Ahoj děvčata,

byla jsem asi po roce na kosmetice. První den jsem měla pleť hezky vyčištěnou, na pohled jasnější a čistější, stažené póry (na které trpím). Ovšem hned asi na druhý den do rána se mi na bradě a na líci udělaly dva tvrdé bolestivé pupínky (spíš pupence) které strašně bolí (nemám problémy s pletí a když už se mi udělá někdy takový pupenec tak jeden a jednou za čas) no a taky takové malé pupínky kolem úst a na bradě. Nejde to zakrýt, vypadá to strašně! Přitom kosmetička použila kvalitní kosmetiku Babor, a platila jsem neuvěřitelných 1000 Kč...je to normální, nebo tak pleť po vyčištění reaguje?

No asi tě nepotěším, ale já vždycky od kosmetičky odcházela s hnusnou pletí, pokaždé jsem to léčila týden.
Myslím ale, že v tvém případě jde o to, že načala takové ty podkožní pupínky a oni se teď dodělaly. Určitě se to do pár dnů zlepší a bude stejně dobře jako před tím.

Myslím, že to je normální. Ta pleť byla vyčištěna takže teď vylezou všechny ty nečistoty a třeba za dva týdny už ji budeš mít zase čistou a pěknou

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně to tedy normální nepřipadá, aby ti kosmetička způsobila zánět. Protože jak to líčíš, tak to na zánět vypadá. Nikdy se mně to nestalo

Já právě na kosmetiku nechodila, protože vždy jsem měla pleť po kosmetice děsnou. Na tuto, kde jsem byla, jsem slyšela samou chválu a první den jsem tomu i věřila a byla jsem nadšená. 1000 kč v čudu a pleť mám strašnou

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus zklidnit třeba heřmánkem, určitě ti neuškodí

arrow
profile_image
Marjánka
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já kosmetiku Babor neznám, ale slyšela jsem, že je vynikající. Některé kosmetické výrobky způsobují to, že po aplikaci "vytahují" z pokožky ven všechno to špatné, co tam "dřímá". Dělá to, pokud vím, kosmetika Nona, která obsahuje archeabakterie.
Ale to, co popisuješ, asi normální není...Já bych to tipovala spíše na to, že když ti kosmetička čistila obličej ( vytláčením), tak něco prostě prasklo dovnitř a okamžitě se to zanítilo...alespoň bych to tak tipla. Chodila jsem na kosmetiku do Zlína ( asi před 5 lety) a tam jsem běžně plaatila 1200 za ošetření...ale je fakt, že jsem tam strávila víc jak 2 hodiny a kosmetička mi dala na obličej vždycky to nejlepší, co měla..a bylo to poznat... Raději si do pokožky teď nijak nezasahuj a dávej si na to jen opatrně heřmánkový odvar, jak ti radila ilka1.....

Ano je to normální a má to tak skoro každý, komu se plet na kosmetice čistí.. Protože byla vyčištěna ateď se zas čistí a to je příklad toho. Musíš chodit na kosmeiku pravidelně aby plet vypadala hezky. Doufám, že do toho nehrabeš ještě víc, aby sis to nezanesla všude okolo... Zajdi si k jiné kosmetičce kde nedáš tolik peněz..

arrow
profile_image
Namnetka
od 28. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ano je to opravu normální, jak je již výše uvedeno ...

Jen se mi nezdá cena za kosmetický výkon .. Zkus jinou

Byla jsem tam asi 1,5 h, dělala mi i diamantovou dermabrazi, čištění, péči a masáž. Líbilo se mi to a těch 1000 kč mi nebylo líto, pleť jsem měla opravdu hezkou, až na druhý den ráno...uvidím, jsem tam objednaná asi za měsíc, zeptám se jí čím to bylo..Jinak vyměním salon. Já vím, že se má chodit pravidelně, ale po každé návštěvě jsem měla pleť dorýpanou, a celkově hroznou. Proto jsem si řekla že už ne...Jinak já na pupínky netrpím, mám mastnější T-zonu jinak vše ok, pleť si čistím 2x denně, poctivě odličuju, používám kvalitní kosmetiku.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ono taky záleží, jak ti péči dokončovala..já chodím k jedné, která mi po čištění vždycky pleť vydesinfikuje a používá přístroje, které póry zklidní...takže se mi za další týden udělají maximálně 3 pupínky...jestli to vypadá tak hrozně, tak bych změnila kosmetičku...

arrow
profile_image
veniss
od 9. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stalo sa mi presne to isté - minulý týždeň som bola u kozmetičky a hneď na druhý deň sa mi na brade objavili dve bolestivé podkožné vyrážky. Ešte dnes ich tam mám. Už sa mi to zopakovalo druhý krát. Nabudúce keď tam pôjdem, opýtam sa na to.
Je asi normálne, keď je po čistení pleť podráždená, prípadne keď sa objavia malé chrasty ako reakcia na podráždenie, ale toto sa mi skutočne nezdá byť v poriadku.
Kozmetička na konci čistenia použila laserové ošetrenie a naposledy keď som bola, namiesto lasera použila led lampu (s modrým svetlom na upokojenie pleti). Neviem či je to normálna reakcia alebo postup pri čistení bol nesprávny zo strany kozmetičky..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené