se může stát, že mi prostě přestane sedět? Jsem poslední dobou dost nateklá, přibrala jsem a zhoršila se mi pleť. S antikoncepcí jsem si to nespojovala, ale když jsem minulý měsíc dostala měsíčky hned na druhý den po tom, co jsem si vzala poslední prášek, tak si říkám jestli není čas na změnu :-/ Co myslíte?

arrow
profile_image
camomila
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já Sunyu beru 2. rokem a taky jsem si všimla nového obalu. Zatím ale změny nepozoruji, tak snad vše bude ok.

arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Někde jsem četla, že po 4 letech by se antikoncepce měla měnit. Byl na to článek, či v nějaké diskusi... Ale nevím o tom sama nic.
Bohužel, od doktorů (tedy alespoň já mám zkušenost) se dobré rady nedočkáme. Ty koukaj na peníze, co se jim z předepsání antikoncepce hrnou... Na to jak vyhovuje už příliš ne.
Já mám z antikoncepce sama docela obavy a stačí mi přečíst pár příspěvků v diskusích a rozhoduji se, že toho nechám, ale na tělísko nechci a kondomy nám nevyhovují, jsme mladí... takže jiná možnost asi není.

arrow
profile_image
kristynkaz
od 20. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na boruuuvka: Sunyu beru 5. rokem, předevčírem jsem byla na prevenci u gynekologa a ten se mě ptal, jestli je s antikoncepcí všechno v pohodě, tak jsem říkala, že jo a on mi říkal, že když mi vyhovuje, je jedno, jestli to beru 5 nebo 10 let, že se to měnit nemusí. Ale pokud by mi nevyhovovala, tak že to musíme změnit. Takže určitě si tam zajdi, ať ti předepíše něco jinýho

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené