arrow
profile_image
Kovbojka
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky,

netrčí některá z vás momentálně v Belgii, stejně jako já?

Tygrice
já nejsem pryč ještě tak dlouho, abych dělala nějaké závěry, beru to asi tak - když jsem v Řecku, užívám toho, co se mi zdá lepší než u nás, když jsem doma, užívám toho, co mi chybí venku.
Jo jooo tak nějak... Jen mně už ted hodně chybí ten Londýn

Tygrice
mi přijde vtipné, jak u nás se za majetek považuje auto, hadry, dovolené..,
to mě taky a lidi si tu pak hrozně závidí kdeco

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999
Jen mně už ted hodně chybí ten Londýn
jojo. Londýn je návykovej. Rychle zaleze pod kůži. Já jsem ted v USA, ale ve čt už letím domůůůů .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
Jen mně už ted hodně chybí ten Londýn
Jojo rozumím Ti naprosto. Nejhorší asi je, když člověk pak chce žít na dvou místech a teď - pro co se rozhodnout. Kamarád to teďka řeší, žije v Dublinu a už se má vracet a na jednu stranu chce, na druhou vůbec.
Ale zas mladí svobodní bez závazků to mají v pohodě, můžou pendlovat, chvíli být doma, chvíli v cizině, poznávat, užívat.. to je super*
Však Ty to taky tak nějak praktikuješ ne?
A myslíš, že bys dokázala v Anglii žít natrvalo a domů létat jen na návštěvu?
mishka999
a lidi si tu pak hrozně závidí kdeco
Nj, a ještě se tě snaží trumfnout, aby to měli lepší

arrow
Neprodává v Bazaru

Zatím žiju v severních čechách ( Teplice ),ale plánuje s přitelem když všechno půjde dobře přestěhovat se do budousna buď do Italie nebo Španělska-chceme tam vychovávat děti a spokojeně tam zestárnout v klidném a přátelském prostředí né tady samej stres,zloba,závist,násilý,kriminalita......doufám, že nám to vyjde

sára kleinová
Londýn je návykovej. Rychle zaleze pod kůži.
Jop. Já ho prostě miluji

Tygrice
Ale zas mladí svobodní bez závazků to mají v pohodě, můžou pendlovat, chvíli být doma, chvíli v cizině, poznávat, užívat.. to je super*Však Ty to taky tak nějak praktikuješ ne?
Jo jo dokud jsem bez závazků, tak můžu. Jenže zas když už chci někde mít dobrou práci a mít se dobře, mít hezké bydlení a tak, tak nemůžu pořád jezdit sem a tam. Ted jsem momentálně 3/4 roku v Česku a v Londýně jsem byla jen 2x na týden a vždy jsem z toho byla mimo jako když díte dostane dárek a nemůže se ho nabažit Mám pocit, že za ty dva roky, co jsem tam žila, jsem si Londýn neužila naplno a neviděla všechno, co jsem vidět chtěla

Tygrice
A myslíš, že bys dokázala v Anglii žít natrvalo a domů létat jen na návštěvu?
Těžko říct... Možná si to dokážu představit více než prožít život tady... Ale moje představa je ještě trošku jiná - chci žít někde v teplém malinko exotickém kraji Vidím to tak na Portugalsko, Kanáry nebo něco takového Takže Anglie pro mě taková přechodná stanice na pár let možná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
Jenže zas když už chci někde mít dobrou práci a mít se dobře, mít hezké bydlení a tak, tak nemůžu pořád jezdit sem a tam.
No jo, to je druhá věc Navíc budovat dvojí bydlení, aby ses cítila dobře tam i tam.. není to jednoduchý. A s tou prací.. mno také přemýšlím a dumám..
mishka999
za ty dva roky, co jsem tam žila, jsem si Londýn neužila naplno a neviděla všechno, co jsem vidět chtěla
Ani mi nemluv, když si představím, že bychom se za půl roku vraceli, tak stihnu prozkoumat s bídou polovinu.
mishka999
Ale moje představa je ještě trošku jiná - chci žít někde v teplém malinko exotickém kraji Vidím to tak na Portugalsko, Kanáry nebo něco takového
Yeah, a už jsi v těch zemích byla se podívat?
mishka999
Takže Anglie pro mě taková přechodná stanice na pár let možná
Taky si říkám, žít v nějaké velké metropoli napořád nemusím, ale určitě jsem to chtěla chvíli zažít, ten život (hlavně kulturní) je nesrovnatelný*

Tygrice
už jsi v těch zemích byla se podívat?
Ehmm Ještě ne Ale všecko bude Tak nějak tuším, že by se mi tam mohlo líbit.

Tygrice
žít v nějaké velké metropoli napořád nemusím, ale určitě jsem to chtěla chvíli zažít, ten život (hlavně kulturní) je nesrovnatelný*
Oproti mému rodnému městu je to sto a jedna. Navíc já to měla v Britu naprosto ideální - žila jsem v šesté zoně na okraji Londýna, na jižním - takže klídeček, kousek ode mě veškerá obchodní centra (ano, jsem posedlá nakupováním), půl hodky vlakem do centra Londýna. Naprostý ideál. Ještě tak kdyby tam bylo teplo a moře a klidně tam zůstanu. (To moře jsem sice měla hodku vlakem, ale to není ono tam to moře)

tak já se vrátila po třech týdnech z Anglie a hned na poště jsem zažila šok. Ty tři týdny úplně stačily na to, abych zapoměla jak se tady lidi chovají a zvykla si na slušnost tam. Byla to teda sprcha, nějaký chlap nadával paní za přepážkou do krav a dožadoval se invalidního důchodu. Ani to nebyl starej chlap, překvapilo mě, jaký lidi dokážou být hulváti. Abych jenom nemyla zadek Čechům, v Anglii mě dost překvapilo, jak se lidi chovají při slevách. Fakt mě příjemně překvapilo, že slevy jsou skutečně maximální, 75% standard a ne jako u nás, kdy se cena nadsadí a z toho se dá 20% sleva. Už o tom tady někde proběhla i diskuse. Šokem pro mě bylo chování lidí v obchodech, normálně by přejeli kde koho, jen aby dostali to, co chtějí. Když se jim dotyčná věc nelíbila a třeba ve frontě na zaplacení se rozhodli si věc nakonec nevzít, tak ji prostě hodili kam se jim hodilo. Takže se tam válely věci na zemi, na věšácích bylo to, co tam být nemělo, fakt maso. Tady takový šílenství není. Asi proto, že ty slevy nejsou takové jako tam. Ale jinak jsem si to moc užila a ani se mi nechtělo domů. Už se zase těším, až tam pojedu. Já se toho pendlování asi nezbavím.

Janya
Šokem pro mě bylo chování lidí v obchodech, normálně by přejeli kde koho, jen aby dostali to, co chtějí. Když se jim dotyčná věc nelíbila a třeba ve frontě na zaplacení se rozhodli si věc nakonec nevzít, tak ji prostě hodili kam se jim hodilo. Takže se tam válely věci na zemi, na věšácích bylo to, co tam být nemělo, fakt maso.
No nedivím se jejich šílenství Takové slevy jsou holt masakr A k tomu, co tam provádějí zákazníci - proč ne? Přece jen jsou to zákazníci a nepracují v tom obchodě, aby tam věci ukládali spořádaně na místo, kam patří, od toho tam jsou zaměstnanci, aby si v obchodě udělali pořádek. Jasně, házet je na zem, je trochu moc.
Já nedávno byla v obchodě v Shopping Parku v Ostravě, udělala jsem jim tam snad tržbu dne a když pominu, že mě nikdo nepozdravil už při vstupu do obchodu, tak jsem nebyla pozdravena ani u pokladny, po zaplacení prodavačka odvrátila hlavu do boku a já nedostala ani nashledanou. Byla jsem značně v šoku!!! To se stát v UK, tak je bez místa!!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
Ehmm Ještě ne Ale všecko bude Tak nějak tuším, že by se mi tam mohlo líbit.
Však uvidíš*
V Portugalsku jsem nebyla, letos tam letí na dovolku naši, konkrétně na Madeiru, tak jsem zvědavá na fotečky.. Na Kanárech jsem byla, ale todle by pro mě nebylo, je tam hrozné sucho a málo zeleně, ale oceán překrásný a počásko suprovní, jak pořád fouká větřík*
Mně by se líbilo moc i Taliánsko, pořád říkám mému, ať to na chvíli taky zařídí, ale zatím se k tomu ňák nemá
mishka999
Oproti mému rodnému městu je to sto a jedna.
Oproti mému rodnému asi tisíc a jedna Ale už vím dávno, že v něm žít napořád nechci.
Janya
Když se jim dotyčná věc nelíbila a třeba ve frontě na zaplacení se rozhodli si věc nakonec nevzít, tak ji prostě hodili kam se jim hodilo. Takže se tam válely věci na zemi, na věšácích bylo to, co tam být nemělo, fakt maso.
Fuj, to jsem zažila nedávno v Polsku. Fakt nechutný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
že mě nikdo nepozdravil už při vstupu do obchodu, tak jsem nebyla pozdravena ani u pokladny, po zaplacení prodavačka odvrátila hlavu do boku a já nedostala ani nashledanou.
Ježiš to přímo nesnáším, když se prodavačky takhle povyšujou, vrr, v Ově bohužel běžný jev..

Tygrice
Mně by se líbilo moc i Taliánsko, pořád říkám mému, ať to na chvíli taky zařídí, ale zatím se k tomu ňák nemá
To mě mimo jiné taky napadlo Takže už se pomalu učím italsky
Tygrice
Ježiš to přímo nesnáším, když se prodavačky takhle povyšujou, vrr, v Ově bohužel běžný jev..
Nejen v Ově. Už mě to tady pěkně štve. Naopak když se kě mně někde chovají opravdu jako k zákazníkovi, tak mám z toho úplně dobrý pocit a moc mě to potěší Jenže to je málokdy.

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999
to já taky, ješte jsem byla nejakou dobu v Paříži a to je taky moje životní láska (jen jsem tam mela problém s jazykem- francouština mi neleze do hlavy a s ajinou to tam zas extra výhra není).

Jak dlouho si byla v Londýně ? A kde?

sára kleinová
Žila jsem tam dva roky. V šesté zoně na jihu Londýna, pohodička, klídeček, poměrně bezpečno, přesto blízko k zábavě i centru Londýna. Naprosto perfektní místečko... Achjo chybí mi to hodně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené